KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Hajápolók

Gliss Kur Fiber Therapy Express-Repair hajszerkezet megújító hajbalzsam - hajfestés és hajformázás során sérült hajra. Az OmegaPlex®-et tartalmazó formula helyreállítja a haj belső szerkezetét és hosszantartó védelmet nyújt a jövőbeni sérülések ellen.* Elősegíti a kifésülhetőséget.
*A Fiber Therapy hajszerkezet megújító hajpakolás együttes használatával.

Kremcica

2017. október 18.

Nagyon finom illata van, igazi parfümös kis csoda. Kicsit tartottam tőle hogy az illatán kívül tud e még mást is, de kijelenthetem bizony tud. Puhává, selymessé, kifésülhetővé teszi a hajam. Kipróbáltam úgy hogy csak sampont használtam és utána ezt a nedves hajamra. Úgy is hogy két hajmosás között használtam ápolásra. Az amúgy szállós száraz hajamat gyönyörűen ápolja. Korábban a fekete Gliss kurt már használtam, anno azt is nagyon szerettem. Szerintem ezt újra fogom venni. 5*

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

ssteff15

2017. szeptember 3.

Nem igazán hiszek ezekben a balzsamokban...a kifésülhetőség miatt veszem meg általában, mert nagyon is hajlamos gubancolódni a hajam, pláne mióta nem színezőt használok, hanem rendes hajfestéket, így szárazabb is a hajam a szokottnál. Ennek értelmében még jobban csomósodik. Megvettem gondoltam a fésülhetőségen többet úgysem nyújt, jobban tetszik az illata mint eddig bármelyik másiknak szóval miért ne. Azonban ez a spray ápolta, hidratálta is a hajam valamelyest, ami meglepett, az illatáért odavagyok. Ezután megvettem a hajpakolását is és együtt nagyon mesések. puha fényes, ragyogó tőle a hajam, kevésbé törik, és helyretette a dolgokat. Jár az ötös :)

ssteff15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Mandy133

2017. szeptember 3.

Könnyen ki lehet a használatával fésülni a hajat, de másra nem jó, illata sem marad meg.

Mandy133
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Jelizz

2017. szeptember 3.

Nagyon jo az illata! 😍 (aki tud hasonlo illatu parfumot az irjon pls) kellemes a hasznalata. puha es kifesukheto lesz tole a hajam. egyenlore tetszik.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

dizabella01

2017. szeptember 2.

DM sorsoláson nyertem.
Nagyon szépen kigubancolja a hajam, fésűlhetővé válik, ráadásul selymes és puha tapintású lesz tőle. Az illata is nagyon finom!

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

DM sorsoláson nyertem.

olisamsi

2017. augusztus 10.

Nagyon szeretem, finom, jo illatu es jol apol!

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Nagyon szeretem, finom, jo illatu es jol apol!

Enci90

2017. július 19.

Puha és hihetetlenül könnyen kifésülhető tőle a hajam, ráadásul nagyon szép és selymes is. Az illata olyan, mintha parfüm lenne. Imádom és nem is nehezíti el.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

gigi12889

2017. július 15.

Mivel új termék volt ezért gondoltam kipróbálom és milyen jól tettem. Hihetetlen jó parfümös illata van ami 1-2 órá át benne is marad a hajamban és nagyon jó puha érzést add neki. Más változást még nagyon nem vettem észre de bármi megeshet.

gigi12889
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

stella06

2017. július 14.

Egy balül elsült hajfestés eredményeképpen annyira kiszáradt a hajam, hogy csak maroknyi mennyiségek kitépésével tudtam kifésülni. Nagyon elkeseredtem, ezért "hátha"-alapon beszereztem ezt a sprayt. Úgy tűnik, segít, mivel nagyon lassan és óvatosan, de ki tudom fésülni vele a hajam. Általában nem hajra fújva használom, hanem a kezembe teszek pár pumpálásnyi mennyiséget, és belesimítom egy-egy tincsbe. Így koncentráltabb és nem fullasztó. A hajam puha lesz tőle, és nem látszik rajta annyira a károsodás.

stella06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Saria

2017. május 13.

Mivel göndör hajam van, kifésülő spray nélkül egyszerűen nem tudok élni. Bár én kifésülöm időnként hajmosás előtt is a hajam, akkor is elengedhetetlen. Vannak kócok, amiket egyszerűen nem lehet simán kifésülni.
Régóta használom a Gliss Kur spray-ket és eddig maximálisan meg voltam elégedve velük.
Ez a Spray viszont az egyik kedvencem lett (a balzsammal együtt). Nagyon megkedveltem ezt a termékcsaládot, igazán nagyszerűek, jól hidratálnak. Könnyű, hamar kifésülhető lesz tőle a hajam és nem kell ráfújnom az egész flakont. Szívesen venném újra. :)

Saria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.