KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kategória:   Samponok

Nagyobb telítettséget biztosít a finomszálú hajnak már az első használat után.Erősíti a haj szerkezetét.FiberBond Komplex összetétel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lolagirl13

2018. május 22.

Nekem sajnos nem vált be, amit sajnálok :( (pedig a balzsamával és a fújókás "csodájával" egyben használtam)
Az illata rendben van... DE!- olyan hatása lett tőle a hajamnak mint egy seprű és brutálisan szállós is lett tőle a hajam ,ezen kívül a zsírosodás már másnap jelentkezett nálam is :( egy sampontól , ráadásul ami ennyire felkapott nem ezt várnám!! szóval ez elég nagy csalódás!

lolagirl13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

PAncsi79

2018. május 14.

Milyen érdekes, hogy mindenki utálja ezt a sampont, miközben számomra viszont tökéletes!
Érezhetően dúsabb a hajam a használata során, ami szuper, mivel alapból vékony szálú, hosszú hajam van. Puha és illatos a hajam a használata után, ami szuper, bár tudom, hogy nem feltétlenül csak ennek a samponnak köszönhető.
Nem vettem észre, hogy gyorsabban zsírosodna a hajam a használata után, bár lehet csak amiatt, mert nekem amúgy is nagyon gyorsan zsírosodik a hajzatom.
Szuper, már újra is vásároltam!

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Szuper, már újra is vásároltam!

butyokkk

2018. május 7.

Brutális nagy csalódás.A többi termékével semmi bajom nem volt.Hajmosád után ragad tőle a hajam,olyan mintha zsíros lenne.Azthittem én voltam béna és nem mostam le megfelelően,7 x mostam át vízzel,ezek után is eszméletlenül ragad és össze áll a hajam.Kuka.

butyokkk
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

mymakeupcakes

2018. április 17.

Ez szörnyű!Zsíros érzetű és kinézetű a hajam tőle száradás után, hiába féláron vettem,ennyi pénzt sem ér meg. Dúsító hatása sincs rajtam, abszolút nulla számomra,sajnálom.

mymakeupcakes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

vocy

2018. április 2.

Ez valami szörnyű. Sokat vártam ettől a sampontól, de csak elnehezült ragacsos hajat kaptam. Jobb állapotban volt a hajam mosás előtt, mint utána. Zsírosan, undorítóan száradt meg tőle, azonnal újra kellett mosnom mással. Landolt a kukában :(

vocy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Black Fairy

2018. január 1.

Olyan erőteljes férfi szaga van utána a hajamnak napokig, hogy az valami iszonyat...xD
Nincs az a balzsam vagy hajparfüm, ami elnyomná...
Egyébként a fejbőrömet szárítja, a hajamat zsírosítja, nem ad tartást, nem hidratál, csupán lapos, letapadó hajat kapok és hámló fejbőrt...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nincs az a balzsam vagy hajparfüm, ami elnyomná...

hvivienn

2017. november 2.

Én korábban a Gliss Kur olajos samponját használtam ,vékony szálú egyenes hajamra majd váltottam erre. Sajnos nekem egyelőre nem vált be, úgy érzem kicsit elnehezíti a hajamat és mintha jobban zsírosodna így azóta inkább megvettem a régi beváltat.Az illata finom.

hvivienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.