KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1124 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. november 5.

Kategória:   Hajápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lilielli

2013. május 22.

Nekem ez nagyon bevált a festett vörös hajamra. Sőt! Az én hajam nagyon göndör, vastag szálú. Ha fésülöm, rosszul ál, tök béna. Azért szoktam nem kiöblítendő hajpakolást vagy balzsamot használni rá, mert remek tartást ad így a hajamnak. Jaaa és ilyen hajat, ami nekem van, szerintem abszolút TILOS lenne szárítani! És nem is szárítom. Sokkal egészségesebb kinézetű. Ha szárítanám, röpülne, mint a fene és kimenne belőle a hajápoló illata!! Nem bírom a hajszárítót, esetleg télen, ha nagyon sietek, akkor egyenesítés előtt megszárítom. Vagy nem szárítom és másnap egyenesítem ki. Így sokkal jobb a hajam. De csak ritkán egyenesítem, nagyon szeretem, ha göndör!! Fésűt csak akkor használok, ha hajat mosok, mert akkor előtte kifésülöm. A fésüléstől kimennek a "kis csigák" a hajamból, amit annyira szeretek!! Szóval, ennyit a göndör haj ápolásáról...! :-D :-) Imádom ezt a hajpakolást, megőrzi a festett haj színét, nagyon jó illata van, kevés kell belőle és semmiféle hajhabot, lakkor, stb. nem használok utána. Csak ha egyenesítem, akkor hővédőt. Nagyon elégedett vagyok a hatásával!! Csak nálunk nem lehet kapni már sehol, én 1-2 hónapja Euro-s boltban vettem, de azóta sehol se látom.

lilielli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

nitavondee

2013. január 13.

Ebben a spőrdség dologban van valami! Nekem is egy kicsit sprőd lett tőle a hajam, de nem vészes.
Nagyon finom illata van, felkenés közben ragad, mint az összes hajkrém. Amit az ilyen hajkrémek ígérnek, azt ugyanúgy elvégzi, szerintem ezektől amúgy sem kell nagy csodát várni, én csak a hajkifésülés miatt használom, na meg kb. 250ft-ért vásároltam. A sprayket jobban szeretem! Nem venném újra, de a spray változatát szívesen kipróbálnám!

nitavondee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 13.

Dorcsa

2012. július 29.

Fúj! Soha többet!! Semmit nem hidratált a hajamon, sprőd és rettentően kellemetlen tapintású lett! Ráadásul a legtöbb gliss kur cucctól nagyon hullik a hajam, ettől is. (egyedül a shea vajas termékcsalád vált be) Totál pénzkidobás.

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Pipacs

2012. június 28.

Nagyon elégedett voltam vele! Nem kell belőle sokat használni, mert akkor ragacsos állaga lesz a hajnak hajszárítás után.

Pipacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Cu2tka-baba

2012. május 29.

Nekem bejött. Nem zsírosít és nagyon szép tartást ad a hajamnak, hajhab már nem kell mellé. Selymesen puha lesz a hajam, de nem nehezít el és nem is szállnak a szálak.Nagyon örülök neki, hogy rátaláltam főleg, hogy akciósan sikerült beszerezni.

update: azóta sem csalódtam benne, minden alkalommal lenyűgöz, hogy milyen szép lesz a hajam és 4 héttel festés után is szépen élénkíti a hajszínemet:)

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

ladyrouge

2012. április 9.

Szerintem nagyon rossz! Megvettem magamnak, mivel festve van a hajam, és a samponját meg a balzsamját használom. (Azok beválltak) Rátettem a hajamra, nagyon finom illata van, de miután megszáritottam utánna nagyot csalódtam. Borzasztó durva és sprőd tapintású lett tőle a hajam. Még mindig olyan kicsit, pedig azóta már kétszer is megmostam. Lehet másnak bevállt de nekem egyáltalán nem :(

ladyrouge
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

csillag1219

2011. október 24.

A tengerparti nyaralásra vettem a hajam védelmére (uv szűrőt tartalmaz!). Nagyon szépen védte a hajamat, finom az illata, könnyen eloszlatható és a göndör fürtjeimet is tartóssá tette, úgyhogy csak ajánlani tudom.

csillag1219
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

PVP 0 0