Schwarzkopf

Ár:   869 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Samponok

Sampon ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és zsíros tövekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Dora00

2018. szeptember 14.

Borzalmas, elnehezíti a hajtöveket , nagyon rossz érzetet ad, csak pénzkidobás ez a sampon :/

Dora00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Ybyza

2018. szeptember 11.

Ez a sampon pont a hajamnak megfelelő: hosszú zsírosodásra hajlamos haj, töredezésre hajlamos hajvéggel. A többi Gliss Kur termékhez hasonlóan bevált, viszont plusz pozitívummal: kb. egy nappal tovább marad frissebb a hajam :) Már emiatt is megérte az árát.Szépen habzik és tisztít. Az illata nekem tetszik, nem tartom"soknak" - pedig az émelyítő illatoktól rosszul szoktam lenni.

Ybyza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

HNReni

2018. szeptember 2.

Jó illatú, jól tisztítható. De kb. ennyi. Használom egy ideje talán egy kicsit kevésbé zsíros a hajam, de más változást nem vettem észre rajta.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Vicus

2018. augusztus 29.

Csomagolás tetszetős, a sampon színe és illata is, de! Nem gondoltam volna, hogy valaha sikerül ilyet csinálnia egy samponnak, de ennek összejött: hamar zsírosodó haj és száraz hajvégek.. Hosszú, károsodott hajam van, tehát abszolút a célcsoportba tartozom. Hajmosás közben én is azt éreztem, hogy alig tudom kimosni, csúszós bevonatot képezett a hajamra, gondoltam magamban, hát mindegy, legalább selymes lesz a hajam. Egy fenét :D Hajvégek mindenesetre valahogy kimaradtak a szilikonos buliból, ezért most szárazon csücsülnek a vállamon :( Pedig hajvégápolót is használtam egy keveset. Viszont a fejbőröm meg viszket és korpás, pedig tegnap mostam hajat, de legszívesebben már ma újra megmosnám. Ez így is lesz, csak nem ezzel a samponnal.. :D Illata amúgy tetszik, bár annyira erős parfümös, hogy elgondolkodtam rajta, hogy ez biztosan jót tesz-e a fejbőrömnek. Tiszta pénzkidobás ez a sampon, még jó, hogy 50%-os kuponnal vettem. Kidobni mondjuk nem fogom, mert nem szeretek pazarolni, így majd első körben ezzel mosok hajat, második körben pedig egy normális samponnal.
Update: nem tudom használni egyáltalán, mert annyira viszket tőle a fejbőröm, hogy sebesre vakartam. Ugyanígy járt anyukám is.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

judit14krem

2018. augusztus 28.

Sajnos bármennyire is próbálkozok, nem tudom megszeretni a Gliss kur samponjait.. Ez a hosszú hajra való rögtön felkeltette az érdeklődésem, meg is vettem a tégelyes pakolással és a spray-s balzsammal együtt, de nem lettem lenyűgőzve.. Az illata elég tömény szerintem, viszont hajon nem igazán érződik, és egyátalán nem ad friss érzetet. Egyszerűen nem esik jól használni..

judit14krem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

annajeney

2018. augusztus 3.

Elöljáróban annyit, hogy sosem voltak jó tapasztalataim a Gliss Kurral kapcsolatban, és évekig nem is vettem ezt a márkát, amíg barátnőm tanácsára ki nem próbáltam az egyik kifésülős balzsamukat, ami csodát tett a hajammal, ez újra visszaadta a hitem a Gliss kurban. Mikor meghallottam, mit tud ez a Supreme length, gondoltam, hogy épp ez kell nekem, hajam vége agyon van törve, a töve mindig zsíros, így megy ez... Én hülye azonnal felvásároltam az egész termékcsaládot, nagy reményekkel, azonnal teszteltem is élesben. Az illata, az állaga, a színe 5*, a többit csak másnap tapasztaltam. Látom én, mi lett volna az elképzelés ezzel a kiadással, hogy a száraz végeket bevonják valami olajos réteggel, és nem is tűnik majd annyira száraznak, aha... Ugyan az olajos réteg a hajamon megmaradt, a kritikus részeket (a végeket) elkerülte ez a hidratáló cucc, és konkrétan seprűt csinált a hajamból. Kifésülni nem tudom, a hajvégeim csomókba állnak össze. Nem jó érzés, nem is szép.

Update: borotvagélnek szuper. :)

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Update: borotvagélnek szuper. :)

Ophelia

2018. július 4.

Sajnos cseppet sem vált be, ráadásul kapásból a nagyobb kiszerelésűt vettem meg. Gyorsan zsirosodik a hajam, de ettől még gyorsabban, szinte másnapra lelapul a hajam...az illata kellemes, de ennyi.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

HViolet

2018. július 4.

Annak ellenére, hogy zsíros hajtövekre ajánlott, sajnos jobban zsírosítja, mint egy hagyományos sampon. Nagyon hamar hajat kellett mosni utána. Nem ajánlom. Egyetlen pozitívum a kellemes illat.

HViolet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

bflora

2018. július 3.

Sajnos egyáltalán nem vagyok megelégedve vele.:( Nagyon hamar zsírosodik tőle hajam, elég nehéz kimosni rendesen, és emiatt már hajszárítás közben észrevettem, hogy elnehezeíti a hajtöveket. Nagyjából egy napig marad fényes a hajam hajmosás után, a finom illata viszonylag tovább bírja, de ezenkívül nem tudok más pozitívumot felsorolni. Elhasználtam, mert nem szerettem volna kidobni, de megkönnyebbültem, amikor elfogyott.

bflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

kivike

2018. július 1.

Szeretem a Gliss Kur termékeket, elérhető áron jó minőséget kapunk. Ez a sampon sem okozott csalódást, a hajam puha, könnyen kezelhető lesz tőle. Nem zsírosít jobban, mint a többi sampon, úgyhogy egyelőre meg vagyok elégedve vele. Egy csillagot a kevésbé szép összetevők miatt vonok le, de végül is ez egy sima drogériás cucc, nagy elvárásaink nem lehetnek vele szemben.

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.