KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Samponok

Az olajos samponok új generációja innovatív mikro-olaj technológiával a haj gyengéd tisztításáért. A könnyed olajos formula rózsaolajjal táplálja a normál hajat az egészséges kinézetért, selymes puhaságért és simaságért, elnehezítés nélkül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Linuxo

2017. augusztus 12.

Az illatával volt a legnagyobb problémám. Szinte fojtogatóan erős volt. Alig vártam, hogy elfogyjon. Egyébként más Gliss Kur samponokhoz hasonlóan a hatásával semmi, de tényleg semmi probléma nem volt. Nem nehezítette el a hajamat. Selymesen puha, és egészséges kinézetű volt.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

jkrisztie2

2017. július 25.

Elhasználtam, de alig vártam hogy elfogyjon. Alig lehet kimosni a hajból, konkrétan másik samponnal kellett kimosnom. Zsírosította, összetapasztotta a hajamat. Semmilyen jótékony hatását nem tapasztaltam sajnos. Nekem az illata is erős, túl erős rózsás, szinte rosszul voltam tőle. Pedig amúgy a Gliss Kur samponokat nagyon szeretem. Ilyet nem veszünk többet!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

KK95

2017. július 21.

A hajamat egyáltalán nem táplálta, sőt olyan gubancos lett tőle a hajam, hogy töménytelen mennyiségű pakolást kellett feltennem utána. Az illata kellemes.

KK95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

anitazs

2017. július 6.

Sajnos én semmilyen áldásos hatását nem tapasztaltam. Jó az illata, ennyi.

anitazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Sajnos én semmilyen áldásos hatását nem tapasztaltam. Jó az illata, ennyi.

Redlips

2017. május 28.

Pozitívum: Kellemes illat, ami még másnap is érezhető, jól habzik, jól tisztít.
Negatívum: Géles állaga miatt sokat kell belőle használni, nem éreztem a tápláló hatását.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Pozitívum: Kellemes illat, ami még másnap is érezhető, jól habzik, jól tisztít.

Jelizz

2017. május 27.

Kellemes az illata. Mivel ujdonsag ezert ki kell probalni 😀 de sajnos a szaraz toredezett hajamon nem segitett ... semmi olaj sampon hatasa nincs.... sot talan jobban zsirositott is . Akkor mar inkabb a Schauma Viraj olaj sampon (jobb es olcsobb is) 😕

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

regi1995

2016. december 31.

A gliss kur-tól megszokott iszonyú parfümösséget és a szinte kenőcsös állagot ez most totálisan meggyalázza. SZERENCSÉRE, merthogy valami isteni ez a visszafogott,mégis határozottan rózsás illat, ami 1-2 napig kitart. Az állagát imádom, alapból nem vagyok ilyen "tiszta" sampon párti,de ha vn benne olaj,akkor ezeket preferálom. Nagyon jól tisztítja a hajat és nem is törik tőle, mint a használata előtt.

regi1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Melcsi922

2016. október 20.

Nagyon szeretem.Az illata fenomenális,a száraz hajam imádja.Selymes,puha végeredményt eredményez.

Melcsi922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lilás piros.