KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

19 aktív hatóanyagával könnyű kifésülhetőséget és hajtöredezés elleni védelmet biztosít. Folyékony keratin komplex-szel javítja a haj külső és belső sérüléseit. Nem kiöblítendő.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: ingyen , Eladó: Rosefan
Állapot: több,mint félig, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel a címen

rammy717

2018. április 21.

Hosszú hajam van, ami könnyen összekócolódik, így ez a termék megváltás rá, amikor ki kell fésülnöm. Sokat segít, nem húzza annyira a fésű, mint szárazon. Több flakonnal elhasználtam már, de a haj állapotán szerintem nem változtat. Az illata is kellemes.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Fruzsiii

2018. április 17.

Én elsősorban,az illatta miatt vásároltam meg,borzasztóan megtetszett,és jókat is olvastam róla itt a krémmánián.Sajnos nekem abszolút nem vált be,nem lett könnyebben kifésülhető a hajam,és emellé,borzasztóan zsirossá is tette a termék,és tincsekbe összetapasztotta a hajam.Nagy csalódás volt.

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

de Jonge Noémi

2018. április 14.

Nagyon finom illata van, selymes puha lesz tőle a hajam és sokkal könyebben ki is tudom fésülni. Vizes és száraz hajamra egyaránt ráfújom, sőt neha reggel parfümöt nem is használok csak ráfújom ezt a hajamra és egész nap érzem az illatát. Nagyon szeretem és a hajam is imádja <3

de Jonge Noémi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Panda90

2018. április 5.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Eddig kétszer próbáltam,de nekem semmit nem csinált a hajammal, viszont az illata nagyon kellemes, ezért elhasználom a meglévő műanyag flakonnal, de újra nem veszem.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

rezmannszabina

2018. április 3.

Nagyon szeretem! Mikor nem használom a hajam egyenesen sóvárog utána 🙂

rezmannszabina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

Nagyon szeretem! Mikor nem használom a hajam egyenesen sóvárog utána 🙂

Hecate

2018. március 25.

Segíti a haj könnyebb kifésülését, olajtartalma kell a száraz hajnak. Extra klassz hajregenerációt nem éreztem, nekem inkább arra jó, hogy jobban csillogjon a hajam.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

catflower

2018. március 23.

Vékonyszálú, lelapuló hajam van, ezért a normál balzsamokat nem szeretem, mert elnehezítik, zsírosítják. Kifésülésben tényleg segít, ezért mindig van belőle a polcomon. Ad némi fényt a hajamnak. Extra ápolásra más terméket használok.

catflower
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

kecce2

2018. március 19.

A hajregenerálás címszó alapján vettem meg, viszont annak eredményét nem látom. Bár ez valószínűleg miattam van, mivel minden nap vasalom a hajam és nincs ideje regenerálni. Illatával nagyon meg vagyok elégedve.
Alapvetően könnyedén kifésülhető és lágy tapintású lesz a hajam tőle,de nem nehezíti el. Valamint ad egy kis csillogást is neki.

kecce2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Eria

2018. március 18.

A rózsaszín mellett ezt vettem a legtöbbször. Kifésülésben hatalmas segítség, szinte bármit bont vizesen és szárazon is, az illata megfelelő. Töredezés elleni hatást sem ennél, sem másnál nem tapasztaltam.

Eria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

keseruevelin

2018. március 14.

Jelenleg ezt a terméket használom a GlisKur fújos balzsamjai közül. Általában hajmosás után szoktam a hajamra fújni a kifésülhetőség érdekében. Nekem segít, mert enélkül kínszenvedés lenne a hajfésülés. Ez azért megkönnyíti a procedurát. Azonban a hajam ugyanúgy töredezett. Szóval annál nem tapasztaltam javulást. Egyébként elégedett vagyok vele. Nálam a legfontosabb szempont, hogy könnyebb legyen a kifésülés. Az illata is megfelelő.

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!