Schwarzkopf

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

19 aktív hatóanyagával könnyű kifésülhetőséget és hajtöredezés elleni védelmet biztosít. Folyékony keratin komplex-szel javítja a haj külső és belső sérüléseit. Nem kiöblítendő.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

annajeney

2018. szeptember 5.

A legjobb barátnőm ajánlotta a száraz,töredezett,csomós hajamra. Ódzkodttam tőle, mondván gyűlölöm az összes Gliss Kur terméket, egyik sem vált be azok közül, amiket korában próbáltam(ideértve az összes ilyen fújós balzsamot is). Hajthatatlan maradt, és kölcsönadta az övét tesztelésre. És milyen jól tettem, hogy hagytam magam. Ez az egyetlen, de tényleg az egyetlen Gliss Kur, amivel végtelenül elégedett vagyok. Puha, csillogó és könnyen kifésülhető hajat eredményezett nálam, és egyáltalán nem is zsírosított, pedig fújtam rá bőven. Az illata is valami isteni, napokig érezni. Azóta már a sokadik üveggel vettem újra. Nagyon szeretem, a reggeli rutinom része lett.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Nekem viszketett a fejbőröm töle mintha pattanást hozott volna elő

hbendeguz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Nekem viszketett a fejbőröm töle mintha pattanást hozott volna elő

adri0419

2018. augusztus 17.

Szeretem az illatát, könnyen ki lehet fésülni a hajam, ha ezt használom. Nedves hajra szoktam használni, nekem úgy jött be a legjobban. Ami nem tetszik, hogy sokkal gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Edina000

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot, hajpakolásba is ezt a márkát használom. 5 pont

Edina000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

stripedpanda

2018. augusztus 2.

Szeretem, jó illata van és sokáig elég, még hosszú hajra is. Nem nehezíti el a hajat, könnyebben fésülhető lesz tőle, én a legtöbbször vasalás után használom, akkor sokkal szebb lesz az eredmény, de önmagában szerintem nem lehet vele látványos változást elérni.

stripedpanda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Prifer

2018. augusztus 1.

Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot, bár amit ráírnak, hogy mire jó konkrétan nem tapasztalom, könnyen fésülhető, jó illatú, könnyű, fényes lesz tőle a hajam.

Prifer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Molly01

2018. július 28.

Nagyon szeretem az illatát, és még a hosszú hajam ellenére is sokáig elég. Nagymértékű változást viszont nem érzek a használata után,talán kicsit könnyebb kifésülni.

Molly01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

dorinella

2018. július 25.

Csak dicsérni tudom rendszeres kelléke a háztartásnak,csak gliss kur terméket vásárolok ha a hajamról van szó nem zsírosodik a hajam tőle és nagyon sokat segít a kifésülhetőségben.

dorinella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Floree

2018. július 25.

Rendszeresen ilyet veszünk otthonra, ha nem akarunk bíbelődni a kimosható balzsamokkal. A rövid hajam miatt ez a fajta sokkal praktikusabb, amikor hosszabb, akkor a kimoshatót szoktam használni.

Nagyon szeretem az illatát, és tényleg puha, könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle! Általában hajmosás után szoktam használni. Szuper termék. :)

Floree
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

gabbav

2018. július 24.

Szeretem. Könnyen kifésülhető tőle a haj . Reggel segít gyorsabban beínditani a napot .

gabbav
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!