KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rozuska, Módosítva: 2012. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

Javítja a haj belső szerkezetét és simítja felszínét, ezáltal mosás után azonnal kifésülhető lesz. Hazsnálatával a haj ragyogó és elbűvölő fényű lesz.

nicolekitti

2017. november 11.

Szinte az összes Gliss Kur sampont, és kifésülő sprayt végigpróbáltam, sosem éreztem különösebben változást közöttük. Egyedül a pirosak nem jöttek be, mert a benne levő rózsától viszketett a fejbőröm.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Luiselotte

2017. február 5.

Vizes hajra használom, az egész hosszát végigfújom vele majd törölközőbe csavarva hagyom szikkadni egy kicsit.
Védi a színt, könnyen fésülhetővé és selymessé teszi a hajamat .Alap darab évek óta. Az illata édes , cukorkás és nem érezhető túl sokáig .

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

dzsudzsi

2017. január 27.

Segít kifésülni a hajamat mosás után, az illata is kellemes, fényt ad a hajnak, de csak hajvégekre keveset használok, mert könnyen elnehezíti a zsírosodásra hajlamos hajamat.

dzsudzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

HuAnita

2016. március 20.

Hajmosás után használom. Szép, selymes, könnyen fésülhető lesz tőle a haj, de nem ajánlott sokat fújni belőle, mert elnehezül, lelapul a haj.

HuAnita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

CataKatinka

2016. február 14.

A hajam tényleg könnyebben kifésülhetővé tette, de kicsit gyorsabban is zsirosodik tőle. Összességében nem rossz a termék és az illata is hosszan érezhető.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

7ot

2015. július 30.

Színvédő tulajdonságot nem tapasztaltam, kifésülni tényleg könnyebb tőle a hajat. Vigyázni kell, hogy ne fújjak túl sokat, mert nekem akkor már lehúzza a hajam. Nem használom rendszeresen, csak ha olyanom van, mert az illatát szeretem.

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 30.

mitru

2015. március 5.

Két éve ezt használom. Régen szőkítettem a hajamat, de már újra barnára festettem. Nedves hajra szoktam fújni, enélkül kis sem tudom fésülni szépen a hajamat. Szárazon naponta használom hajvégre, amivel így néha helyettesíteni tudom a hajvégolajat is. Ár érték arányban nagyon megéri. Nyilván nem ér fel egy Shake termékekkel, amit több ezer forint, de szerintem jó kis cucc ez. Persze inkább azoknak, akiknek normális vagy csak kissé száraz a hajuk. (Akciósan azért jobban megéri megvenni ;)

mitru
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 5.

Aquariusgirl

2014. április 17.

Az én festett hajamra jó, az illatát is szeretem. Tényleg látványosan jobban őrzi a festett haj színét, ha a samponjával együtt használjuk.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

Adnilem

2013. október 8.

Sok flakonnal elhasználtam belőle, még azelőtt, hogy hallottam volna a benne lévő szilikon hosszútávú hatásairól. Szépen ki lehet fésülni vele a hajat, de igazából csak az elején volt látványos a hatása. Leginkább a kócolódás elkerülése miatt használtam. 1 éve váltottam szilikonmentes termékekre és végül is azóta nincs szükségem rá, mert egyáltalán nem gubancolódik a hajam. Tényleg szerettem, de hosszútávon nem tett jót.

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 8.

Darky

2013. február 5.

Nagyon sokáig elég hosszú hajra is. Nem kell belőle rengeteget fújni, -árban elérhető, hasznos termék. A színvédelemben nem vettem észre jobb hatást olcsóbb/másik társainál, de szeretem. És valóban jó az illata!;)

Darky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol