KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kategória:   Samponok

Bambusz- és orchideakivonattal simítja a hajat. Megbízható hatás. A Cell Repair System hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

Nehezen kezelhető, göndörödő hajra.

mzsani

2015. december 28.

A márka család többi samponja bejött. Ez viszont nagyon nem. Hamar zsírosodik, alig lehet kibontani a hajam és viszket a fejbőröm tőle.

mzsani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

nikolett

2015. február 16.

Gyártják még egyáltalán? Szerintem nem rossz, bár nem is a legjobb.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Gyártják még egyáltalán? Szerintem nem rossz, bár nem is a legjobb.

Csilla91

2015. február 3.

Nekem abszolút nem jött be.Szerintem egy nagy NULLA!

Csilla91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Nekem abszolút nem jött be.Szerintem egy nagy NULLA!

DNBianka

2014. július 20.

Nagyon szerettem ennek a samponnak az illatát ,de sajnos a hajamat ez a termék sem simította ki.De viszont az illatába nagyon beleszerettem,még másnap vagy akár két nap után is éreztem a hajamon amit más samponra ritkán lehet mondani kár hogy már tobbet nem találkoztam ezzel a samponnal ugy néz ki hogy ezt is kivonták a forgalombol sajnos . :(

DNBianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 20.

salymf

2013. november 7.

Gyorsan zsírosodik tőle a hajam, szintén viszket a fejbőröm, és egyáltalán semmi hatása nincs a hullámosodó hajamra. A vasalásról leszoktam, de ez sem alternatíva. Az illata egy darabig érezhető, de ha már második estére kenyeret lehet kenni a hajamon, mit sem ér.

salymf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Moncica

2013. szeptember 5.

Nekem a gliss kur samponokat kulonosen nem szereti a hajam, gyorsan zsirosodó haj, viszketo fejbor ami utána marad :...

Moncica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

rebus

2013. március 2.

sajnos ez a sampon nekem nem vált be, előtte a fekete Gliss Kur-t használtam, de gondoltam kipróbálom ezt is. bár az illata finom, sajnos a hajam extra gyorsan zsírosodik mióta ezzel mosom, gyakorlatilag már második nap viselhetetlen :(

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

jetroh

2013. február 23.

Teljesen kiszárította a hajam.

jetroh
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Teljesen kiszárította a hajam.

Incus

2012. november 10.

Nagyon szerettem ezt a sampont, annak sem volt különösebb oka hogy leváltottam. Nagyon szerettem az illatát. Hajmosáskor mindig kétszer mosok hajat, és ő volt az utóbbi, a kellemes illata miatt. Ha a jelenlegi elfogy, biztos újra veszem.

Incus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

queengus

2012. augusztus 25.

Elég göndör és vastag szálú a hajam,szoktam vasalgatni,gondoltam segítségként jól jönne ez a sampon. Szeretem a Gliss Kur termékeket,az árát picit azért sokallom. Vettem mellé balzsamot és hajpakolást is de még talán göndörebb volt tőle a hajam mint szokott nem hogy egyenesebb :D Mindenesetre a hajam szépen ápolta,puha volt tőle így mint samponnal elégedett vagyok,viszont semmit nem egyenesített.

queengus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.