KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 12.

Kategória:   Hajápolók

Vékonyszálú, lelapuló hajra

Értékes ULTIME-4-Complexet tartalmaz: Gyöngykivonat, panthenol, kétféle finomított keratin egyedi kombinációja. BIOTIN+ VOLUME. Az egyedi biotin-komplex formula a telt, dús hatásért és jobb fésülhetőségért.

Kiszerelés: 250 ml

Patrisah

2017. január 29.

Az en hajamra csodaszer egyszeruen imadom! Samponjaval egyutt hasznalom! Nagyon szep es puha lesz tole a hajam :)

Patrisah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Ingrido

2016. november 7.

Hűha! Régi motoros vagyok, sok mindent próbáltam már. Jó minőségű, sok hajam van, nem jön be akármi. Hát, ez a balzsam aztán tud. Drogériás szinten még nem láttam ilyet. A samponját nem használom, kizárólag ezt a balzsamot kenem, egy szuper olcsó, jól tisztító sampon után. Az illattal nem spóroltak, nagyon erős, és még hajszárítás után is húzom magam után az illat csíkot, ami mellesleg nekem túl férfias. Szuperül dúsítja a hajam, egészséges és sok. Nem nehezít el, nem koszolódik könnyebben/gyorsabban a hajam. Jobb, mint egy hajhab, vagy bármilyen tartást adó (és ragacsosító) kence. Nem tudom, meddig tart ez a hatás (esetleg hozzászokik a hajam), de nagyon élvezem.

Ingrido
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Charis

2016. február 10.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de sajnos nekem többet ártott mint használt. A hajam borzalmasan kiszárította, főleg a végeit. Az illata nekem túl erős, és mű. Örülök hogyha valakinek használ, de sajnos nekem nem.

Charis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 10.

Vicus

2016. január 22.

Legeslegjobb balzsamom az utóbbi években! A samponjával együtt használom és csodát művel a hajammal. Puha lesz és selymes, de mégsem lapul le, az illatáról nem beszélve.. Nagyon sokáig érződik. Csomagban vettem őket fél áron ugyanilyen hajlakkal együtt, na ha ezt a hármas kombót használom, már szinte parfüm sem kell :D Kár, hogy ilyen drága :( Ennyiért nem fogom újra megvenni sajnos.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 22.

senskin

2015. november 4.

Ez a sampon, nagyon jó a vékonyszálú hajnak, akinek a fejére lapul a haja. Nagyon szép, dús lesz tőle a haj.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

briw

2015. november 1.

Már a második flakonnal használom, sokkal puhább és fényesebb tőle a hajam. Az illatát is imádom, napokig érezhető. :)

briw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

szmoni

2015. október 15.

Imadom a finom puderes illatat! Selmyes, puha a hajam tole, a sampon sem rossz, de csak par oraig marad dusabb a hajam tole.

szmoni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Nem rossz, nem rossz, de van jobb is.

featherflying5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Nem rossz, nem rossz, de van jobb is.

Babooca

2014. november 8.

Anyukámmal megvetettem, mert emlékeztem az itteni véleményekre, és mindenképpen ki szerettük volna próbálni. A sampon tökéletes és igazából ezzel sincs túl sok gond, csak annyira nem ápol, mint szeretném. Biztosan újravesszük, mert drogériás viszonylatban életem legjobbjai között tartom számon. Kissé drága de kevés is elég alkalmanként.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

Bibike

2014. október 2.

Bedőltem a marketingnek... A samponjával együtt használtam. Ez egy fokkal jobb volt, de közel sem tökéletes. Eléggé folyós, hígnak tűnik. A hajvégeket nem ápolta rendesen, kicsit letört (és én is letörtem, amiért megvettem ennyiért :D)

Bibike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Biotin, Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.