KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Hajápolók

Kaviár kivonattal a regenerálódott, újjáéledt hajért.

Petrappp

2018. február 27.

Én nagyon elégedett vagyok vele, mert szépen helyrerakja az iszonyúan száraz hajvégeimet. Csak hajvégápolóként használom, de arra nagyon bevált, szép és egészséges lesz tőle a hajam (legalábbis annak tűnik, és már az is jó). Ami még nagyon fontos volt, hogy göndör a hajam, és mindig egyenesre szárítom, vasalom és ez nem göndöríti vissza a hajamat, hanem szuperül ki lehet egyenesíteni és egyenes is marad. Leértékelve vettem talán féláron, de persze így is drága, de nekem bevált.

Petrappp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

stylo

2018. január 7.

Kaviáros hajápoló kétezervalahányért. Hogyan is vehettem komolyan...na de lépjünk túl ezen: ez önmagában is rossz. Mondhatnám, hogy semmit nem ér, ami majdnem igaz is, ha nem ragadna. Szóval az összes észlelhető tulajdonsága, hogy pénzbe kerül és ragad.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Arianna01

2017. október 19.

Csak tudnám mit keres egy hajáplóban a második helyen a denaturált alkohol... Már mikor először használtam, is éreztem rajta, de képtelen voltam elhinni, hogy tényleg telenyomják alkohollal és erre tényleg. :D
Pontosan annyit tud mint egy olcsóbb hajápoló, mert ez nagyon drága, de olyan kiemelkedően sokat nem javított a hajamon, sőt. Semennyit. Ráadásul az illata is elég fura és erős, egyáltalán nem kellemes.
Még 10 Ft-ot is kár lett volna rá költeni, nemhogy ennyit. :(

Arianna01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Még 10 Ft-ot is kár lett volna rá költeni, nemhogy ennyit. :(

Kremcica

2017. január 30.

Ajándékba kaptam másként 2500 Ft-ért 75ml-t biztos nem venném meg. Esetleg ha kuponos napokon féláron hozzájuthatok bár addig nem fogom elhasználni... No mindegy, az árán kívül nincs is semmi bajom ezzel a termékkel. 2-3 pumpányit használok hajmosás után a hajvégeimre így relatíve sokáig elég lesz. Hatásilag hidratál, puhít, fényesít. Azt nem mondanám hogy a hajvégeim amik már eltöredeztek ismét újjáélednek, de látszik hogy ápoltabb az összhatás. Illata olyan mint a többi ultime kaviárosé, eléggé parfümös, kicsit férfias és elég hosszan tartó. Engem nem zavar de lehet akit igen. Összességében egy jó termék rendkívül túlárazva.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

ZsofiaZs

2016. november 25.

Megvásároltam a többi caviaros társa mellé, de még jó, hogy volt hozzá 50%-os kuponom, mert egyébként nem vettem volna meg, mert ez irreálisan drága egy ekkora kiszerelésű termékért. Egyébként elégedett vagyok vele nagyon! Rendkívül jól ápolja a hajat és még több fényt ad. Kár, hogy ilyen drága ez a kevés is belőle..

ZsofiaZs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Gina77

2016. november 11.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Felsőbb kategóriás hajápolók közé tartozik nálam.
A csomagolása igazán nőies és igényes. Az illata eszméletlenül finom,de nem túl tolakodó. A száraz hajvégeket hamar rendbe teszi.
Hajmosás után használom majdnem száraz hajra, majd szárítás után még egy keveset a hajvégekre. A termékcsalád többi tagját is imádom. Ajánlom mindenkinek aki gyönyörű hajkoronát szeretne.

Gina77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.