KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Hajápolók

Könnyed hajápoló mindennapos használatra, száraz, igénybevett hajra. Mélyrehatóan regenerálja és gyönyörűvé varázsolja a hajat, elnehezítés nélkül.

loju

2018. július 9.

Jaj, de nagyon megszerettem a kis drágát! Én is a dm kedvencek jóvoltából jutottam hozzá. Magamtól nem biztos, hogy megvettem volna, mert valahogy a kétfázisúakat preferáltam eddig és hát az ára azért elég húzós szerintem és csak 150 ml. Így roppant örülök, hogy kipróbálhattam! Egyszerűen szuper az illata, párom is odavan érte. Én törölközőszáraz hajra fújom. Nem nehezít el a hajam és fincsi puha lesz tőle! Megszerettem!

loju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

HardCandy092

2018. június 27.

Bajban vagyok ezzel a termékkel. Könnyednek valóban könnyed és tényleg mindennapos használatra van, mert igazából bármennyit lehet belőle használni, nem nagyon történik semmi nálam. Próbáltam, nedves és száraz hajon is. Száraz hajon gyakorlatilag semmit nem veszek észre, talán picit puhább, de lehet, hogy csak én akarom ezt nagyon. Törölközőszáraz hajon egy fokkal jobb, akkor tényleg kifésülhetőbb lesz tőle a haj. Összességében próbáltam már ennél sokkal jobb terméket ebben a kategóriában. Az illata viszont szuper, ezért bőszen fújom a hajamra napjában többször. Dm kedvencek dobozból jutottam hozzá, így pénzt nem adtam érte, így 4 csillag, de ha fizetnem kéne érte, akkor csak 3.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

cseppcsaj00

2018. június 25.

A júniusi dm kedvencek között volt, így akadt a kezem közé, mondanom sem kell hálistennek... Épp elfogyott amit eddig használtam, és valami isteni sugallatra, mikor mentem átvenni a kis csomagom, mégsem vettem újat. Ma próbáltam ki, a mosott vizes hajamra fújtam és valami isteni illata van. A végeredmény pedig puha selymes fénylő haj :), de szembetűnően. Még arra leszek kíváncsi, el fogja e nehezíteni, de erre majd hosszasabb használat után derül fény.

cseppcsaj00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.