KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Hajápolók

Kétfázisú spray kettős hatással:

1. szépítő hajolaj a fényért és simaságért,
  2. a hajszerkezetet megújító Omegaplex®-et tartalmazó regeneráló formula a haj belső szerkezetének megújításáért.

Ár: 800 , Eladó: Bettuli95
Állapot: Teljesen új, egy fújás sem hiányzik, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Banki átutalás, posta, személyes átvét

Pikvuo

2018. augusztus 14.

Húú imádom az illatát! Alig várom, hogy mosás után befújhassam végre vele a hajamat. Bár a hatását nem nagyon érzékelem, van amikor szép,fényes lesz tőle a hajam, van amikor teljesen fakó marad. Elhasználom ami még van belőle, de most ezt nem venném újra.

Pikvuo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Nagyon szeretem az illatát, és nagyon jó hatással van a hajamra. A balzsamjával és samponjával használom együtt és nagyon bevállt. Szép fényes és egészséges lesz tőle a hajam.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Roni

2018. március 2.

Én nagyon szeretem ezt a sprayt - majdnem mindennap használom, hol száraz hol vizes hajon. Nagyon finom illata van, és szépen karban tartja a hajamat. Párhuzamosan használom a GLISS KUR OIL NUTRITIVE FOLYÉKONY HAJVÉGÁPOLÓval.

Roni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

doriveszter

2018. január 24.

nemtudom, hogy én használom-e rosszul(ha egyáltalán lehet rosszul használni) de a hajvégeim olyan szárazzá és szálkássá, kócolódóvá válik, hogy nem tudom kifésülni
nagyon nagy kár, mert a termékcsalád összes tagját imádom, de ezzel nem tudok kibékülni

doriveszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Fruzsina0620

2018. január 9.

Én annyira szeretem ezt a hajpakolást! Olyan praktikus, hogy csak ráfújom a hajamra, nem kell lemosni. Az illata nekem egy picit pasis, de egyáltalán nem vészes. Használata után sokkal selymesebb a hajam, tapintása sem száraz. Gyors és hatékony! Kell ennél több? :)

Fruzsina0620
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

RarityRose

2018. január 8.

Inkabb maradok a hagyományos olajnál, nekem az ilyen fujos sprayoktól ragad a hajam.. :/

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

rerita

2017. szeptember 26.

Nagyon erős az illata, szerintem egy minimálisabb erősségű illat jobb lenne. Puha lesz tőle a haj, nem kell lemosni, praktikus.

rerita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

DorothySoldier

2017. augusztus 17.

Száraz hajvégemre vettem, mert szőkére van festve. Az illata nagyon erős, konkrét illatcsíkot húzok magam után, mintha beparfümöztem volna magam. A hajvégem valóban nagyon puha lett tőle, viszont azért a 4 csillag, mert baromira gyorsan fogy. Lehet még egyszer újraveszem.

DorothySoldier
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

zsofien

2017. augusztus 12.

Nekem ombres hajam van, a hajvégekre szoktam használni. Nem bírja a hajam ha rögtön hajmosás után fújom rá. Mindig a hajmosás utáni reggelen használom, majd három nap kihagyás. Ha minden nap használom az sok már a hajamnak. Az illata nagyon jó, csak azért jár a három csillag.

Update: úristen, imádom, amit a hajammal művel, az valami csoda. Így hónapokkal később jöttem rá, hogy valószínű ennek is köszönhető, hogy gyorsabban nő a hajam. Illetve rendbe rakta a hajvégeket, már szinte alig van töredezett hajvégem, pedig fél éve voltam fodrásznál és ezt később vettem. Biztos, hogy újra fogom venni, ha egyszer elfogy. Nekem amúgy gyorsan zsírosodik a hajam, de amióta ezt használom, nem vészes annyira. Úgyhogy odáig és vissza voltam érte, csak is 5*

zsofien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Enci90

2017. július 19.

Nekem extraszáraz a hajam. Vékonyszálú, festett szőke. A hajvégeimmel (hajam alsó harmadára fújom) csodát tesz, egészséges kinézetűvé varázsolja, és nem is töredezik annyira. Nagyon tápláló. Az illata olyan, mint a termékcsalád többi tagjának, mintha valami drága előkelő parfüm lenne. Imádom.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!