Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Hajápolók

Ápoló formula keratin szérummal és regeneráló mikro-lipidekkel, károsodásra és töredezett végekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Általában a Gliss Kur-Fibet Terapy sampont és balzsamot használom de ki akartam próbálni valami újat. Őszintén szólva nem elégítette ki az elvárásaimat. Ettől függetlenül nem rossz, és szép puha lett tőle a hajam.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Mamamacica

2018. május 7.

Az illata valami gyerekkori gyógyszerre emlékeztet. Szerintem ugyan azt tudja, mint minden Gliss Kur balzsam.
Pozitívum: könnyen kezelhető, selymes, illatos és fényes hajat eredményez.
Negatívum: nekem elnehezítette a hajam, lelapult tőle és összeállt tincsekben.
Összességében nem rossz, de nem venném újra.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Pozitívum: könnyen kezelhető, selymes, illatos és fényes hajat eredményez.
Negatívum: nekem elnehezítette a hajam, lelapult tőle és összeállt tincsekben.
Összességében nem rossz, de nem venném újra.

CeCeDrake

2018. április 30.

Nagyon régen használtam ill. vettem drogériás balzsamot. (A Beology család kivétel, mert arra kíváncsi voltam.)
Ezt a samponjával együtt vettem meg 50%.
Szép fényes tőle a hajam, illatos és puha, még dúsít is valamennyit. Semmi extra. Nem rossz, viszont drogériás viszonylatban egész jó és az ára is baráti.
Nem zsírosodik tőle előbb a hajam.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Ezt a samponjával együtt vettem meg 50%.
Nem zsírosodik tőle előbb a hajam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.