KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   761 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lozmor, az összetevőket feltöltötte: Lari, Módosítva: 2011. október 3.

Kategória:   Hajápolók

A speciális hatóanyag-kombináció növényi lecitint tartalmazó összetétele védi a száraz, igénybevett hajat a kiszáradástól. Fényes csillogást, rugalmasságot és selymességet kölcsönöz a hajnak. Használata a haja nem terheli.

Kiszerelés: 200 ml

Vendy254

2018. július 10.

Nagyon jó az illata és kicsit selymesebb lesz tőle a hajam de igazából nem sokat segített. Viszont elhasználtam mert az illata mindent felülmúl :) Még egy jó pont neki hogy nagyonzsírosodik a hajam de ettől nem zsírosodott gyorsabban mint ahogy szokott.

Update: Még mindig nem tesz csodát de újravettem. Egy ideig mintha nem lehetett volna kapni de most újrakapható. Most sokkal jobban be vállt. Egyáltalán nem zsírosítja a hajat és most mintha tényleg kicsit selymesebb lenne tőle a hajam. Egyáltalán nem nehezíti el a hajam aminek nagyon örülök mert eddig mindentől zsírosodott illetve elnehezítette. plusz egy pont mert vagy az én hajam vagy a termék változott de mindenképp jobb mint volt :)

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

MissKenedy

2018. július 9.

Hát semmi extra. Valami végkiárusítás miatt 500 forintért jutottam hozzá a rossmannban, gondoltam próbáljuk meg. Fényt semmit nem ad a hajamnak, az illata nekem tetszik arra jó, hogy ha már nem friss a hajam, kicsit felfrissítsem az illatát. Eredeti árát tuti nem fizettem volna ki, annyit nem is ér. Jó lenne már egy rendes hajfényt találni, ami teszi is a dolgát.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

KaradyAnn

2018. május 20.

Sem az illata, sem a hatékonysága nem nyűgözött le. Az ára volt egyedül kedvező, 500 Ft-ért jutottam hozzá a Rossmannban. Elhasználom és ezzel véget is ér együttműködésünk.

KaradyAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

bodagabi94

2018. április 30.

Nem igazán látok hatást, legalábbis nem olyan látványosat mint amilyet én egy hajfénytől elvárok. Viszont az illata az mesés, igazából ez mentette meg a kidobástól.

bodagabi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

szekelyeni

2018. április 22.

glamour napokon vettem 410 ftért. nekem nagyon tetszik, jó az illata, nem nehezíti el a hajat és szuper fényt és puhaságot ad. egyetlen negatívuma az, hogy nem pumpás, hanem mint a hajlakk szanaszét száll a fele a levegőbe, amit aztán beszippantok, csak emiatt vonok 1 csillagot. hosszú hajúaknak kifejezetten ajánlom!!

szekelyeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. március 24.

Nemrég kaptam ajándékba ezt a terméket.Kellemes illatú és az ígért csillogást valóban megadja de egy átlagos hajápolási rutinhoz nem feltétlen szükséges. Aki valami kis extra csillogásra vágyik mindenképp próbálja ki:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 24.

langrekam

2018. március 1.

Minden hajmosás után használom! Gyakorlatilag a frizurakészítés legutolsó szakasza.

langrekam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Mesike83

2017. július 13.

Ajándékba kaptam, de mivel nekem nagyon bejött, már többször is újra vettem. Az illata nagyon jó, kB. 12 óráig érződik a hajamon. Ténylegesen szép fényes lesz tőle a hajam, de ugyanakkor sajnos száraz tapintatuvá is válik.

Mesike83
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

timcsike04

2017. január 28.

Szeretem, csak nehéz beszerezni. Valóban selymes, fényes lesz tőle a hajam pár óráig. Nekem bár amúgy is hamar zsírosodik a hajam, de ettől még hamarabb zsíros lesz. Az illata nagyon jó!

timcsike04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Arianne79

2017. január 22.

Régebben használtam, vegyes érzéseim voltak.
Ha bőven fújtam a hajamra, szép volt tőle. Fényes, ápolt. Csillogott szó szerint. Nagyon tetszett.
Viszont másnap reggel állhattam neki a hajmosásnak, mert borzasztóan zsíros lett tőle a hajam. Borzasztóan.
Az illatát nagyon szerettem.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Régebben használtam, vegyes érzéseim voltak.
Az illatát nagyon szerettem.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Lecithin, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Lecithin