KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

19 aktív hatóanyagával könnyű kifésülhetőséget és hajtöredezés elleni védelmet biztosít. Folyékony keratin komplex-szel javítja a haj külső és belső sérüléseit. Nem kiöblítendő.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Wolf

2018. november 12.

Elengedhetetlen! Évek óta használom minden hajmosás után. Enélkül nem tudnám kifésülni a derékig érő hajam.

Wolf
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Bodzs

2018. november 10.

IMÁDOM. Évekkel ezelőtt sokáig használtam és akkor is nagyon szerettem aztán tavaly újból utána nyúltam a boltban és azóta is újra és újra megveszem. Már a hajmosás is külön kín számomra, így a balzsamok, pakolások használatára már nincsen türelmem. Ezzel csak mosás után befújom a hajam, kibontom, törölközőbe csavarva pedig hagyom hatni 10-20 percig, majd megszárítom. Sokat jelent ez a kis pihentető idő, mert fantasztikusan megpuhulnak a hajszálaim, tápláltnak érzem utána. Csak ajánlani tudom. :))

Bodzs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Alida8

2018. november 6.

Hajmosás után a nedves hajra szoktam fújni. I-MÁ-DOM.
Amióta használom nem törik a hajam, és szépen megnőtt. A kifésülés már nem probléma. Az illata nagyon kellemes.

Alida8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Hajmosás után a nedves hajra szoktam fújni. I-MÁ-DOM.

Katisza89

2018. november 4.

Hajmosás utan nedves hajra, es minden reggel fesulkodes elott szaraz hajra is használom. Megkonnyiti a fesulkodest es nem érzem, higy tépném az egyébként is gyenge es töredezett hajamat. Erre a célre tokéletes, évek ota használom, ez a legjobb illatú verzio belőle. A töredezett, vekonyszálu hajammal egyéb csodát nem tett :)

Katisza89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

ifju15

2018. október 31.

Én nagyon szeretem. Hajmosás után mindig gubancos a hajam és nehez vele megbirkózni. Így gondoltam kipróbálok egy erre a célra kitálalt sprayt, és erre esett a választásom. Ahogy ráfújtam a nedves hajamra eszméletlen jo illata volt, ami napokig érződött. Könnyűvé es kezelhetővé tette a hajam, csak úgy siklott a fésű benne. IMÁDOM 😍

ifju15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

MrsNegy

Korcsoport: < 18
2018. október 30.

Egész jó illata van, de nem sokat csinál a töredezett hajammal. Viszont száraz hajra ráfújom, és sokkal könnyebb kifésülni és puhább is lesz tőle. Igazából ezzel a célzattal is veszem meg, erre tökéletes, és sokáig elég.

MrsNegy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 30.

kocosfox

2018. október 25.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Hajmosás után nedves hajra és hajmosások között száraz hajra is használom. Azt vettem észre, hogy több kell a hajamra ebből a verzióból. Szeretem, de sajnos gyorsan fogy. Hatását tekintve közepesnek mondanám. Az illatát szeretem, mert nem tolakodó mint a többi verziónak. 3*

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

PinkPrint

2018. október 19.

Szeretem ezt a spray-t . Hajmosás után használom hogy a hajamat könnyebben kifésüljem és tényleg megteszi a hatását megéri az árát is mivel nem fogy el hamar. Kellemes illata van és nem zsírosítja hajam.

PinkPrint
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Anheszenamon

2018. október 11.

Évekkel ezelőtt használtam ezt a terméket, de bevált. Könnyebben kifésültem a hosszú hajamat, sokkal fényesebb, simább és puhább lett. Jelenleg is Gliss Kur kifésülő sprayt használok, csak egy másik típust.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Iria

2018. október 11.

Évek óta használom, egy üveg hónapokig elég. Szinte fészek hajam van de ez teljesen gyönyörűvé teszi azonnal. Hajmosás után szoktam még nedves hajon alkalmazni, utána fényes, puha, könnyen fésülhetővé válik. Próbáltam a társait is, de egyik sem használt és az illatuk sem tetszett.

Iria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!