KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Pumpás hajpakolás száraz és igénybevett hajra.

Dike01

2016. július 21.

Rég nem láttam ezt a terméket konkrétan sehol, aztán az egyik patika polcán jött szembe valami nevetséges 400 ft-ért kettő landolt is a kosárba. Fenékig értő hosszú hajam van ami gubancolódásra hajlamos és ez hajmosás után csak fokozódik . Eddig is használtam ,balzsamot és alkalmanként ( ha volt türelmem ennyi hajat bekenegetni és várni ) pakolást de a fésülködés és szárítás így sem volt egy leányálom. Mióta bevettem a rutinba csoda történt nedvesen is kitudom fésülni és szárítás közben is siklik a hajamban a fésű mindezt úgy,hogy nem nehezíti el vagy lesz zsíros hatású és ami a plusz pont nem zsírosodik hamarabb hajam .

Dike01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

kerikatavirag

2015. április 14.

UPDATE: Hát nekem jobban bejött, mint bármelyik más fújós kifésülőspré, még a LIQUID SILK GLOSS EXPRESSnél is.
Simán kezelhetővé teszi a nyúlós hajvégeimet, és míg ne le nem vágódnak szépen, kéne még nekem ilyen. Meg amúgy is.
Nem tudjátok, hol lehet ezt kapni esetleg? Mert én az Instyleon kívül nem találkoztam vele.
Vagy ez a shea cashmere termékcsalád már végleg kifutott?

2014.09.20. Instlyehoz volt ajándék, igazából csak amiatt vettem meg:D Amúgy ezt lehet kapni valahol? mert imádom. Az illatát, a hatását, mindent. Vizes hajra is szoktam, szárazra is, ha kiszöszösödik az alja, és nagyon szépen rendbe rakja.

kerikatavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Vagy ez a shea cashmere termékcsalád már végleg kifutott?

Korina2000

Korcsoport: < 18
2015. január 13.

Nyáron az egyik Instyle-hoz járt ajándékba. A töredezett hajvégekre kell fújni és ápolja, regenerálja. Tényleg jól ápolja, az illata is nagyon kellemes de az összetevői tényleg nagyon rosszak! Tele van alkohollal aminek irritáló hatása van nagyobb mennyiségben meg színezékekkel!

Korina2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. január 13.

2014. november 19.

Én is az Instyle-hoz csomagolva jutottam hozzá, magamtól nem jutott volna eszembe venni, de ha már megkaptam ajándékba gondoltam kipróbálom. Törölközőszáraz hajra tettem belőle, szigorúan kihagyva a hajam felső kb. 15 cm-jét. Szép fényes és puha lett szárítás után, az illata is tetszik. Az INCI-je viszont borzalmas. :-( Ennek okán nem fogok venni ilyet, és a mínusz két csillag is ezért van, amúgy a hatása tetszett, de a sok alkoholt biztos nem hálálná meg a hajam hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

petoandika

2014. november 18.

Nagyon jó illata van, puha, selymes lesz utána a hajam. Én vizes hajra szoktam ráfújni, szárazra nem igazán ajánlatos szerintem. Tetszik, de nem fogom újra vásárolni.

petoandika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 18.

Dorka93

2014. augusztus 23.

Információ: az instyle magazin szeptemberi száma tartalmaz egyett!
Ez is az általatok említett összetevőket tartalmazza.. szerintem megváltoztatták az idők során.. Most 4. de jövök a használattal..

Dorka93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Információ: az instyle magazin szeptemberi száma tartalmaz egyett!

illesbarbi

2014. január 26.

Én azért szeretem nagyon, mert iszonyatosan puha lesz tőle a hajam. Én is hajmosás után használom, egy pár fújást a nedves hajra. Először a hajvégeim miatt vettem meg, és arra használtam, de én nem láttam, hogy sokat segített volna rajtuk. Nem veszem újra, de amíg van, élvezem a pihe-puha érzést :)

illesbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Vattacukor1990

2014. január 22.

Még tavaly nyáron láttam kiárusítva rendkívül olcsón, 400 Ft alatt. Nem tudtam otthagyni egy próbát megér alapon. Nem bántam meg, hogy megvettem. Nedves hajra szoktam fújni, így azon kívül, hogy táplálja a hajamat, egyben segíti a mosás utáni esetleges gubancok kifésülését is. A hajtőre nem fújom, csak a hajhosszra, hogy ne zsírosítson. Nem az a vizes állagú spray, hanem inkább krémesebb és sűrűbb. Szeretem használni, segíti a kifésülést és selymes hajat eredményez. Kellemes illata nem száll el hamar, napokig is érezni még. Sajnálom, ha megszűnik/megszűnt. A napokban láttam a Rossmannban a sárga változatát, szintén kiárusítva, az eredeti árához képest igen olcsón.

Vattacukor1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Misa

2014. január 6.

Kellemes az illata, puhább lesz tőle a haj, könnyű kifésülni, nem kell az öblítéssel szerencsétlenkedni, mint a normál balzsamoknál. Csodát szerintem nem tesz. (egyébként meggyőződésem, hogy a már töredezett hajvégeken csak az olló segít, de megelőzésnek akár ez a termék is jó lehet.) Ha simán ráfújom a hajamra és átfésülöm, elnehezíti és két nap alatt bezsírosítja az egészet. Ha a tenyerembe fújom és úgy dörzsölöm bele a hajamba, nincs vele probléma.
Őszinte leszek: elsősorban azért szeretem, mert olyan finom az illata. :) De nem fogom újravenni. Majd inkább szagolgatom az üres palackot. ;)

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

gerdus

2013. augusztus 31.

Én régóta kifésüléshez használom vizes hajra, a hosszú göndör, igencsak gubancos hajamat kezelhetővé teszi, nem mellékesen puha és selymes lesz tőle. Nálam állandó darab és az is marad.

gerdus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol