KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Hajápolók

Spray balzsam ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és töredezett végekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lilko95

2018. október 20.

Sok éve haszálok Gliss Kur sprayt, mindig másmilyet.
Kifésülésre jó igazából, meg az illatuk is szuper (ez most különösen megtetszett), viszont a derékig érő hajam végével nyilván ez sem tett csodát :D

Lilko95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Sok éve haszálok Gliss Kur sprayt, mindig másmilyet.

AppleMaple

2018. október 12.

Több, mint tiz éve használom a Gliss sprayeket, szerintem mindegyik nagyjából egyforma, igy én illat alapján szoktam választani. Ezt kifejezetten kedvelem. Többszörösen is újravevős.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

jhnszcs

2018. október 7.

Nyilván nem csodaszer, és nem védi meg teljesen a hajat az ollótól, de nekem bevált. Némi védelmet nyújt a haj számára, kevésbé töredezik tőle a hajvég, és nem hagyja kiszáradni a végeket, ha rendszeresen használod. Márciusban kezdtem használni, és most októberben lett levágva a hajam. Klasszisokkal jobb állapotban volt, mint máskor 3 hónap után. Én minden második nap használom a hajam végére, megéri.

jhnszcs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

Ybyza

2018. szeptember 11.

Törölkőző-száraz hajra fújom és vagy hagyom megszáradni természetesen vagy hajszárítóval rásegítek. Azt megfigyeltem, hogy ha hajszárítóval pár percig szárítom a hajam akkor sokkal tovább marad a hajam friss. Az egyébként hosszú és gubancolódós hajamat sokkal könnyebben ki tudom fésülni, ha használom. Az illata nekem kifejezetten tetszik, nem zavaró.

Ybyza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

akrisztab

2018. augusztus 11.

Főleg hajmosás után használom. Törölköző-száraz hajamat befújom vele, majd hagyom megszáradni. Így sokkal könnyebben ki tudom fésülni a gubancokat. Az illata nekem finom, nem találom tolakodónak. Ha éppen nagyon száll reggel a hajam, 1-2 fújással meg tudom zabolázni. Nem gondolom, hogy újraépíti a hajamat, de azáltal, hogy könnyebb kifésülést biztosít, már segít megelőzni a további töredezést.

akrisztab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

szangyi

2018. augusztus 3.

Csodajo termek, enelkul nagyon nehezen/ fajdalmasan tudom csak kifesulni a hajamat, ugyhogy ha rovidebb utra repulok es nem lehet nalam, legszivesebben hajat sem mosnek :D En fokent a konnyebb fesulhetoseg es az illata miatt hasznalom, mely hajtaplalasra szerintem ne szamitsunk egy spray-balzsamtol, arra ott vannak a felkenheto balzsamok amiket percekig rajta kell hagynunk a hajunkon.

szangyi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Norisz13

2018. július 9.

Hát semmi extra. Még glamour napokon vettem a régi megszokott változat mellé de őszintén szólva alig várom, hogy elfogyjon..az illata nekem hajra nagyon tolakodó, olyan érzés mintha cukros vizet fújnék a hajamra. Ettől függetlenül könnyebben fésülhető a hajam mosás után, de semmi több. Ja és a hajam vége ugyanúgy törik mint ezelőtt, vagy talán még csúnyább is pedig a hajformázást is minimalizáltam az utóbbi hónapokban :(

Norisz13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Felis81

2018. július 2.

Eddig a Fiber Therapy-t használtam, de múltkor a Glamour napokon féláron volt, így vettem kettőt, egyet a régi megszokottból (mert azt is imádom) egyet pedig ebből. Az illata nagyon fincsi, egy kicsit talán a málnára hasonlít, de egyébként is szeretem az édes illatokat. Nekem bevált. ugyan úgy használom, mint a tesóját, a hajam alsó harmadára. Könnyen fésülhetővé és puhává varázsolja a hajam. Azt hiszem, marad :)

Felis81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

annajeney

2018. június 26.

Sajnos ennyi erővel vizet is fújhatnék a hajamra. Drága, illatos víz. :( Mondjuk az illata nagyon finom, csak épp nem ér semmit ezen kívül.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

farkasreku

2018. június 17.

Imádom az illatát, legszívesebben parfümként is használnám. Épp csak arra nem jó amire kéne. Az én hajamat is szörnyen összegubancolja. Bár szárításkor még nagyon szépen lehet fésülni, másnap mintha rasztát akarnék csomótlanítani.

farkasreku
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.