KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   869 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Samponok

Sampon ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és zsíros tövekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

gejeni

2018. november 15.

Pont ilyen hajtípussal rendelkezem felül zsírosodó alul szárazabb úgygondoltam megtaláltam a megfelelő sampont de valahogy nálam nem akart működni akárhogy is szerettem volna elhasználom lassacskán de kizárt hogy újravegyem

gejeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

blackrose

2018. október 24.

Remènykedtem hogy ez beválik a hosszú hajamra. Az illata mennyei, az állaga jó...viszont nagyon nehèz kiöblíteni, háromszori öblítès után èreztem úgy hogy már jobb a fejbőrömnek. A fèsülès katasztrófa, extra gubancos hajat eredmènyez. Ès sajnos tènyleg zsírosít. A hajvèget ellenben iszonyúan szárítja.Pedig úgy akartam szeretni. Elhasználom, nem dobok ki semmit. Az egyetlen pozitívum, hogy az amúgy vèkony szálú hajamat erősebbnek èreztem utána. Fáj érte a szívem, olyan ígèretesnek tűnt a leírás ès a reklámja ès az illata..

Update: a hideg idő beköszöntèvel már nem tapasztalok zsírosodást,ezèrt kap egy plusz csillagot.

blackrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

jhnszcs

2018. október 7.

Az én hajam nem zsírosodik be tőle gyorsabban, mint bármely másik sampontól, mert alapból lassan zsírosodik. Szerintem elég jól tisztít, valamennyire vissza is ápolja a hajat, de a vége bizony nagyon hamar kiszárad, ha nem használom a többi terméket. Erős az illata, de meg lehet szokni. Egy sampontól se lehet önmagában csodákat várni.

jhnszcs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

Jelizz

2018. szeptember 22.

Ajandekba kaptam. Kellemes az illata, es jol tisztitott. Viszont 2.nap vegere mar lelapult a hajam es nagyon ossze allt🙁

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Dora00

2018. szeptember 14.

Borzalmas, elnehezíti a hajtöveket , nagyon rossz érzetet ad, csak pénzkidobás ez a sampon :/

Dora00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Ybyza

2018. szeptember 11.

Ez a sampon pont a hajamnak megfelelő: hosszú zsírosodásra hajlamos haj, töredezésre hajlamos hajvéggel. A többi Gliss Kur termékhez hasonlóan bevált, viszont plusz pozitívummal: kb. egy nappal tovább marad frissebb a hajam :) Már emiatt is megérte az árát.Szépen habzik és tisztít. Az illata nekem tetszik, nem tartom"soknak" - pedig az émelyítő illatoktól rosszul szoktam lenni.

Ybyza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

HNReni

2018. szeptember 2.

Jó illatú, jól tisztítható. De kb. ennyi. Használom egy ideje talán egy kicsit kevésbé zsíros a hajam, de más változást nem vettem észre rajta.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Vicus

2018. augusztus 29.

Csomagolás tetszetős, a sampon színe és illata is, de! Nem gondoltam volna, hogy valaha sikerül ilyet csinálnia egy samponnak, de ennek összejött: hamar zsírosodó haj és száraz hajvégek.. Hosszú, károsodott hajam van, tehát abszolút a célcsoportba tartozom. Hajmosás közben én is azt éreztem, hogy alig tudom kimosni, csúszós bevonatot képezett a hajamra, gondoltam magamban, hát mindegy, legalább selymes lesz a hajam. Egy fenét :D Hajvégek mindenesetre valahogy kimaradtak a szilikonos buliból, ezért most szárazon csücsülnek a vállamon :( Pedig hajvégápolót is használtam egy keveset. Viszont a fejbőröm meg viszket és korpás, pedig tegnap mostam hajat, de legszívesebben már ma újra megmosnám. Ez így is lesz, csak nem ezzel a samponnal.. :D Illata amúgy tetszik, bár annyira erős parfümös, hogy elgondolkodtam rajta, hogy ez biztosan jót tesz-e a fejbőrömnek. Tiszta pénzkidobás ez a sampon, még jó, hogy 50%-os kuponnal vettem. Kidobni mondjuk nem fogom, mert nem szeretek pazarolni, így majd első körben ezzel mosok hajat, második körben pedig egy normális samponnal.
Update: nem tudom használni egyáltalán, mert annyira viszket tőle a fejbőröm, hogy sebesre vakartam. Ugyanígy járt anyukám is.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

judit14krem

2018. augusztus 28.

Sajnos bármennyire is próbálkozok, nem tudom megszeretni a Gliss kur samponjait.. Ez a hosszú hajra való rögtön felkeltette az érdeklődésem, meg is vettem a tégelyes pakolással és a spray-s balzsammal együtt, de nem lettem lenyűgőzve.. Az illata elég tömény szerintem, viszont hajon nem igazán érződik, és egyátalán nem ad friss érzetet. Egyszerűen nem esik jól használni..

judit14krem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

annajeney

2018. augusztus 3.

Elöljáróban annyit, hogy sosem voltak jó tapasztalataim a Gliss Kurral kapcsolatban, és évekig nem is vettem ezt a márkát, amíg barátnőm tanácsára ki nem próbáltam az egyik kifésülős balzsamukat, ami csodát tett a hajammal, ez újra visszaadta a hitem a Gliss kurban. Mikor meghallottam, mit tud ez a Supreme length, gondoltam, hogy épp ez kell nekem, hajam vége agyon van törve, a töve mindig zsíros, így megy ez... Én hülye azonnal felvásároltam az egész termékcsaládot, nagy reményekkel, azonnal teszteltem is élesben. Az illata, az állaga, a színe 5*, a többit csak másnap tapasztaltam. Látom én, mi lett volna az elképzelés ezzel a kiadással, hogy a száraz végeket bevonják valami olajos réteggel, és nem is tűnik majd annyira száraznak, aha... Ugyan az olajos réteg a hajamon megmaradt, a kritikus részeket (a végeket) elkerülte ez a hidratáló cucc, és konkrétan seprűt csinált a hajamból. Kifésülni nem tudom, a hajvégeim csomókba állnak össze. Nem jó érzés, nem is szép.

Update: borotvagélnek szuper. :)

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Update: borotvagélnek szuper. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.