KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   769 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Hajápolók

Hajszerkezet megújító hajbalzsam, hajfestés és hajformázás során sérült hajra

Az Omegaplex®-et tartalmazó formula helyreállítja a haj belső szerkezetét és hosszantartó védelmet nyújt a jövőbeni sérülések ellen. Elősegíti a kifésülhetőséget.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Nagyon szeretem az illatát, és nagyon jó hatással van a hajamra. A samponjával használom együtt és nagyon bevállt. Szép fényes és egészséges lesz tőle a hajam.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Timea1207

2018. július 13.

Megvettem mert sok jot hallottam rola, de egyszeruen rossz. A hajmosas utan 1 napig kb szep tole a hajam de utana borzaszto szaraz lesz.

Timea1207
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Luiselotte

2018. július 11.

Ma próbáltam először és nagyon elégedett vagyok vele. Hajhosszabbításom van, a póthaj extra ápolást igényel , ráadásul szőkítve van , így aztán szinte minden újdonságot kipróbálok ami megváltást hozhat.
Csak pár percig hagytam hatni és az eredmény selymes, hidratált , puha és fényes haj.
Az illata nagyon erős LVEB szerű borzalom de szárítás után már csak halványan érződik.
Upd: egy pontot el kell vegyek mert kisse szűkebb, csak páraelszívóval rendelkező fürdőszobában majdnem rókáztam az illatától annyira gyomorforgatóan édes, pedig nem vagyok érzékeny a szagokra :( Otthon nem volt ezzel problémám de nyaralni nem hozom soha többet ezt a lila rettenetet:D

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

KK95

2018. július 6.

Nem mondom, hgy rossz, de azt se, hogy jó. Nem csinált semmit a hajammal. Szerencsére használok utána hajfésülést könnyítő sprayt, mert különben nem tudnám kibontani a gubancokat. Kellemes az illata.

KK95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

Joan

2018. április 8.

Az illata kegyetlen, igazi ruhaöblítő szag és nagyon tömény. A hajamat kiszárította, pedig nem hagytam rajta sokáig - ami nem csoda, tele van alkohollal. Sokat vártam tőle az itteli vélemények alapján, így még nagyobb csalódás. Maradok a natúr balzsamoknál.

Joan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

griaal

2018. március 22.

Hajfestés után kezdtem el használni a terméket, de nekem bevált. Puha és selymes lesz mosás után a hajam, és sokkal könnyebben kifésülhető.

griaal
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

LathatatlanOzike

2018. március 8.

A samponnal használom párban, szuper kombináció. Jobb mint a drága hajpakolásom.
Mindenképpen megveszem újra ezt is.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Mindenképpen megveszem újra ezt is.

gyulzsuzsi

2018. március 1.

Samponjával együtt használva nekem semmi kiemelkedőt nem nyújtott, inkább mintha hamarabb zsírosítaná a hajam. Az illata nekem Angel koppintás, nem rossz, de nem is vagyok elájulva.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

Linuxo

2018. február 14.

Elhasználtam őt is, a termékcsalád többi tagjával együtt. Ugyanazt nyújtja, mint bármelyik másik balzsam, jelentős változást nem vettem észre... viszont nagyon kellemes kis termék, fincsi illattal.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Fruzsina0620

2018. január 9.

Már harmadjára vettem újra és egyszerűen imádom! Annyira jól táplálja a száraz és sprőd hajamat, hogy el nem tudom mondani. Nagyon meglepődtem, mikor elkezdte használni, hogy milyen csodát tesz a hajammal. Az illata nekem egy picit pasis, de nem tolakodó és amúgy se marad benne a hajamba. Nagyon szépen puhítja a hajamat és könnyebb kifésülni is.

Fruzsina0620
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.