KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   869 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Samponok

Sampon ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és zsíros tövekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

Ophelia

2018. július 4.

Sajnos cseppet sem vált be, ráadásul kapásból a nagyobb kiszerelésűt vettem meg. Gyorsan zsirosodik a hajam, de ettől még gyorsabban, szinte másnapra lelapul a hajam...az illata kellemes, de ennyi.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

HViolet

2018. július 4.

Annak ellenére, hogy zsíros hajtövekre ajánlott, sajnos jobban zsírosítja, mint egy hagyományos sampon. Nagyon hamar hajat kellett mosni utána. Nem ajánlom. Egyetlen pozitívum a kellemes illat.

HViolet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

bflora

2018. július 3.

Sajnos egyáltalán nem vagyok megelégedve vele.:( Nagyon hamar zsírosodik tőle hajam, elég nehéz kimosni rendesen, és emiatt már hajszárítás közben észrevettem, hogy elnehezeíti a hajtöveket. Nagyjából egy napig marad fényes a hajam hajmosás után, a finom illata viszonylag tovább bírja, de ezenkívül nem tudok más pozitívumot felsorolni. Elhasználtam, mert nem szerettem volna kidobni, de megkönnyebbültem, amikor elfogyott.

bflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

kivike

2018. július 1.

Szeretem a Gliss Kur termékeket, elérhető áron jó minőséget kapunk. Ez a sampon sem okozott csalódást, a hajam puha, könnyen kezelhető lesz tőle. Nem zsírosít jobban, mint a többi sampon, úgyhogy egyelőre meg vagyok elégedve vele. Egy csillagot a kevésbé szép összetevők miatt vonok le, de végül is ez egy sima drogériás cucc, nagy elvárásaink nem lehetnek vele szemben.

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

farkasreku

2018. június 17.

Én imádtam az illatát, még a hajmosást követő harmadik napon is érezni lehetett a fejbőrömnél is. Sajnos az én hajam korpásodik is, amit ez a sampon nem kezel. Ami a zsírosodást illeti - semmi változás. Nálam inkább a hajvégekre hatott. Az illata miatt biztos újravenném ha nem lenne bajom a korpásodással.

farkasreku
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Vendy254

2018. május 30.

Nagyon tetszik a csomagolása kellemes illata van. Nekem száraz és zsíros a hajam. megmosás után puha érzést nyújt, de hamar rájöttem hogy kell mellé balzsam. Sajnos nekem ugyan úgy gyorsan zsírosodik a hajam tőle is kb. 2 naponta kell sajnos megmosnom a hajam :/ nem azt kapja az ember amit ígér a termék bár ez általában így szokott lenni. :D :/ Én nem vettem észre hogy nehéz lenne kimosni a hajból bár most nekem nincs annyira hosszú hajam.

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Vicus

2018. május 21.

Csomagolás tetszetős, a sampon színe és illata is, de! Nem gondoltam volna, hogy valaha sikerül ilyet csinálnia egy samponnak, de ennek összejött: hamar zsírosodó haj és száraz hajvégek.. Hosszú, károsodott hajam van, tehát abszolút a célcsoportba tartozom. Hajmosás közben én is azt éreztem, hogy alig tudom kimosni, csúszós bevonatot képezett a hajamra, gondoltam magamban, hát mindegy, legalább selymes lesz a hajam. Egy fenét :D Hajvégek mindenesetre valahogy kimaradtak a szilikonos buliból, ezért most szárazon csücsülnek a vállamon :( Pedig hajvégápolót is használtam egy keveset. Viszont a fejbőröm meg viszket és korpás, pedig tegnap mostam hajat, de legszívesebben már ma újra megmosnám. Ez így is lesz, csak nem ezzel a samponnal.. :D Illata amúgy tetszik, bár annyira erős parfümös, hogy elgondolkodtam rajta, hogy ez biztosan jót tesz-e a fejbőrömnek. Tiszta pénzkidobás ez a sampon, még jó, hogy 50%-os kuponnal vettem. Kidobni mondjuk nem fogom, mert nem szeretek pazarolni, így majd első körben ezzel mosok hajat, második körben pedig egy normális samponnal.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

annajeney

2018. május 17.

Elöljáróban annyit, hogy sosem voltak jó tapasztalataim a Gliss Kurral kapcsolatban, és évekig nem is vettem ezt a márkát, amíg barátnőm tanácsára ki nem próbáltam az egyik kifésülős balzsamukat, ami csodát tett a hajammal, ez újra visszaadta a hitem a Gliss kurban. Mikor meghallottam, mit tud ez a Supreme length, gondoltam, hogy épp ez kell nekem, hajam vége agyon van törve, a töve mindig zsíros, így megy ez... Én hülye azonnal felvásároltam az egész termékcsaládot, nagy reményekkel, azonnal teszteltem is élesben. Az illata, az állaga, a színe 5*, a többit csak másnap tapasztaltam. Látom én, mi lett volna az elképzelés ezzel a kiadással, hogy a száraz végeket bevonják valami olajos réteggel, és nem is tűnik majd annyira száraznak, aha... Ugyan az olajos réteg a hajamon megmaradt, a kritikus részeket (a végeket) elkerülte ez a hidratáló cucc, és konkrétan seprűt csinált a hajamból. Kifésülni nem tudom, a hajvégeim csomókba állnak össze. Nem jó érzés, nem is szép. Kidobni nem szeretném a drágán vett termékeket, de hogy újra nem veszem, az biztos.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

felho

2018. május 15.

Ez a sampon borzalom!!!
1) hajmosásnál alig tudom lemosni a hajamról, olyan érzés, mintha olajat kentem volna rá
2) hajmosás után alug érzem az illatát, mintha meg se mostam volna
3) a hajam utána csomókban állt és 1,5 nap múlva brutálisan elkezdett zsírosodni
4) összességében csomós, fakó, illattalan, élettelen és elhanyagolt lett tőle a hajam. Mintha egy idegen haj lenne a fejemen. Nehogy megvegyétek!

ui: 5) ha ez nem lett volna elég, még a fejbőrom is viszket tőle...

felho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Ez a sampon borzalom!!!
2) hajmosás után alug érzem az illatát, mintha meg se mostam volna

ui: 5) ha ez nem lett volna elég, még a fejbőrom is viszket tőle...

Erina

2018. május 2.

Sajnos nekem sincsenek jó tapasztalataim....
Az illata és a színe tetszik, jól tisztít, nekem kimosni is könnyű volt, de az, hogy másnap már újra hajat kellett mosnom???? Sajnos nagyon nem jött be ez a termék.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Sajnos nekem sincsenek jó tapasztalataim....

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.