KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berta, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Samponok

Életet és színt ad a hajnak, push-up hatás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Odyka

2014. október 17.

Cranberry&Acaibeere valtozatat "hasznaltam" 1 hetig. Zsiros, korpas lett töle a hajam, arrol nem is beszelve,hogy hatalmas csomokban elkezdett hullani!!! Mivel nem akartam kidobni gondoltam a kiskutyam majd elhasznalja, legaläbb jo illata lesz töle :) de sajnos meg erre a celra Sem felelt meg ,mert szegenykem ugy nezett ki frissen fürdetve,mintha meg soha eleteben nem latott volna vizet! Csapzott, fenytelen, drotszörü kiskutya lett belöle :( Ha lenne -10 csillag azt adnam!!!!!!

Odyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 17.

Berta

2012. október 3.

Bécsben vettem még annó, zsírosodás ellen nagyon jó, kicsit dúsít is, de push-up hatás sajnos sehol... korpásodni kezdtem tőle egy idő után, így inkább hanyagolom

Berta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 3.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Színezék. Barnás sárga.