Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szet tartalmazó formulája regenerálja a száraz, extrémen sérült hajat. A kevesebb töredezett hajért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dorisz93

2018. augusztus 26.

Nálam közepes teljesítményt nyújt, volt már jobb pakolásom is, ami puhábbá tette a hajamat, viszonyítási alappal inkább ahhoz mérem. Az illata nem rossz, viszont kicsit már zavaróan gejl.

dorisz93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Az illatával nem vagyok kibékülve viszont nagyon jól ápol. Szép fényes lett tőle a hajam. Csak egy idő utám elveszti a hatását:(
De érdemes később visszatérni hozzá.

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

De érdemes később visszatérni hozzá.

Hecate

2018. április 28.

Kedveltem az állagát, illatát, csomagolását. Kellemes volt használni, de nagy hatását nem tapasztaltam a töredezett hajvégek ellen, így nem vettem meg újra.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

zsazsix

2018. április 27.

egyelőre egyszer használtam eddig a sampon párjával együtt, de eddig nagyon igéretes. A hajam nagy része szőkítve van és azóta csak a hajmosás napján szokott puha és selymes lenni, utána éjjel úgy összekócolódik, hogy reggel seprű száraz lesz. Viszont ezzel a termékkel még másnap is szép puha volt a hajam, kiváncsi vagyok, hogy több használat után, hogy muzsikál.

zsazsix
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

rammy717

2018. április 21.

Nekem nem vált be, a szaga miatt alig vártam, hogy elfogyjon végre. A hajam állapotán nem javított. Kiöblítésnél szép sima volt a hajam, de tartós hatása nem volt sajnos.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Zsolt8912

2018. április 15.

Szeretem nagyon a Gliss Kur termékeket, ebben sem csalódtam. Sűrű-göndör vastagszálú hajam van és az igényli a törődést. Ezzel a termékkel hasonló hajúak nem fognak mellé! Sampon és spray változat is megvan, egy csomagban meg még olcsóbb is. Illata és állaga is remek, könnyen lehet a loknikat kezelni, nem nehezít és még a zsíros-ragacsos érzet sincs! Több napon át tartó puha-selymes érzés gondok nélkül!

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

snori

2018. február 26.

Nagy reményekkel vettem meg, de sajnos nem hozza, amit vártam. A hajam egy napig mintha puhább és fényesebb lenne, utána a 2.-3. napon meg már nem tudok vele mit kezdeni olyan lapos és nagyon zsírosodik. Mivel még bőven van belőle, így elhasználom. Ezután másikkal próbálkozom mindenképp, mert ez az első Gliss Kur termék, ami egyáltalán nem fogott meg.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Kremcica

2018. január 25.

Szeretem ezt a pakolást, szépen fényesít és puhít. Sajnos a hatása nem tartós és ha nem hajmosás előtt használom zsírosít. :(

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

greeneyedcatgrr

2018. január 25.

Olyan mint a legtöbb hajpakolás.Jó illatú és a mosás közbeni síkossága miatt nagy reményeket fűzünk hozzá de tulajdonképpen semmit nem használ és még drága is.

greeneyedcatgrr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

danyadi77

2017. december 28.

Főleg télen használom, ha kicsit több időm van hajmosás után (ritka). Hajtövet elkerülöm, a száraz, igénybevett részekre viszont nagyon jó. Puhává, selymessé, hidratálttá és könnyen kezelhetővé teszi a hajam. Nem csodaszer, de teszi a dolgát.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol