KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: veronika21, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Mindennapos ápolásra alkalmas, hét tápláló olajat tartalmazó formulája, amely az egész hajhosszon javítja a haj sérüléseit és elnehezítés nélkül védi a hajvégeket a  szálkásodás ellen.

Dominika28

2017. június 17.

Ez a haj spray volt az első hajápolóm még évekel ez előtt, nagyon szépen védte a hajamat. Kár ,hogy pár éve sehol sem találom. :(

Dominika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Gina77

2016. november 11.

Ajándékba kaptam, biztosan újra venném ha még látnám valahol a polcokon.

Gina77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Ajándékba kaptam, biztosan újra venném ha még látnám valahol a polcokon.

Ninny

2016. július 7.

A vélemények alapján nem sok reményt fűztem hozzá,de kellemesen csalódtam! Én is véletlenül vettem épp ezt,és már az első használatkor éreztem hogy jól választottam. Érezhetően sokkal selymesebb,puhább,fényesebb lett a hajam. Szőkített a hajam,alig nől amióta rendszeresen festem. De ez pár alkalom után rendbehozta,és mivel nem törnek a végei,remélhetőleg a növés is beindul :) Nekem bevált,máskor is ezt veszem majd!

Ninny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

loju

2015. november 17.

Újsághoz kaptam ajándékba, de mindig szoktam spray változatú hajápolót használni, ezért is örültem neki. Hajmosás és balzsamozás után törölközőszáraz hajra fújom, de csak középrésztől a vége felé, mert a töveket zsírosítja. Kellemes az illata, simán eloszlik a permet a hajamon, úgyhogy nekem ez sem okoz problémát! Jó használni!

loju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

Sarika18

2015. április 15.

Akármilyen samponnal mosok hajat, utána fújok rá ebből és úgy szárítom meg. Nagyon jó az illata, finom érzetet ad a hajnak. A szálkásodás ellen nem hat 100%-osan, ennek ellenére én nagyon szeretem használni :)

Sarika18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 15.

CandyCurses

2015. március 5.

Hála az égnek, én is újsághoz választottam, de letörném a kezem. Gondoltam, Gliss Kur, de jó, használom a kéket, a pirosat, az olaj biztos bejön a hajamnak. Hát nem. Emlékszem, egyszer a pakolás változatát is kipróbáltam, az ugyanilyen volt.

Nem fúj az adagolója, hanem köp. A "köpet" meg így nem oszlik el, hanem megragad egy tincsben, ami aztán zsírosnak néz ki, de kemény, száraz érzete van. (???) Borzalmas. Arra használtam el, hogy nyáron rovarokat fújtam le vele.

CandyCurses
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

Marcsus

2014. december 7.

Újsághoz kaptam ajándékba. Arra emlékeztet, amikor anno tinikoromban anya mosta és szárította a hajam, Gliss Kur-t használt mindig, és olyan gyönyörű fodrászolt hajam lett utána, hogy csak na, pedig anya tanító néni :) Hiába gondtalan gimis évek, jó kicsit nosztalgiázni ezzel a cuccal, amikor már dolgozó, felnőtt nő az ember, és bizony meg kell néznie az árakat, hogy megengedheti-e magának a márkásabb (az én pénztárcámhoz mérten) nem olcsó hajápolási termékeket. Ez a spriccni is olyan, mint a többi Gliss Kur-os, nagyon szeretem. Eleinte csak "fogyjon el" felkiáltással fújkodtam a hajamra mosás után, nyilván -mivel túl sok mindent használtam a hajamra, pakolás, sampon, balzsi, olaj...- nem vettem észre szembetűnő különbséget. Legutóbb viszont olaj helyett csak ezt tettem a hajamra, és voilá, sokkal szebb volt, mint máskor! Jelenleg úgy használom, hogy egy alkalommal ez, másik alkalommal a hajolaj, de érzek különbséget, a spriccni javára. Mosás után szoktam a hátközépig érő, dús hajamra 5-6 fújást nyomni, minden irányból. Az illata is finom, szárítás után is érzem a hajamon. Az adagolása tényleg nem a legjobb, de elnézem neki, még az is lehet, hogy újraveszem.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Dalmicica

2014. november 4.

Én is újsághoz kaptam. Imádom az illatát, puha lesz tőle a hajam, adagolása furcsa (én a kezemre fújom és onnan a hajamra kenem) Sokat nem lehet belőle fújni mert hamar bezsírosodik. Ezért csak 4 csillag.

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

agi.greendaygirl

2014. szeptember 21.

újsághoz volt, egészen meglepődtem, hogy milyen jó kis cucc. Egész hasznos dolgok vannak benne, és a hatását is szeretem. Bár nem valami jó a csomagolása (nehezen jön belőle, és nem elég permetszerűen) illetve nagyon fontos a megfelelő mennyiség eltalálása, mert ha egy hangyányival több megy, akkor már lapít, elnehezít, slampos hatást kelt. Vizes hajra fújok belőle 2-3-at, úgyhogy újabb taggal bővült a hajápolási rituálém :DD

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

dorcus89

2014. augusztus 14.

Hajtöredezés ellen vettem, de szó-szó az eredmény amit produkál. Volt már jobb hajspraym, nekem kicsit gyenge eresztés. A fújós kupakját nehéz használni, gyorsan is fogy, sokat kell használni, viszont nem nehezíti el a hajat az olajok ellenére sem, ami pozitív. Féláron vettem glamour napokon még tavasszal, most került elő, a samponjával együtt használom, de volt már szebb a hajam. Újra nem venném, elhasználom mert ártani nem árt. Viszont hordom strandra, miután kijöttem a medencéből befújom vele a hajam, megfésülöm és így nincs az a száraz, klóros víz hatása a hajamnak. Erre tökéletes ilyen áron.

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Hydrolyzed Keratin