KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   761 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lozmor, az összetevőket feltöltötte: Lari, Módosítva: 2011. október 3.

Kategória:   Hajápolók

A speciális hatóanyag-kombináció növényi lecitint tartalmazó összetétele védi a száraz, igénybevett hajat a kiszáradástól. Fényes csillogást, rugalmasságot és selymességet kölcsönöz a hajnak. Használata a haja nem terheli.

Kiszerelés: 200 ml

szekelyeni

2018. április 22.

glamour napokon vettem 410 ftért. nekem nagyon tetszik, jó az illata, nem nehezíti el a hajat és szuper fényt és puhaságot ad. egyetlen negatívuma az, hogy nem pumpás, hanem mint a hajlakk szanaszét száll a fele a levegőbe, amit aztán beszippantok, csak emiatt vonok 1 csillagot. hosszú hajúaknak kifejezetten ajánlom!!

szekelyeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. március 24.

Nemrég kaptam ajándékba ezt a terméket.Kellemes illatú és az ígért csillogást valóban megadja de egy átlagos hajápolási rutinhoz nem feltétlen szükséges. Aki valami kis extra csillogásra vágyik mindenképp próbálja ki:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 24.

langrekam

2018. március 1.

Minden hajmosás után használom! Gyakorlatilag a frizurakészítés legutolsó szakasza.

langrekam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

AstroSue

2017. szeptember 17.

teljesen random bukkan fel itt-ott. én a múltkor hármat vettem mikor végre találtam belőle.

AstroSue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Mesike83

2017. július 13.

Ajándékba kaptam, de mivel nekem nagyon bejött, már többször is újra vettem. Az illata nagyon jó, kB. 12 óráig érződik a hajamon. Ténylegesen szép fényes lesz tőle a hajam, de ugyanakkor sajnos száraz tapintatuvá is válik.

Mesike83
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Vendy254

2017. április 26.

Nagyon jó az illata és kicsit selymesebb lesz tőle a hajam de igazából nem sokat segített. Viszont elhasználtam mert az illata mindent felülmúl :) Még egy jó pont neki hogy nagyin zsírosodik a hajam de ettől nem zsírosodott gyorsabban mint ahogy szokott

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

timcsike04

2017. január 28.

Szeretem, csak nehéz beszerezni. Valóban selymes, fényes lesz tőle a hajam pár óráig. Nekem bár amúgy is hamar zsírosodik a hajam, de ettől még hamarabb zsíros lesz. Az illata nagyon jó!

timcsike04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Arianne79

2017. január 22.

Régebben használtam, vegyes érzéseim voltak.
Ha bőven fújtam a hajamra, szép volt tőle. Fényes, ápolt. Csillogott szó szerint. Nagyon tetszett.
Viszont másnap reggel állhattam neki a hajmosásnak, mert borzasztóan zsíros lett tőle a hajam. Borzasztóan.
Az illatát nagyon szerettem.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Régebben használtam, vegyes érzéseim voltak.
Az illatát nagyon szerettem.

SzofiaEliott

2017. január 12.

Én nagyon szeretem. Az egyik kedvenc hajra való cuccom. Selymessé teszi a hajam.

SzofiaEliott
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Dudu195

2017. január 9.

Nekem egyáltalán nem vált be. Az illata miatt kap két csillagot, mert az téynleg nayon finom és egész jól bennemarad de ezen kívül semmi más hatása nincs.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Lecithin, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Lecithin