KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Hajápolók

Spray balzsam ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és töredezett végekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

Norisz13

2018. július 9.

Hát semmi extra. Még glamour napokon vettem a régi megszokott változat mellé de őszintén szólva alig várom, hogy elfogyjon..az illata nekem hajra nagyon tolakodó, olyan érzés mintha cukros vizet fújnék a hajamra. Ettől függetlenül könnyebben fésülhető a hajam mosás után, de semmi több. Ja és a hajam vége ugyanúgy törik mint ezelőtt, vagy talán még csúnyább is pedig a hajformázást is minimalizáltam az utóbbi hónapokban :(

Norisz13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Felis81

2018. július 2.

Eddig a Fiber Therapy-t használtam, de múltkor a Glamour napokon féláron volt, így vettem kettőt, egyet a régi megszokottból (mert azt is imádom) egyet pedig ebből. Az illata nagyon fincsi, egy kicsit talán a málnára hasonlít, de egyébként is szeretem az édes illatokat. Nekem bevált. ugyan úgy használom, mint a tesóját, a hajam alsó harmadára. Könnyen fésülhetővé és puhává varázsolja a hajam. Azt hiszem, marad :)

Felis81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

annajeney

2018. június 26.

Sajnos ennyi erővel vizet is fújhatnék a hajamra. Drága, illatos víz. :( Mondjuk az illata nagyon finom, csak épp nem ér semmit ezen kívül.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

farkasreku

2018. június 17.

Imádom az illatát, legszívesebben parfümként is használnám. Épp csak arra nem jó amire kéne. Az én hajamat is szörnyen összegubancolja. Bár szárításkor még nagyon szépen lehet fésülni, másnap mintha rasztát akarnék csomótlanítani.

farkasreku
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

canyon

2018. június 10.

Borzasztó erős "illata van", ami nekem személy szerint nem is tetszik!
A gubancokkal tényleg megküzd, de nem kiemelkedő a hatása.
Használom, ha muszáj, de nem rajongok érte.
Nem veszem újra, ennél sokkal jobbak vannak akár márkán belül is :)

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Borzasztó erős "illata van", ami nekem személy szerint nem is tetszik!
A gubancokkal tényleg megküzd, de nem kiemelkedő a hatása.
Használom, ha muszáj, de nem rajongok érte.
Nem veszem újra, ennél sokkal jobbak vannak akár márkán belül is :)

Martu0508

2018. június 9.

Bár az èn hajam annyira nem hosszù, de cserèbe vèkony szálù göndör, megvettem. A sprőd hajvègeim gubancolòdása (göndör hajat nem igazán lehet fèsülni, mert oroszlánsörèny lesz belőle) illetve az elfeküdt loknijaim helyreállìtása miatt vettem meg a termèket. Nagyon jòl hidratál, viszont elnehezìti a hajam, hullámos lesz utána ès nem göndör. Itthonra használtam el, hogy 1-1 napot tudjak tolni a hajmosáson.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Csutak

2018. május 28.

Már egészen beleéltem magam, hogy majd finom, édes illatú hajam lesz. Hát, lett, csak éppen összeállt az egész, mintha zsíros lenne. Emiatt egy nappal korábban meg kellett mosnom, vagyis ma, mert már nem bírtam elviselni. Egyébként nagyon jó. Édes, finom illata van, puhává, selymessé teszi a hajam. Úgyhogy ez egy erős hármas. UPDATE: Amiből mára kettőt levontam, mert a nedves hajra való fújkálás után két nap múlva ismét összeállt a hajam. Borzalmas. Az illata miatt kapja ezt az egy csillagot is.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

kisizé

2018. május 9.

Kicsit csalódott vagyok... azt írták rá, hogy bazsarózsa illata van, gyorsan haza is szaladtam vele, alig vártam hogy kipróbáljam (végre egy finom virágos illat, jeeee, erre vártam már régóta), de szerintem tömény édes szaga van, olyan vattacukor-szerű, semmiképp nem bazsarózsa :(
Hatását tekintve egyet kell értsek a korábbi véleményekkel, pont olyan mint a többi glis kur spray balzsam

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Mamamacica

2018. május 7.

Az illata valami gyerekkori gyógyszerre emlékeztet. Szerintem ugyan azt tudja, mint minden Gliss Kur spray balzsam.
Pozitívum: könnyen kezelhető, selymes, illatos és fényes hajat eredményez.
Negatívum: nekem elnehezítette a hajam, lelapult tőle és összeállt tincsekben.
Összességében nem rossz, de nem venném újra.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Pozitívum: könnyen kezelhető, selymes, illatos és fényes hajat eredményez.
Negatívum: nekem elnehezítette a hajam, lelapult tőle és összeállt tincsekben.
Összességében nem rossz, de nem venném újra.

random

2018. április 20.

a szérumspray-vel együtt használom a hajam legvégére (tehát attól a szinttől, ahonnan lefelé már kicsit töredezik). az illata nagyon finom, néhány napig érezni, és ezután nem lesz szálkás a hajam vége sem ránézésre, sem tapintásra. nem csodaszer, viszont sokkal jobb, mint az aussie miracle hair insurance spray, amitől ugyanolyan szálkás volt, mintha nem használtam volna. ja és az összes schauma spray-t is lekörözi, pedig abból legalább 6 félét próbáltam az elmúlt 8 évben, szóval nagyvonalú leszek.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.