Schwarzkopf

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: HuAnita, az összetevőket feltöltötte: Patricica11, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Kategória:   Hajápolók

Azonnali kifésülhetőség, hajszínfakulás elleni védelem, ragyogó fény.

A lélegzetelállító formula 3D hajszínragyogással segít megerősíteni a haj belső szerkezetét és segít kisimítani a haj külső rétegét a hosszantartó hajszínvédelemért és a ragyogó fényért.

danyadi77

2018. július 13.

Többfajta balzsamot próbáltam már a márkától. Gondoltam, így nyárra, a festett hajamra legyen most ez, de mintha nem lenne olyan tápláló,mint az ultimate repair express. Az illatát sem szeretem annyira. Kellemes, de a másik jobb.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

AppleMaple

2018. május 25.

Nincs is befestve a hajam, de mivel szerintem az összes gliss jur spray egyforma, ezért illat alapján választottam most ezt.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

enikoo97

2018. április 15.

Világos szőkére festett hajon használom évek óta.Nekem nagyon bevált.Szerintem ez az a balzsam ami az én hajamra tökéletes,illata az egyik kedvenc parfümömre emlékeztet.Szóval jár az 5csillag.

enikoo97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

javi

2018. február 26.

A festett hajamnak semmi pozitívat nem tett, és a kifésülést sem segíti annyira. Szinte már az összes ilyen Gliss Kur sprayt próbáltam, ez az egyetlen ami nem jött be.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Mower

2018. január 11.

Nagyon meglepődtem az itt lévő pozitív véleményeken mert számomra egy borzalom. Ajándékba kaptam és úgy gondoltam, akkor már használom, ártani nem árthat, mert elég sűrű a hajam. De igen árthat. Olyan durva tapintású lett tőle a hajam, hogy rossz volt hozzáérni, pedig szerintem nem használtam sokat. Nem tudom, lehet, hogy csak nekem fura, mert eddig nem volt szükségem ilyenre, de biztos, hogy nem fogom használni. És a fésülésben semmi különbséget nem vettem észre. Kár érte.

Mower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

titanilla25

2017. december 8.

Évek óta használom a gliss kur expressz balzsamokat felváltva,egyiktől sem estem soha hasra. Pont annyit ér amennyibe kerül. Amiért mégis mindig újravásárolom az az, hogy az egyébként iszonyatosan gubancos hajamat kitudom a segítségükkel fésülni sírás nélkül. Az illatukat is imádom mindnek.Bizonyára érnek valamit hajápolásban is vagy legalábbis szinten tartásban, de a roncs hajon biztosan nem javítanak sokat.

titanilla25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

kjtimi

2017. szeptember 24.

Teljesíti amit igér! Évek óta ezt használoma vörös festett hajamra. Szuper illatú, könnyen kifésülhető, fényes, puha, töredezés mentes lesz a hajam tőle és még a szinét is védi. Igazából az egész termékcsaládot imádom.

kjtimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

aiisha

2017. szeptember 1.

Azért szereztem be, hogy a festett hajam a tengerparti nyaralás során ne fakuljon ki. Ezt a feladatát nem teljesítette, de mégis érdemel négy csillagot,mert a hajam fényes és puha maradt. Még az is elképzelhető, hogy jövőre újra megveszem (ha meg nem szüntetik a gyártását).

aiisha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

nikolett00

2017. június 11.

Nincs ennél finomabb és hatásosabb spray a piacon. Isteni az illata, tökéletesen kifésülhető és ragyogó lesz tőle a hajam, védi a hőtől a hajam. Imádom!

nikolett00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.