KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1180 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: PBetti, Módosítva: 2015. április 13.

Kategória:   Hajápolók

• Újraépíti a hajat - akár 95%-kal kevesebb töredezett hajvég
  • Intenzív ápolás és ellenállóképesség
  • 1 perc használat után hatásos

BczrDrnn

2017. január 2.

IMÁDOM. Kaptam egyik ismerősömtől, ő nem használta ki csodás hatását. Én az első használatnál beleszerettem. Amig fekete volt a hajam, jobban előjött csodás hatása. Fantasztikusan táplál kevés idő alatt is (balzsam helyett használom jelenleg). Puha, sejmes, fényes lesz a hajam és csodás illata van. Amióta világosabb a hajam száraz, de a hajpakolás ugyanúgy táplálja, kivéve, hogy kevesebb ideig tart a hatása. Még igy is biztos helye van a polcomon a későbbiekben is ;)

BczrDrnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Akara

2016. június 17.

Update:
Megvettem a teljes családból a 2. adagot is (ez már mondjuk régebben volt), de a felénél elmúlt a varázs, elkezdtek nagyon száradni a hajvégek, és hamar zsírosodni a hajtövek. Aztán lesokkolt a fodrász egy nagy adag töredezett hajvég lenyisszantásával (borzalmas érzés volt). Mérgemben eldöntöttem, hogy soha többé nem dőlök be a drogériás termékekbe. Minden fodrász, kozmetikus, akinél rákérdeztem, hogy milyen drogériás terméket tudna ajánlani azt válaszolta, hogy nem nagyon tud, mert ezek mind olyanok, hogy nem is ártanak, de nem is használnak. Professzionális termékeket első sorban az áruk miatt nem vásárolok (csak hajpakolást szoktam fodrászkellékesnél vásárolni, Kallos Latte-t, de az nagyon olcsó).
Visszatértem ahhoz, ami már egyszer jól bevált. Jelenleg egy nagyon jó kis bio szappant használok a hajamra, a végekre pedig a Latte-s pakolást. Elképesztő a különbség, és még árban is ezerszer jobb. Innen nézve ez az egész történet max. 3 csillagot ér, mert egy ideig működött, és az illata is jó volt.
***
Bevált. Nagyon gyenge, alapból is szöszke, és még jobban kiszőkített hajam van. Próbálkoztam mindennel, de törik, száraz, szénaboglya. A natúrtermékek megadták a kegyelemdöfést, hiába a sok ápolgatás, a 2 órás olajos hajpakolós, tisztítós, mindenféle praktikát bevető ápolgatás, nem segített semmi. Ez a termékcsalád (sampon+balzsam+pakolás+hajvégápoló) végre mégis. Már 2 használat után egész kellemes a hajam, talán kislány koromban volt ilyen szép fényű és puha a hajam utoljára. Minden várakozásomat felülmúlta. Sőt, bár számítottam arra is, hogy majd zsírosodni fog tőle a hajam, egyáltalán nem tapasztaltam ilyet. Praktikus, gyors, és a hatás is tökéletes. Az illata mondjuk nem lesz a kedvencem, de ez legyen a legnagyobb baj...

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Update:
***

dorciiiii

2016. június 3.

Ez a balzsam tényleg egy csodaszer! Festetett hajam nagyon száraz, söprűs, töredezett volt, de ez a termék csodákat tett vele. Heti kétszer használom, nem kell órákig rajt hagyni, így a használata is nagyon egyszerű, emellett nagyon jó az illata is, ami viszonylag sokáig meg is marad. A hajam pedig csillogó és nagyon-nagyon puha. Ha lehetne 15 csillagot adnék neki :)

dorciiiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Melittaa

2016. május 13.

Szerintem nagyon jó nem 1percig szoktam rajthagyni hanem minimum 5percig utána jól lekell mosni egy-két hetente használom az bőven elég. Puhítja a hajat és érezhető a különbség.

Melittaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

gyk1019

2015. december 4.

Nekem nagyon elnehezíti a hajam, sajnálom pedig, mert a samponjával nem volt semmi gondom... :(

gyk1019
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Amrineda

2015. november 11.

Igaz, még csak 1x használtam, de már lehet érezni, hogy csodát tett a hajammal. :D És ha ez két napig tart, már megérte megvenni. Hát még ha minden hajmosás után ilyen lesz... :) Az utolsó szőkítés nagyon de nagyon tönkretette a hajkoronámat.. Iszonyatosan kócosnak, igénytelennek hatott hajmosás után is, kb mint régen a rockereknek. :D Fodrászhoz nem jutok el még 1 hónapig, nem tudom mit csináltam volna enélkül. Köszönööm!

Amrineda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 11.

nagylini

2014. január 23.

Teljesen tönkretett,szanaszét szőkített hajamat festettem vissza barnára, ez az eredeti színe is. Nagyon jót tesz neki ha hajmosás után pár percig a hajamon hagyom és leöblítem. Kezd magához térni a hajam. Zsírosodásra hajlamos hajúaknak nem ajánlom!

nagylini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Vitaminok: Panthenol