KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   869 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 17.

Kategória:   Hajformázók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

niki526

2018. április 14.

Sampon után szoktam a hajam hosszára felvinni, majd röviden leöblíteni. Utána nagyon selymes lesz a hajam, valamint száradáskor is tincsekre oszlik a hajam, megkönnyíti a szárítást. Isteni finom az illata.

niki526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

dabole

2017. január 5.

Ha nem a hozzátartozó samponnal használom, akkor nagyon jól teljesít. A hajam puha lesz, és könnyen fésülhető. (mondjuk most rövid a hajam, szóval ez talán annyira nem mérvadó)
Egyetlen problémám, hogy a használata után viszonylag hamar zsírosodik a hajam.

dabole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Egyetlen problémám, hogy a használata után viszonylag hamar zsírosodik a hajam.