KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Egy perc hatóidő után regenerálja a száraz, töredezett hajat.

nadalandy

2016. július 18.

Nem okozott semmi változást a hajam állapotán, mintha el sem használtam volna.

nadalandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Nem okozott semmi változást a hajam állapotán, mintha el sem használtam volna.

senskin

2015. december 5.

Egészen jó kis termék. Már jobban szeretem ezeket a termékeket, mint az Elsevet..:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

Panni21

2015. június 12.

Utazáshoz vettem, 3 használatra volt elég. Nagyon szerette a hajam, és praktikus, hogy visszazárható. Sajnos a kis kiszerelés miatt ugye drága....

Panni21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 12.

nikol134

2014. április 6.

Csak azért vettem meg, mert hiányzott pár forint, hogy fel tudjam használni a végösszegi kuponomat a dm-ben, és ezt kaptam le a pénztár melletti polcról. Nem bántam meg, mert szinte így ingyen jött ki. Az illata nagyon jó és tartós, de nekem nagyon fura, olyan ragacsos lett a hajam utána. Az biztos, hogy nem veszem meg többször.

nikol134
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

viktoriacsoke

2014. január 5.

A nyáron használtam utazáskor, nagyon tetszett

viktoriacsoke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

A nyáron használtam utazáskor, nagyon tetszett

_-Mia-_

2013. augusztus 11.

Nekem egy ilyen tubus 4 használatra elég a melltartópánt aljáig érő hajamra, így mondhatni annyira nem olcsó. Viszont! A száraz, töredező, seprűsödő hajvégekkel csodát tesz! Így egy tubussal mindig tartok otthon: ha látom hogy már ráfér a hajamra, ne kelljen keresgélni, hogy van-e épp a dm-ben. Százszor jobb, mint a Serical Latte!

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Ilanor

2013. február 21.

Első néhány használatnál még jó is volt.

De aztán észre vettem a hajamon hogy egyre sprődebb, rosszabb minőségű , miután megmostam, aztán ez rendbe tette, de ez a továbbiakban már akkor is jelentkezett ha felkentem a hajamra. És már csak úgy éreztem hogy ront a hajam minőségén.

Miután abba hagytam a használatát abba maradt a probléma.

Ilanor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Első néhány használatnál még jó is volt.

Miután abba hagytam a használatát abba maradt a probléma.

narancsfavirág

2012. augusztus 17.

Egyszer még utazáshoz vettem egy tubussal, de akkor nem használtam el. Mostanában viszont elég sok probléma lett a hajammal, nagyon hullott, fénytelen lett. Úgy voltam vele, kipróbálom, sokat nem ronthat a helyzeten. Másnap már nem hullott ki annyi hajam, dúsabb lett a tapintása, és minimálisan fényesebb is lett. Szóval nekem bevált.

narancsfavirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

ludmilla

2012. július 7.

Nem korrekt árban és nem is olyan jó...

ludmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Nem korrekt árban és nem is olyan jó...

claudia

2012. május 16.

Egyszer vettem ilyet még télen, ez után próbáltam ki több Gliss Kur terméket. Nekem bevált, de az ár-érték arány nekem nem tetszik így többet nem veszem meg.

claudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 16.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Panthenol

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.