KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2013. március 21.

Kategória:   Hajápolók

Haja igénybevett, szalmaszerű? Ultimate Oil Elixir Hajszerkezet regeneráló hajpakolás tápláló Olaj Elixírrel & Folyékony Keratin Komplex-szel biztosít intenzív ápolást & kevesebb töredezett hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kitsyke

2018. június 18.

hat....tobbet inkabb nem veszem meg, neha kiszaritja a hajam, nem lesz jobb tole sajnos.. pedig jo az illata.. de ez egy dolog.... ennel jobb a balea hajpakolas..

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

lexx

2018. május 22.

Tulajdonképpen nem tudom eldönteni, hogy megeszi-e a hajam, vagy hova tűnik el olyan hamar miután felkenem.
Nem nehezíti el, nem zsírosodik. Puha lesz tőle, remélem táplálja is.

lexx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Nem nehezíti el, nem zsírosodik. Puha lesz tőle, remélem táplálja is.

dynah13

2018. május 21.

A marka termekei kozul nekem ez jott be a legjobban, nem lesz tole zsiros a hajam, hanem kellemes, puha, fenyes.
Nem a legnagyobb kedvenc hajpakolasom, de jo kis termek :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Nem a legnagyobb kedvenc hajpakolasom, de jo kis termek :)

vajdalilla22

2018. március 17.

Tökéletes. Amit ígér meg is teszi. Nagyon kellemes az illata, de csak hajvégre ajánlom kenni, a többi részen zsírosítja a hajat véleményem szerint.

vajdalilla22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

susanszkipetra

2018. január 6.

Én nagyon szeretem a márka termékeit, egyikre sem volt eddig panaszom amiket kipróbáltam, azok közül legalábbis. A hajam puhává és fényessé varázsolta.

susanszkipetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

dorien1993

2018. január 6.

Nagyon szeretem! Szep fenyes, apolt haj az eredmeny hasznalata utan. Ha husz percig rajta hagyom a hajamom, akkor van igazan jo hatasa

dorien1993
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

palvivien0320

2017. december 17.

Imádom!! :) Babapuha a hajam tőle hajmosás és szárítás utan!! :)

palvivien0320
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Imádom!! :) Babapuha a hajam tőle hajmosás és szárítás utan!! :)

Luiselotte

2017. július 9.

Nyaraláshoz vettem napi használatra és imádom.
Póthajjal élő vízmániásoknak alap darab.
Megfelelően àpol, hidratál, könnyű kiöblíteni.
Csak pár percig hagyom a hajamon amíg lezuhanyozok és sima, puha hajat kapok.
Az állaga és a színe mogyorókrém, jobban belegondolva az illata is...

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

Nyaraláshoz vettem napi használatra és imádom.
Póthajjal élő vízmániásoknak alap darab.
Megfelelően àpol, hidratál, könnyű kiöblíteni.
Csak pár percig hagyom a hajamon amíg lezuhanyozok és sima, puha hajat kapok.
Az állaga és a színe mogyorókrém, jobban belegondolva az illata is...

Renx93

2017. május 30.

Sajnos hamar bezsírosodott tőle a hajam, a feket testvérét jobban szeretem.

Renx93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Sajnos hamar bezsírosodott tőle a hajam, a feket testvérét jobban szeretem.

AlexandraIri

2017. május 9.

Már a második tégellyel fogyasztom, és azt kell mondjam, imádom. Fenékig érő teljesen természetes, nem zsírosodó hajam van. Minden héten 1x használom, de ténylegesen pakolásként, 10 percig hagyom hajközéptől lefelé oszlatva. A végeredmény gyönyörű, selymes és puha, egészséges haj, amire a fodrászoktól is mindig dicséretet kapok :) nekem ez a termék nagyon bevált, nem is kérdés az 5*

AlexandraIri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Színezék. Barnás sárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!