KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Hajápolók

Kaviár kivonattal táplálja a hajat. Az eredmény: erősebb és ragyogóbb haj.

hutashanni

2018. május 21.

Elsőnek egy újságban lévő termék mintáját próbáltam ki és akkor bele szerettem. Az illatát imádom, hajmosás után 1 nappal is lehetett érezni az illatát,a hajam sokkal selymesebb lett tőle.

hutashanni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

cyrrusz

2018. április 6.

Csalódás volt, a száraz hajammal semmit nem tett, mintha nem is használtam volna rá semmilyen balzsamot, így ez a termék felejtős.

cyrrusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 6.

Tuende

2018. január 2.

Az eddigi kedvenc hajbalzsamom. Selymessé teszi a kiszáradt hajvégeket is és az illata is nagyon jó.

Tuende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

hutashanna

2017. december 13.

hutashanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

nika97

2017. október 12.

Nagy csalódas.... Ennél rosszabb balzsammal ritkán találkozni. Nincs rendes textúrája...kinyomhatom én a fél doboznyit,akkor is olyan,mint ha nem lenne semmi a hajamon ,de ezen kívül nem hidratál semmit és az illata is nagyon parfümös,mű. Sajnos ez nekem nagyon nem vált be.

nika97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

ver0nika

2017. szeptember 9.

Müllerben 1200 Ft-ért tudtam megvenni, pedig nem is volt akciós, de az itt kiírt árért is hajlandó lettem volna megvenni. A samponjával újságban találkoztam egy kis kiszerelésű mintában. Ahogyan kipróbáltam egyből olyan selymessé tette a hajam, mint még semmi más! Úgy döntöttem a balzsamot fogom végül megvenni, mivel zsíros a hajam és továbbra is olyan sampont akartam használni, amit zsíros hajra fejlesztettek ki. A balzsam is ugyan olyan hatással van, talán még jobbal. Az illata is elképesztő, biztosan veszek még belőle, nekem nagyon bevált.

ver0nika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

dettusbettus

2017. szeptember 2.

Az ára miatt először tartottam tőle, de végül nagyon jó befektetésnek minősült, már többször újravettem.
Puha és csillogó lett tőle a hajam, könnyű kifésülni és nagyon finom az illata.

dettusbettus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Puha és csillogó lett tőle a hajam, könnyű kifésülni és nagyon finom az illata.

adanita

2017. augusztus 5.

A balzsam önmagában konkrétan egy átlagos balzsam, szóval azt a szintet hozza, ettől extra dolgot nem kaptam.
A sampon és a pakolás viszont egyértelműen *5-ös nálam ( főleg a pakolás).
Vacilláltam a 3 és 4-es csillag között.

UPDATE:
Tényleg nem tudok a balszamnak 4-est adni, legyen 3.
A sampon és a pakolás kiemelkedően jó, - nem csak a termékcsaládból, hanem az összes drogériás hajápolót nézve is- , nagyon szépen ápolnak és puhítanak.

A balzsam azonban kb semmit nem csinál, kb. egy balea-s balzsammal tenném egyenlővé, ami nem sokat ápol.
A pakolás viszont veri az összes drogériás pakolást,( szerintem kb mindent kipróbáltam már :D) hatása pont olyan, mint annak amit szerettem, és csak fordászkellékestől tudtam beszerezni.

Nagyon szeretem még mindig ezt a márkát, többször újravettem már a sampont és a pakolást is. A balzsamot viszont nem tudtam elhasználni.

adanita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 5.

A sampon és a pakolás viszont egyértelműen *5-ös nálam ( főleg a pakolás).
Vacilláltam a 3 és 4-es csillag között.

UPDATE:
Tényleg nem tudok a balszamnak 4-est adni, legyen 3.

missmarple

2017. június 12.

Nagyon jó! Zsírosodás elleni samponok miatt nagyon kiszáradt a hajam, nehezen fésülhető, kócolódik. Ez a balzsam tökéletes, egy használat után puha lett a hajam és most először ki tudom fésülni 1-2 perc alatt. Az ára pedig abszolút korrekt, nem kell belőle sok

missmarple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

pampika

2017. június 5.

Szuper!!!! Újra fogom venni! Tökéletesen ki lehet felülni vele a hajamat!

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Szuper!!!! Újra fogom venni! Tökéletesen ki lehet felülni vele a hajamat!

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.