KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: Pink Lady, Módosítva: 2012. július 18.

Kategória:   Hajápolók

Folyékony kristályt és UV komplexet tartalmazó formulája elbuvölo fényt eredményezve védi és ápolja a festett hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Barbizero

2017. október 4.

Jó az illata, selymessé és jól kifésülhetővé teszi a hajat.

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Jó az illata, selymessé és jól kifésülhetővé teszi a hajat.

nagyerika28

2017. szeptember 14.

Egészen jó illata van, kevés is elég belőle. Csak pár percig hagyom a hajamon, de így is jól működik=könnyű kifésülhetőség.Nem zsírosít!

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

mLK235

2017. február 16.

Semmit sem javit a haj állapotán, felkenem hajmosás után, bőven hagyom állni (mivel nem olcsó még akciósan sem!) és miután lemosom, max finom illatú marad a hajam, Semmit nem használ ill. javít hosszú távon sem! Kifésülni csak nagyon nehezen lehet a hajat még ez után a termék után is!

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

AkInImOd

2016. szeptember 10.

Kékes-zöldre festett hajra vettem pakolásnak. Fent szoktam hagyni egy jó diónyi adagot a hajamon, körülbelül 10-15 percig biztosan. Balzsamozás után alkalmazom, így extra puha lesz a hajam. Ugyanakkor mindig alaposan kiöblítem. Lassan fogy, pedig ketten is használjuk - ha elfogyna, amíg tart az őrült hajszínem, biztosan újraveszem!

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

SisyD

2016. június 29.

Finom illatú, jó hatású, első használattól selymesebb lett a hajam tőle! Színvédő tulajdonsága annyira nem szembetűnő, igaz, nem is frissen festett hajon kezdtem el használni, de végtére egy jó is hajpakolás, sokszor akciózzák, elégedett vagyok vele!

SisyD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

willow21

2016. május 21.

Nekem nagyon bejött. Nem festett hajra használom, de még így is sokkal fényesebbé tette a hajam, és jobban kihozta belőle az árnyalatokat. Elég gyakran vasalom a hajam, de szemmel láthatóan segít a hajvasaló okozta károsodáson. Ezért az árért szerintem abszolút hozza, amit kell. Újravevős. =)

willow21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

luanna

2016. május 18.

Borzalmas ....a hajam ragad tapad szárazabb mint előtte

luanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Borzalmas ....a hajam ragad tapad szárazabb mint előtte

pilluska

2016. március 19.

Hát ez nekem most nagyon nem vált be.. Festett szőke hajam van, ami eléggé meggyötört a szőkítéstől. A fekete tégelyes tesóját imádom, gondoltam kipróbálom ezt is. Valamiért nagyon nem működik az én hajamon, látom itt szinte mindenki 5 csillagot adott neki, viszont nekem nagyon nem jött be. Az állaga kicsit viaszos, hajszárítás után olyan mintha nem is tettem volna rá maszkot. Sajnálom, mert amúgy nagyon szeretem a gliss kur termékeit.

pilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 19.

Kingácska0807

2015. július 30.

Nagyon szereti a hajam. Nem sok kell belőle,így gazdaságos is. Minden hajmosásnál használom. Meglepő, a festett hajam kibírja mosás nélkül 6 napig körülbelül,úgy,hogy még akkor sem vészes. Nem tudom,hogy ez a termék tehet-e róla. A festett hajnak amúgy sem tesz jót a túl gyakori mosás. A másik pozitívuma a terméknek,hogy sokszor akciózzák, azt hiszem 1099-ért sikerült a Rossmanban beszereznem.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

weird

2015. július 30.

Nagyon szerette a festett,vasalt hajam ezt a hajpakolást! Már mást használok de bármikor visszatérnék rá, ha a mostani megszűnne!

weird
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol