KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

19 aktív hatóanyagával könnyű kifésülhetőséget és hajtöredezés elleni védelmet biztosít. Folyékony keratin komplex-szel javítja a haj külső és belső sérüléseit. Nem kiöblítendő.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Szimonetta96

2018. július 14.

Évek óta ezt a terméket használom! Teljesen meg vagyok elégedve vele sose cserélnem le! Az én hajammal csodákat művel nem mellesleg kellemes az illat is. Egy hátulütője lehet, hogy nem tartós az illat!
Én a vizes hajamat fujom be vele és könnyebben ki tudom fésülni utána 🙂
5*-ot nálam teljes mértékben megérdemel 🙂

Szimonetta96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Én a vizes hajamat fujom be vele és könnyebben ki tudom fésülni utána 🙂
5*-ot nálam teljes mértékben megérdemel 🙂

adri0419

2018. július 11.

Szeretem az illatát, könnyen ki lehe. Nedves hajra szoktam használni, nekem úgy jött be a legjobban. Ami nem tetszik, hogy sokkal gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2018. június 26.

Megkapja az 5 csillagot, mert nem rossz, főleg más ilyen spraykhez képest. De ne adagoljátok túl, alul használva meg hatástalan. Nagyon el kell találni a mennyiséget. De annyira nem ajánlom senkinek ezeket a hajsprayket, inkább vegyetek valami hajolajat, hajvégápoló olajat, amivel hajmosás után ápolhatják az üstököt. Sokkal többet ér, mint ez a spray. Jobb lesz a fénye, ereje, kifésülése a hajnak.

BeautyFeelsLikeHavingWings
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Kmetyek

2018. június 25.

Nehezen fésülhető, illetve száraz hajnál életmentő.

Kmetyek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Nehezen fésülhető, illetve száraz hajnál életmentő.

Krisztii18

2018. június 23.

Valóban könnyebben kifésülhető lesz a haj, ennek a terméknek a segítségével. Az illata kellemes és ami fontos, hogy nem ragasztja össze a hajszálakat!

Krisztii18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 23.

vrgtm

Korcsoport: < 18
2018. június 21.

Imádom.. az illatát, a hatását. Ténylegesen puha lesz tőle a száraz hajam:) Újra vevős!

vrgtm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 21.

Katuska1993

2018. június 21.

Ha választhatnék egy hajápoló terméket ami örök életemre velem lesz tuti ezt választanám. Csodás az illata, jól hidratál és könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat. Szerintem a hajtöredezés elleni védelme ebben a funkcióban rejlik, tehát hogy nem cibáljuk és tépjük a hajunkat fésülködés közben, hajmosás után. Egy flakon nekem kb 1 évig elég heti 2-3 hajmosás mellett és van hogy csak úgy ráfújok egy picit. Mindenkinek ajánlom. :)

Katuska1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Jezy

2018. június 6.

Az illatát nagyon szeretem, de sajnos nekem zsíros lett tőle a hajam. Ha valaki tudja, hogy van-e olyan parfüm ami hasonlít ennek az illatára, legyen szíves írja meg!

Jezy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

ancsur88

2018. május 27.

10 éve vissza-visszatérek hozzá, mert még mindig ez az egy, ami tényleg könnyen fésülhetővé és fényessé teszi a hajam.

ancsur88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

AppleMaple

2018. május 25.

Ez volt a második Gliss spray amit kipróbáltam a sárga szinű után, még hetedik osztályban. Azóta is imádom az illatát, egy csomó emléket idéz fel. Remélem ezt nem fogják kivonni a forgalomból, mert időnkét újravenném majd a jövőben is.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!