KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

19 aktív hatóanyagával könnyű kifésülhetőséget és hajtöredezés elleni védelmet biztosít. Folyékony keratin komplex-szel javítja a haj külső és belső sérüléseit. Nem kiöblítendő.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
ficeglobog

2019. január 15.

Vékony szálú hajam van, ami hihetetlenül gubancolódik. E nélkül nem tudom kifésülni. Erre nekem tökéletes. A töredezettségén nem javít, szerintem.

ficeglobog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 15.

Szandi880609

2019. január 9.

Vékony szálú a hajam és nagyon könnyen gubancolódik, úgyhogy nálam évek óta használt termék. Hajmosás után mindig, de néha napközben is. Azt nem mondanám, hogy nagyon táplálja a hajat, de arra, hogy ne tépd fésüléskor, és hogy ne sérüljön annyira, szerintem jó.

Szandi880609
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

KamiNagy

2019. január 9.

Régóta használom, szeretem az illatát de az én vékony száraz hajamra nem csodaszer. Talán más tipusú hajnál hatásosabb.

KamiNagy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

uhuka

2019. január 9.

Nagyon szeretem, könnyen kifésülhető szép, egészséges lesz tőle a haj. Illata kellemes.

uhuka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

nori1993

2019. január 5.

Minden hajmosás után befújom vele a hajam, mióta használom sokkal könnyebb kifésülni. Az én hajamat szerencsére nem zsírosítja.

nori1993
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

NikolettaV

2019. január 4.

Mostanság nem használok szilikonos terméket a hajamra, kivéve őt. Muszáj valamit fújnom a vizes hajamra, hogy ki tudjam fésülni, erre mindig Gliss Kur spray-t használok. Régebben a fekete változatát használtam, most erre esett a választásom. Jó az illata, sokáig elég és könnyedén kifésülöm általa a hajam.

NikolettaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

idonthaveaname

2019. január 4.

Hosszú idő után ismét kipróbáltam, de Továbbra sem jó. Finom illata van, csillogóvá teszi a hajat és puhává, de kis mennyiségben is nagyon zsírosít, ami az én vékony hajamnak hatványozottan rossz, ráadásul a száraz végeket sem ápolja kielégítően.

idonthaveaname
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Aphrozin

2018. december 5.

Minden hajmosás után használom, könnyebb töle kifésülni a hajam, de azért nem egy csodaszer.

Aphrozin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Swelana

2018. december 5.

Végre egy hajápoló, ami helyrerakta a száraz hajvégeim, így még várhatok a vágatással, mert már egyébként is rövidebb lett a hajam. Féltem, hogy nem találok semmit rá, ami legalább pár hónapig elviselhetővé teszi. Kicsit jobban zsírosodik a haj, ha a tövére kerül, így én csak a hajvégeimre próbálom fújni. Ez a termék segített, nem olyan sprőd a hajam, nem lapul le tőle, kellemes fényt ad neki és nem is ragad tőle. Nem gondoltam, hogy ilyen jó lesz! Abszolút kedvenc lett, biztos, hogy újra meg fogom venni! Ajánlom is mindenkinek!

Már csak arról kell leszoknom, hogy simogatom a hajam, mert olyan jó kis puha lesz tőle! :D

18-12-05 Szerk: Közben már nem használom, ecettel öblítem a hajam, semmi mást nem kenek rá. Zavart a túl sok szilikonos hajápoló cucc.

Swelana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

jkm

2018. november 27.

Csomósodó hajam van, és ez a balzsam csodákat művel vele. Imádom az illatát és a hatását is.

jkm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!