KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bambi023, Módosítva: 2012. június 21.

Kategória:   Hajápolók

Az ápoló formula folyékony kristállyal és UV szűrővel intenzív, fényes színt biztosít és ragyogó kristály fényt ad a hajnak. A regeneráló innováció hajazonos anyagokkal kiválóan javítja a haj sérüléseit és feltölti a repedéseket a haj felszínén.

nicolekitti

2017. november 11.

Szinte az összes Gliss Kur sampont, és kifésülő sprayt végigpróbáltam, sosem éreztem különösebben változást közöttük. Egyedül a pirosak nem jöttek be, mert a benne levő rózsától viszketett a fejbőröm.
Ezzel is maximálisan meg voltam elégedve, de a Total Repeair változatnál maradtam.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

erynis

2016. október 29.

Egyedül a kifésülést könnyíti, egyéb pozitív hatását nem vettem még észre. Számomra az illata sem kellemes, a kivont rózsaszín verzió pótlására kerestem valamit, azért próbáltam ki. Nem veszem újra.

erynis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

eszti003

2016. május 4.

Nekem nagyon bevált, a rengeteg festésen átesett hajam könnyen fésülhető, fényes és illatos lesz tőle kb 1.5-2 napig. biztosan újra fogom venni :)

eszti003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 4.

aranypáva

2015. december 31.

Remekül el lehet oszlatni, könnyű használni. Nagyon jó minőség!

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Remekül el lehet oszlatni, könnyű használni. Nagyon jó minőség!

fehérfoltos kiscica

2015. január 31.

Kb. 3-szor használhattam, azóta is a polcon pihen. Ha ráfújtam a hajamra, elnehezítette, gyorsabban zsírosodott tőle és az illata sem szimpatikus.

fehérfoltos kiscica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 31.

dorisz93

2014. január 21.

Vehetjük úgy, hogy elhasználtam (az alján még van pár fújásra való), de egy flakon elég is volt egy életre. Nekem nem jönnek be ezek az expressz hajbalzsamok, nincs olyan hatásuk, mint a rendes balzsamoknak, de nem is ez a legnagyobb baj. A kifésüléssel eddig se volt gondom, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, de mivel tele van szilikonnal, feltételezem, hogy hatásos ilyen téren. Én azért sem szerettem, mert zsírosította és elnehezítette a hajam. Igazából felesleges termék. Az UV-szűrőért azért kap egy piros pontot.

dorisz93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Adnilem

2013. október 8.

Sokat elhasználtam (évekig!) ebből, meg festett hajra való (piros flakonos) változatból is. Szépen ki lehet fésülni vele a hajat, de igazából csak az elején volt látványos a hatása. 1 éve váltottam szilikonmentes termékekre és végül is azóta nincs szükségem rá, mert egyáltalán nem gubancolódik a hajam. Tényleg szerettem ezeket a termékeket, de hosszútávon nem tettek jót a hajamnak. Személy szerint igazi hajápolásra nem ajánlom, mert csak bevonatot képez a hajon és hosszú távon gyengíti. SOS megoldásnak viszont megfelel, mert azonnal fényesít és egészséges kinézetet ad.

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 8.

mzs

2013. május 30.

Még Stahl Judit ajánlására vásároltam meg azt a spray-t és nagyon szerettem, minden nyaralás előtt beszereztem egyet, és a két hét alatt el is fújkodtam majdnem. Minden alkalommal mielőtt lementem a strandra (naponta többször is) átfújtam vele a hajam és a strandvíz után is, amíg nem tudtam megmosni és így a hajam színe a két hét nyaralás után is ugyanolyan élénk és intenzív volt, mint előtte. Azóta mondjuk rászoktam arra, hogy nem nyaralás előtt festetek, hanem utána :))

mzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

szabbka

2013. május 29.

Kb egy éve vettem, amikor valamilyen, - UV szűrővel ellátott - ,védő-ápoló terméket kerestem a hajamra. A nyaralást bírta, ( régen sokszor kiszívta a nap a hajszínemet ) a 10 napos tengerparti pihenés sem ártott neki :) Azóta használom rendszeresen, jól kifésülhetővé, selymessé teszi a hajam. Majd ha végre jó idő lesz, újra bevetem a nap ellen :)

szabbka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

cintia995

2013. május 21.

Akkor használom, amikor már nem friss a hajam, és nincs jó illata. Ha ezzel befújom mondjuk a 3 napos hajamat a párom mindig megjegyzi hogy "kicsim most mostál hajat?". A fésülést is megkönnyíti, puhább lesz tőle a hajam. Nálam ő egy alap hajápoló.

cintia995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 21.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.