KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Hajápolók

Gliss Kur Fiber Therapy Express-Repair hajszerkezet megújító hajbalzsam - hajfestés és hajformázás során sérült hajra. Az OmegaPlex®-et tartalmazó formula helyreállítja a haj belső szerkezetét és hosszantartó védelmet nyújt a jövőbeni sérülések ellen.* Elősegíti a kifésülhetőséget.
*A Fiber Therapy hajszerkezet megújító hajpakolás együttes használatával.

Hajápolási csomag: sampon, balzsam, hajvégápolók
Ár: 2000 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: Leírás szerint, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után postán maradó/MPL automata

tara95

2018. január 3.

Az illata étcsokoládé, de a pasisabb formából, abszolút nem vagyok oda érte annyira...ez az egyetlen szilikonos termékem, mert a száraz hajamat szépen kontrollálja és vizesen is szoktam rá fújni egy adagot. Egyébként túl van árazva rendesen, de segít a hajnövesztő projektben (jelenleg egy db törött véget nem találtam). Újra fogom majd venni valamelyik társát, de szinte biztos, hogy a szaga miatt nem ezt.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

bettuszkaaa

2017. december 26.

Imádom az illatát, finom parfümre emlékeztet! A hajam jó illatú és könnyen kifésülhető lesz tőle mosás után, viszont a szerkezetén nem vettem észre különösebb javulást miután elfogyott.

bettuszkaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

prussycat

2017. december 22.

Hozza, amit ígér. Nem csodaszer de igenis jót tesz a hajammal. A hatása hamar elillan. A hajam könnyen kezelhető, puha lesz tőle, de ez csak egy pár óráig tart.

prussycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

nellory816

2017. december 19.

Én sosem jöttem rá, hogy ezek a gliss kur fújós cuccok mire jók. Szoktam használni, mert finom az illata, meg hátha csinál valamit a hajammal, de lényegi változást sosem láttam vagy éreztem tőle.

nellory816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Marcsika0720

2017. december 14.

A hajam könnyebb kifésülhetősége miatt vettem meg. Egy youtubernél láttam és áradozott róla hogy milyen jó meg milyen jó az illata stb stb. Így ezért esett erre a választásom és azt kell mondjam egyáltalán nem hazudott a youtuber. :) isteni az illata, nagyon könnyű kifésülni a hajam. Az illat egyébként viszonylag sokáig megmarad. Egyáltalán nem érzem hogy zsírosítana, és isteni puha tőle a hajam. Szerintem nagyon jó kis spray balzsam. Már vagy két- három hónapja meg van minden hajmosásnál használom jelzem egyáltalán nem spórolok vele és még mindig félig van. Szóval az ára is ilyen szempontból nagyon kedvező. Ajánlom mindenkinek. :)

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

zsofia93

2017. december 14.

Hát jó is meg nem is...könnyen kitudom fésülni tőle a hajam, de nekem eléggé elnehezíti, pedig a hajtöveimre nem is fújok belőle.. hajszárítás közben érződik a legjobban, mintha ragacsos lenne a hajam...annyira nem vált be :/

zsofia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 14.

nandy.25

2017. december 12.

Előttem írták már, hogy a La Vie est Belle-re "hajaz" az illata, tényleg nagyon édes, de fincsi, és pár óráig meg is marad a hajban! Bevallom nem nagyon hittem ezekben a cuccokban, de meglepetésemre a termék használata után olyan érzés ,mintha folyékony selyemmel lenne bevonva a hajam, olyan puha! Csak úgy siklik benne a fésű, előzőleg kócos hajammal csodát tett.Konkrétan a hajgumi kicsúszott a hajamból :) (olyan selymes lett) Merem remélni hogy nem zsírosítja a hajat....

nandy.25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Kremcica

2017. november 29.

Update:
Visszaveszek egy csillagot, nem azért mert rossz termék sokkal inkább mert azóta kipróbáltam a sima balzsamját (nagyon jó) és a kétfázisú pakolásos fújósát ami 5***** cucc. Ez a kifésüléshez jó illetve balzsam helyett, de a hajvégeimre a másik a szuper.

Nagyon finom illata van, igazi parfümös kis csoda. Kicsit tartottam tőle hogy az illatán kívül tud e még mást is, de kijelenthetem bizony tud. Puhává, selymessé, kifésülhetővé teszi a hajam. Kipróbáltam úgy hogy csak sampont használtam és utána ezt a nedves hajamra. Úgy is hogy két hajmosás között használtam ápolásra. Az amúgy szállós száraz hajamat gyönyörűen ápolja. Korábban a fekete Gliss kurt már használtam, anno azt is nagyon szerettem. Szerintem ezt újra fogom venni. 5*

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Update:

Pirkko

2017. november 15.

Az illata finom, viszont nem vettem észre semmi változást a hajamon, nem érzem, hogy regenerálna.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

sevir

2017. november 11.

Nagyon nagyon finom az illata, viszont a hajam borzasztóan zsirosodik tőle. Ezen kívül teszi a dolgát a hajam puha lesz tőle,de a zsírosodás miatt nem fogom újra venni.

sevir
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.