Schwarzkopf

Ár:   869 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Samponok

Sampon ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és zsíros tövekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

toncsi96

2019. február 17.

Nem a legjobb választás..elnehezíti a hajat..nagyon hamar zsírossá válik tőle. Rögtön hajmosás után már fura érzetet ad a hajnak ,mintha ragacsos lenne. nem kellemes.. az illata legalább jó.

toncsi96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

IldiWolford

2019. február 10.

Jól tisztít és isteni illata van, bár kicsit szárít ezért én felválva használom egy pantenevel, de annyira jó az illata hogy nem tudok lemondani róla.

IldiWolford
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Esztuci

2019. február 7.

Az illatán kívül sajnos nem sok jó van benne. Az igaz, hogy jól habzik, mint bármelyik hasonló kategóriás sampon, de nagyon nehéz kimosni a hajból. Szárítás után is olyan érzés, mintha ragadna. Elnehezít és az én hajam egyáltalán nem lesz tőle selymes. Azt pedig hogy zsíros hajtövekre való, szerintem véletlenül írták rá, mert jobban zsírosít, mint egy átlagos sampont. Nekem ez féláron is pénzkidobás volt. Hosszú hajra meg se próbáljátok.

Esztuci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 7.

barbiii_sz

2019. február 5.

A Gliss Kur samponok számomra amolyan jolly jokerek, ritkán lehet velük mellé lőni. Mivel gyakran váltogatom a samponjaim, és nem tőlük várom a megváltást, ezért szinte a márka összes kollekcióját kipróbáltam már, ami a hajamra alkalmas lehet. A Supreme Lenght Sampon is tudja az alapokat, amit elvárok tőle: jól habzik, hatékonyan tisztít, nem szárít, nem irritál és nem okoz korpát sem a fejbőrömön. A hajmosást nem lehet kitolni vele.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

VictoryFord

2019. február 4.

Nekem nagyon jó volt. Tényleg zsírosodásra hajlamos amúgy vékonyszálú könnyen lelapuló hajam van. Erre nekem tökéletesen bevált. Szeretem.

VictoryFord
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

lilaszilva

2019. január 21.

Én is sok GlissKur sampont próbáltam már, általában szeretem is őket, de most nagyjából egyet értek az itteni véleményekkel. Az illata mennyei, konkrétan kísértetiesen hasonlít egy régi Gucci parfümömhöz, így számomra ez egy plusz pont. :)
Az állaga, habosodása, tisztítása átlagos, jó. Viszont valamiért nekem is gyorsabban zsírosodik a hajam tőle. Hát csodát vártam,de ez csak egy közepes termék. Újra biztos nem veszem.

lilaszilva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

CsDiane

2019. január 16.

Egy hónapja használom a sampont és a balzsamot együtt, nekem bevált. Nem zsírosodik tőle a hajam és selymesebb, mint az előtte használt Syoss-tól. Újra fogom venni, de csodaszernek nem mondanám, ezért a 4 csillag.

CsDiane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Jucuus

2019. január 11.

Nem egy rossz sampon, igazából csak kb két-három hetente használom, mert zsírosítja elég hamar az amúgy is zsíros hajam. De az illata nyerő. Állaga gélesebb, szerintem könnyű felvinni a hajra és jól habzik. :)

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Tothxheni

2018. november 30.

Már nagyon rég használok gliss kur samponokat. Igazából nagy különbséget nem érzek hatásban köztük, de ár érték arányban szerintem verhetetlenek, és 3 napot száraz samponozás nélkül simán bírnak.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

LevaCafa

2018. november 24.

Borzalmas! A leírás alapján ajánlott hajtipusom van. Lemoshatatlan a hajamról, fejbőrömről. Szárítás után újra moshattam hajat, persze mással. Elnehezít, olyan mintha valami felesleges szilikonos réteg tapadt volna a hajamra. Próbáltam úgy elhasználni, hogy elsőnek ezt, második mosásra a jó kis Revlon samponomat használom, de inkább kidobom. Használhatatlan!

LevaCafa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.