KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: tamarafekete, Módosítva: 2013. október 28.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Marrakesh olaj & kókuszdió express hajregeneráló balzsam értékes tápláló olajat tartalmazó formulával azonnali könnyű kifésülhetőséget és mély ápolást biztosít a haj elnehezítése nélkül. 1-3perc hatóidő után kell lemosni.

Kiszerelés: 200 ml

Vorsi

2014. január 23.

Pár hónapja vettem, nem akar elfogyni sajnos, mivel nem vagyok vele megelégedve. Elsőre, a boltban, mikor megszagoltam, valamiért tetszett az illata, de aztán, használat után már annyira nem. Túl erős és émelyítő, amit még el is néznék, ha hatna valamit, de nekem a hatása kb. a nullával egyenlő. Samponozás után bekentem vele a hajamat, hagytam hatni, lemostam, de kb ennyi. Semmi extra hatás, semmi extra táplálás, mintha a legegyszerűbb olcsó balzsammal kentem volna. Utóhatás csak a fura szag maradt. Nem szeretem és biztosan, nem fogom újra venni, másnak sem ajánlom.

Vorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

leda7

2014. január 16.

A téli időszakban a göndör hajam extra ápolást igényel, de úgy érzem használtam már jobb terméket is a Gliss Kurtol, nem rossz, el fogom használni, de csodákra nem képes. Az illata pedig elég fura.

leda7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Saretin

2013. november 14.

Én is most vettem meg. Hosszú göndör barna hajam van, ami valamiért az elmúlt hónapokban lelapuló, színtelen (konkrétan olyan semmilyen) lett, a vége töredezik. Remélem, hogy ez tán segít majd rajta. Ma kezdem a tesztelését. :) Drukkoljatok.

Saretin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

papai.marti

2013. augusztus 8.

Nagyon jó! Finom illata van :)

papai.marti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Nagyon jó! Finom illata van :)

pet-rush_92

2013. február 8.

Szerintem egy jó kis termék. Azt nem mondom, hogy Gliss kur-ban még nem használtam jobbat, de szép fényes tőle a hajam.

pet-rush_92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

tauromi

2012. szeptember 17.

Mivel az argán olaj most annyira trendi és tulajdonképpen bármire felhasználható (arcápolás, testápolás, hajápolás, körmök erősítése stb.) szinte várható volt, hogy kijön egy ilyen széria is. (Már más nagy hajápoló termékeket gyártó márkánál láttam). Én megvettem a sampont, a balzsamot és a pakolást is, de nem egy nagy szám azt kell hogy mondjam. Nekem pont jól jött volna egy kis plusz táplálás az amúgy is kicsit töredezett, festett hajamnak.... Hááát.... először úgy nézett ki hogy szárította a hajvégeimet, aztán egy nap múlva már elnehezítette a hajamat, bezsírosodott és muszáj volt összefognom.... Nem igazán ajánlom! (Akik a kókusz illat miatt vennék meg, üzenem:az illatának semmi köze a kókuszhoz

tauromi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

annapanni

2012. augusztus 28.

Még tesztelés alatt van, csak most vettem.

annapanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Még tesztelés alatt van, csak most vettem.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol