KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív hajmaszk ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és töredezett végekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

exhocmomento

2018. szeptember 3.

Tulajdonképpen anyukám vette magának, de rögtön lecsaptam rá, hogy kipróbáljam. Huh, hát az illat... csak engem emlékeztet kísértetiesen arra az eperízű lázcsillapító szirupra, amit gyerekkorunkban kaptunk? Brrr. Egyébként nem marad benne a hajban ez az illat, de felkenéskor nyilván kiüt, és még ha nem idézne ilyen emlékeket, akkor sem mondanám kellemesnek, a legkisebb mértékben sem. Az állaga egyébként megfelelő, és a hatására sincs panaszom: szépen együttműködött a Helia-D hajmaszkjával és puha, erős, fényes hajat alkotott.
De a Panadol-effekt miatt többször nem szeretnék vele kísérletezni, visszaadom a lehetőséget az eredeti és jogos tulajdonosnak. :D

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

mar

2018. május 19.

Pár hete kezdtem el használni, eddig csak balzsamként tettem fel minden hajmosásnál. Most éppen hajnövesztésben vagyok, és már gondolkoztam egy frissítő vágáson, mert nagyon szálkásnak láttam a végét. Ez eltüntette a szárazságot, de néhány nap után elmúlik a hatása. Annyira nem gond, mert 2-3 naponta úgyis hajat mosok, és sok balzsamnál nem igazán tapasztaltam ilyen hidratáló hatást.
További pozitívumok még, hogy könnyű eloszlatni és kimosni a hajból, jó az illata és a csomagolása is tetszik. A tégely jó megoldás, nem fog benne maradni egy csomó termék a végén.

mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

BEE6

2018. május 15.

Nem is tudom... Az illata kellemes, az állaga jó. Teljesíti amit ígér, de valahogy mégsem az igazi. Ideig-óráig érezhető a hatása, aztán elillan. Mintha rá sem kentem volna a hajamra. Pedig direkt a hosszú hajamra vettem. Bedőltem. Nem vagyok a márka nagy rajongója, több terméktől is hullott a hajam. Inkább a húgomnak adtam, neki viszont jó.

BEE6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

CeCeDrake

2018. április 30.

A sampon és a balzsam mellé vettem meg, újdonság volt, én meg kíváncsi.
Nem vegykezelt, hosszú hajam van. 5-10 percig hagyom fent, az 1 percet kevésnek találom. Puha, fényes tőle a hajam és nem zsírosodik előbb, mint egyébként. Örülök, hogy megvettem, drogériás viszonylatban hosszú hajra jó kis pakolás ez!

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

A sampon és a balzsam mellé vettem meg, újdonság volt, én meg kíváncsi.

veronka19

2018. február 8.

DM-ben szereztem be múlthéten, akciós volt és járt hozzá egy nesszeszer is ezért belevágtam, teljesen spontán vásárlás volt. Bevallom, nagyon tetszik a csomagolása is, ez a szemkápráztató pink. Már többször használtam, többféleképpen. Gyorsan, max. 1 percig hajmosás után, volt hogy 10 percig is rajtahagytam, ma pedig száraz hajra raktam hajmosás elött, és utána is használtam keveset. Decemberben lett kicsit szőkítve a hajam vége és elég száraz tőle. Lényeg a lényeg, nagyon selymes és fényes lesz tőle a hajam, mintha frissen lenne festve, pedig már 5 hetes a festésem. Ez az első Gliss Kur termékem, de nagyon megérte. A hajam a végén száraz, tövénél gyorsan zsírosodó és nagyon vékonyszálú. Nem nehezíti el és nagyon puha lesz tőle. Nekem nagyon megérte megvenni, ajánlom másnak is.

veronka19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.