KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív mélyápolás és elegáns ragyogás. Nehezen kezelhető és intenzív ápolást igénylő hajra.
Erősíti és ápolja a nehezen kezelhető, intenzív regenerálást igénylő hajat. Lenyűgözően könnyeddé és elegánsan ragyogóvá teszi a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Heli

2012. december 29.

Nem vagyok elájulva tőle. Mondjuk nekem az összes Gliss Kur termék picit sok. Elnehezíti a hajamat és max. másnapra bezsírosodik. Régen elfújkáltam rengeteg spray-t, szerintem az összes akkor kaphatót kipróbáltam. Egy volt, ami bejött, még a legelső, aztán meg is szűnt és jöttek helyette a flancos selyemfényű, festett hajra való stb. társai. Az illata sem tetszik különösebben, a hajammal sem sokat kezd, de legalább drága. :D

Heli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Hidratálók: Lactic Acid, Pantolactone, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.