KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Hajápolók

Gliss Kur Fiber Therapy Express-Repair hajszerkezet megújító hajbalzsam - hajfestés és hajformázás során sérült hajra. Az OmegaPlex®-et tartalmazó formula helyreállítja a haj belső szerkezetét és hosszantartó védelmet nyújt a jövőbeni sérülések ellen.* Elősegíti a kifésülhetőséget.
*A Fiber Therapy hajszerkezet megújító hajpakolás együttes használatával.

Ár: 700 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/mpl automata

vikihollo

2018. július 6.

Az illata isteni... imádom... viszont a hatása??! Én nem vagyok elájulva tőle. Vannak ennél jobb spray-k is.

vikihollo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Linuxo

2018. július 2.

Eszméletlen finom parfümös illata van. Én csak azért vettem meg, mert könnyebb kifésülhetőséget várok el. Nagyon szárazak a hajvégeim, de ezen nem várom el, hogy segítsen. Amire szántam, arra megfelelt.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Felis81

2018. június 28.

Egyszerűen imádom! Nagyon régóta használom, talán a nosztalgia miatt is szeretem ennyire :) Csak a hajam végére , alsó harmadára fújom, így nem nehezíti el a hajam, könnyen fésülhetővé teszi. Az illata pedig isteni. Mindenképp újra vevős.

Felis81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

barbaramartinek

2018. június 22.

Mindennapos használat alatt van, hihetetlenül jó illata van, kifésülhetővé, puhává teszi a hajat. Egyáltalán nem zsírosít :)

barbaramartinek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Jezy

2018. június 14.

Ez az egyetlen ilyen spray ami nem nehezíti el a hajam és amitől nem zsírosodik be 1 nap alatt. Az illata is isteni.❤

Jezy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Tmika

2018. június 8.

Nagyon szeretem az illatát, és már megtanultam úgy használni, hogy nem nehezíti el a hajam. Mosás, és némi szárítás után a hajam alsó harmadára, felére fújom, majd teljesen megszárítom a hajam. Reggelente kicsit a tenyeremre fújok, és átfésülöm vele a hajvégeket. Más balzsamot ezzel együtt nem is használok. A Million Gloss, és a Supreme Lenght van még meg, ezeket váltogatom. Könnyen fésülhetővé teszi a hajat, és szépen ápolja is. Mindegyik illata nagyon tetszik, bár mindegyik nagyon más, és sajnos nem túl tartós. Az abszolút kedvencet, a Liquid Silk Gloss-t sajnos kivonták a forgalomból.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Jece

2018. május 30.

Már több mint 10 éve használom a Gliss Kur haj spray-it hajmosás után, vagy éppen amikor gubancos a hajam és egy kis segítségre szorul, de eddig ezt a fajtát nem ismertem csak az egyszerűbb, régebbi változatokat (narancssárga, rózsaszín folyadékok)
Viszont ez eddig a legjobb spray amit a hajamra használtam. Nem csak hogy kifésülhetőbb lesz tőle a hajam, hanem tényleg táplálja és feltölti a hajamat/hajszerkezetet.
Az illatáról nem is beszélve. Imádom.
Eddig azt hittem, hogy a többi spray (rózsaszín, narancssárga) a kedvencem, de már 3 használat után látom, hogy ez kell az én szőkített, kissé töredezett hajamra. 5 csillag! 👌🏼

Jece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Az illatáról nem is beszélve. Imádom.

niki526

2018. április 14.

Hajmosás utáni, törölközőszáraz hajra fújva könnyű szétválaszthatóságot nyújt, fésülködéskör, hajszárításkor pedig nagyban megkönnyíti a kifésülhetőséget és a gubancolódás megelőzését.

niki526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

kesha420

2018. március 23.

A száraz gubancolódásra erősen hajlamos hajamat enélkül szinte esélytelen kifésülni mikor vizes. Nem hajban maradó balzsamként használom, hanem kifésülő spray gyanánt, amire tökéletes is. A szerkezetén nem javít, hidratálni nem hidratál, de már az sokat segít, hogy nem tépem ki a fél loboncom, mikor hajmosás után ki akarom fésülni a tincseim. Csodát nem kell várni tőle, szerintem ezek ennyit tudnak nem többet,. de ennél a funkciónál tökéletesen megállja a helyét. Nem mellékesen imádom az illatát. Ha hidratálni is, az lenne a csoda.

kesha420
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Noncsikaaa

2018. március 13.

Egy időben gyakran használtam Gliss Kur "kifésülő" spray-ket, viszonylag szerettem is őket annak ellenére, hogy ha kicsit többet fújtam, másnapra csatak zsíros lett a hajam és lelapult, elnehezült. Ezt a cuccot az OmegaPlex miatt vettem meg, ugyanis az ezt tartalmazó Schwarzkopf hajfestékkel nagyon jó tapasztalataim vannak! Ez a spray egy nagyon jó, hajban maradó balzsam, ami nedves és száraz hajon is tök jól megállja a helyét! Ha minden este fújok kicsit a hajamra, akkor sem lesz zsíros tőle! Most jó darabig biztosan nem fogok váltani erről, max ha megunom az illatát... A pakolása is csodaszer! Azt is ajánlom próbára mindenkinek! :)

Noncsikaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.