KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szet tartalmazó formulája regenerálja a száraz, extrémen sérült hajat. A kevesebb töredezett hajért.

danyadi77

2017. december 28.

Főleg télen használom, ha kicsit több időm van hajmosás után (ritka). Hajtövet elkerülöm, a száraz, igénybevett részekre viszont nagyon jó. Puhává, selymessé, hidratálttá és könnyen kezelhetővé teszi a hajam. Nem csodaszer, de teszi a dolgát.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

marcsi1233

2017. december 13.

Nem becsültem meg, pedig az Elseve Extraordinary Oil hajpakolása után ehhez vágyom vissza.
Hajvasalásnál sokkal könnyebb volt ezzel ápolni a hajam, tartósabb a hajvasalásom is, fényes haj, sose ragacsos, minden szuper.
Az illatát untam meg, de inkább visszatérek ehhez, mert a másikat nem tudom elhasználni.

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Barbika

2017. december 8.

Marha drága és különösebben semmi extrát nem művelt a hajammal. A spray változata sokkal jobban bejött. Viszont az illata és állaga jó.

Barbika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

miklosjudit

2017. november 20.

Én semmilyen hatását nem tapasztaltam

miklosjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Én semmilyen hatását nem tapasztaltam

nicolekitti

2017. november 5.

Egy időben nagyon szerettem a Gliss Kur termékeket, de aztán már egy napot se bírta ki a hajam friss mosás után, hogy ne legyen zsíros. Sokat használtam ezt a pakolást is, de szerintem nem nagyon segített nekem, inkább a kifésülő spray az, amit a mai napig is használok és megvagyok vele elégedve. Ja és ebben amint láttam, hogy van parabén a maradékot ki is dobtam.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

majlingerb

2017. október 27.

Imádom! Évek óta használom, már a kiöblítése után egyből érezni a hatását, szuper puha lesz a hajam tőle, én csak a végére rakok belőle így zsírosodást nem veszek észre tőle. Mindig félek új termékekkel kísérletezni, szóval nálam ez a termék a biztos pont!

majlingerb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

Kiscsillag1988

2017. október 17.

En nagyon szeretem, hetente 1x hasznalom es csodat muvelt a hajammal. Persze hosszutavon, nem egy tegely kellett hozza, de tokeletesen bevaltotta az igeretet

Kiscsillag1988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

orik

2017. október 5.

Mostanában nagyon rossz állapotban volt a hajam: hajhullást, fakóságot, erőtlenséget tapasztaltam, ezért választottam ezt a balzsamot a mindenféle Kallos hajpakolások után. Az illata, az állaga, a kiszerelése - minden kellemes, szuper és gazdaságos. A sérült hajamnak nagyon jót tett, fényesebb, erősebb, kifésülhetőbb, egészségesebb lett tőle, viszont kicsit zsirosít, meg elveszíti a tőle a hajam a rugalmasságát, ezért plusz volumnövelőt kell mellé használnom.

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

lazybutterfly

2017. augusztus 31.

Festés miatt nagyon rossz állapotban van a hajam és arra gondoltam lehet egy pakolás segítene rajta. Éppen volt dm-es kuponom és azt gondoltam még ha mellényúlok se fogok nagyon bánkódni. Eléggé szkeptikus voltam mert már próbálkoztam más pakolásokkal (más márkáktól) de nem nagyon láttam semmi eredményt utánuk, de ezzel már az első használatnál óriási különbségeket vettem észre. A száraz, gubancos göndör hajamat pillanatok alatt kifésültem és száradás után is napokig selymes maradt. A fodrászomhoz is elvittem és odáig volt érte. Az egyetlen amit nem annyira szeretek az illata de azt is kezdem megszokni. Azt hiszem igazi kincsre leltem.

lazybutterfly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

zsoofiici

2017. augusztus 28.

Már a második alkalomnál csodát művelt a hajammal, sokkal szebb lett tőle a hajvégem. Talán egy picit zsírosít, de ezért cserébe abszolút elnézem neki. Ha legközelebb ilyen sérült lesz a hajam csak is ez jöhet szóba!:)

zsoofiici
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol