KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2013. március 21.

Kategória:   Hajápolók

Haja igénybevett, szalmaszerű? Ultimate Oil Elixir Hajszerkezet regeneráló hajpakolás tápláló Olaj Elixírrel & Folyékony Keratin Komplex-szel biztosít intenzív ápolást & kevesebb töredezett hajat.

Ár: 850 Ft , Eladó: Lisana
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest (Kispest/Zugló vá./Kálvin tér), fizetés: személyes átvétel

Luiselotte

2017. július 9.

Nyaraláshoz vettem napi használatra és imádom.
Póthajjal élő vízmániásoknak alap darab.
Megfelelően àpol, hidratál, könnyű kiöblíteni.
Csak pár percig hagyom a hajamon amíg lezuhanyozok és sima, puha hajat kapok.
Az állaga és a színe mogyorókrém, jobban belegondolva az illata is...

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

Nyaraláshoz vettem napi használatra és imádom.
Póthajjal élő vízmániásoknak alap darab.
Megfelelően àpol, hidratál, könnyű kiöblíteni.
Csak pár percig hagyom a hajamon amíg lezuhanyozok és sima, puha hajat kapok.
Az állaga és a színe mogyorókrém, jobban belegondolva az illata is...

Renx93

2017. május 30.

Sajnos hamar bezsírosodott tőle a hajam, a feket testvérét jobban szeretem.

Renx93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Sajnos hamar bezsírosodott tőle a hajam, a feket testvérét jobban szeretem.

AlexandraIri

2017. május 9.

Már a második tégellyel fogyasztom, és azt kell mondjam, imádom. Fenékig érő teljesen természetes, nem zsírosodó hajam van. Minden héten 1x használom, de ténylegesen pakolásként, 10 percig hagyom hajközéptől lefelé oszlatva. A végeredmény gyönyörű, selymes és puha, egészséges haj, amire a fodrászoktól is mindig dicséretet kapok :) nekem ez a termék nagyon bevált, nem is kérdés az 5*

AlexandraIri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Mariliisa

2017. február 24.

Nagyon szeretem a Gliss Kur pakolásokat, ez az egyik jelenlegi kedvenc. El kellett használnom belőle egy egész tégellyel, mire meglátszott a hajamon a hatása, szóval nem művel csodát egyetlen felvitel után, de a rendszeresség nagyon célravezető, az én töredezésre hajlamos, zsíros tövű, száraz végű, vékonyszálú (egyszólva borzalom) hajam imádja. Plusz az illata is isteni.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

tunderelefant

2017. február 24.

Szokásos GK minőség, nekem nagyon bejön ez is, mint a többi hajpakolásuk. Hajmosás végén, kis balzsammal keverem és úgy eloszlatom az egész hajamon, majd kiöblítem és kb kétszer annyinak tűnik a hajam tőle. Egyedül a hajtövekhez nem jó belőle tenni, mert könnyebben zsírosodik akkor. Nyilván nem fog eltűnni a töredezés hirtelen tőle, de rendszeres használattal segít rajta. (ha nem, akkor viszont marad az olló...)

tunderelefant
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

senskin

2017. február 11.

Kedvenc.A vekony hajam szereti, jol bemaszirozom a hajamba, ami dus es fenyes lesz. Nagyon jo pakolas.:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

MNNiko

2017. január 18.

Nekem nem vált be, pedig nem kell csodát tenni a hajammal, nem különösebben sérült vagy töredezett.
Az illata nagyon megtetszett, ezért ezt választottam, meg az olaj tartalom miatt. De ha elfogyott akkor szerintem visszatérek a pumpás olaj verziójára, mert az sokkal hatásosabb és a használata is kényelmesebb.

MNNiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

sztimi

2017. január 7.

Nem művelt csodát a hajammal, de nagyon jó az illata. Ahogy többen is írták egy balzsamhoz lehet hasonlítani a hatékonyságát. Mondjuk a hozzá tartozó samponnal nem próbáltam, lehet úgy jobb a végeredmény.

sztimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

timeadombi

2016. november 25.

Lassan elfogy a tégelyből. Kettős érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Kellemes az illata. Selymes, könnyen fésülhetővé teszi a kócos hajat. Az igénybevett, károsodott hajjal viszont nem tud mit kezdeni, inkább egy balzsamhoz tudnám hasonlítani.

timeadombi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Niki019

2016. november 10.

Nem mondom, hogy a hajam olyan lett, mint a reklámokban, de öblítés után hiper-szuper pihe-puha a hajam :) és az illata is mennyei

Niki019
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Színezék. Barnás sárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!