KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Samponok

Sampon meggyengült hajra kaviár kivonattal. Segít visszanyerni a haj erejét, rugalmasságát.

Jelizz

2018. június 14.

kellemes az illata, puha lesz tole a hajam, de semmi kulonleges.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

kellemes az illata, puha lesz tole a hajam, de semmi kulonleges.

Szilvike09

2018. május 19.

Imádtam! Az illata nagyon bejött,selymes,könnyen fésülhető lett a hajam.sajnálom,hogy már nem gyártják.

Szilvike09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Ticsinky

2018. március 16.

Jól habzik, jól tisztít, az illata is kellemes... de köszönöm többet nem.
A hajam textúráján nem nagyon javított, és még egy kis korpa is megjelent. :( (ami rám nem jellemző...)

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Jól habzik, jól tisztít, az illata is kellemes... de köszönöm többet nem.

gyongyim1

2018. február 19.

Megvettem, mert csodát vártam, illata jó, jol habzik, hogy a hajam állagán segítene? Sajnos nem. Vége száraz, töredezik, szállkásodik. Hajpakolását is kipróbálom, hátha hajolajjal együtt hatásosabb.

gyongyim1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

nemethk

2018. január 27.

Regota nezegettem, de kicsit sokalltam az arat a mennyiseghez kepest. Rokonsagban tudtak hogy egyszer kiszeretnem probalni, de nem olyan mertekben hogy megoruljek erte. Aztan karacsonyra meg is kaptam toluk a sampon-hajpakolas duot. Nekem ez a sampon mar az elso mosasnal bevalt, az illata egyszeruen tokeletes es ami a legjobb, hogy sokaig erzodik! Azota mar ujravettem, de nem a dmben kaphato aron, hanem a kistescoban vettem eszre, hogy 990 forint. Szerintem annyit meger, az arat viszont sokallom a mai napig is.

nemethk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Encssy

2018. január 25.

Szinte az egész tavalyi évben ezt a sampont használtam a balzsamjával együtt. Az illata elég fura, de nekem nagyon tetszik és napokig érezhető. Rendesen tisztítja a hajat és az enyém puha és fényes volt tőle. Biztos fogok még venni, csak mindig jönnek az újdonságok és ki kell mindent próbálni :D

Encssy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

valamijoonev

2018. január 25.

A “tesoja” jobban sikerult (schwarzkopf caviar hajpakolas).
En tobbre szamitottam, oszinten szolva nekem szerintem gyorsabban zsirosodik tole a hajam, bar eleg puha es friss is lesz, de ez szerintem a hajpakolas eredmenye...
Szerintem nem eri megvenni, ha van egy normalis samponod, nalam nem hatott sokat. Inkabb a hajpakolasat hasznalom szivesen, ugyanolyan eredmenyt erek el mas samponnal kombinalva, mint ezzel.

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

A “tesoja” jobban sikerult (schwarzkopf caviar hajpakolas).

BriBerecz

2018. január 11.

EZ VALAMI BORZALOM!
Hajmosás utána hajam szép puha lett, a szaga , inkább valami gagyi férfi samponhoz hasonlítható, de olyan szinten bekorpásodott tőle a hajam, amit még nem tapasztaltam, az egész fejbőröm nagyon csúnya lett egyetlen mosástól. Senkinek nem ajánlom, legszívesebben elásnám. Ugyanitt eladó egy egyszer használt Schwarzkopf caviar hair renew sampon :"D

BriBerecz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

EZ VALAMI BORZALOM!

Kinga12

2018. január 8.

Azthittem a syoss samponomat nem fogja felül múlni,de tévedtem. Eszméletlen jó, tisztít és puhít. Nem zsirosit egyaltalan. Kár hogy ilyen bórsos az ára :/ de a pakolas és a balzsam is fantasztikus

Kinga12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

bunnybunch

2018. január 5.

Imadom a dm-et, az appjat is leszedtem. Ott lattam kupon formajaban. Utanaolvastam es csak dicsertek. A balzsamot es a sampont is használom. Sajnos a munkam miatt 2 naponta mosok hajat, ami igy is eleg szaraz es vekonyszalu, de ez a sampon es balzsam hihetetlen mod rendben tartja. :)

bunnybunch
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.