KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szet tartalmazó formulája regenerálja a száraz, extrémen sérült hajat. A kevesebb töredezett hajért.

Solange27

2017. augusztus 13.

Élettelen,fakó,toredezett szoke hajamra nagyon bevalt.Illata nagyon jo.

Solange27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Élettelen,fakó,toredezett szoke hajamra nagyon bevalt.Illata nagyon jo.

Ivy1986

2017. augusztus 5.

Szeretem a gliss kur termékeket,de nekem az illata nagyon édes,bár nem érezni annyira mikor megszárad. A hatását én sem éreztem ugyanolyan mint bármelyik pakolás. :)

Ivy1986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

pmm81

2017. július 24.

Ez volt az első hajpakolás, amit tényleg rendszeresen használtam. Nagy reményeket fűztem hozzá, sok jót olvastam róla. Sajnos az én hajamon semmi hatása nem volt, pedig az egész termékcsaládot együtt használtam. Nagy csalódás... Annyira, hogy a végén a maradékot kidobtam, miután kipróbáltam egy filléres Kallos pakolást. A különbség leírhatatlan.

pmm81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

bija

2017. július 3.

Nagyon jó pakolás, a hajam selymes, puha, jó illatú lesz tőle.

bija
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Nagyon jó pakolás, a hajam selymes, puha, jó illatú lesz tőle.

Gingerian01

2017. július 3.

Nekem nagyon beválik! Az én hajam egy botrány: nehezen kezelhető, fakó, száraz és töredezett, közben vastagszálú, lelapuló, zsírosodó. Nehezen találok olyan megoldást, ami jó neki, és le is tettem arról, hogy minden problémám ki legyen lőve. Viszont, ez a pakolás a legtöbbre megoldást nyújt. A töredezettségemet mérsékeli, valamennyi fényt is ad, mélyen táplálja a vastag szálaimat. Nem nehezít el. A zsírosodásra nem hoz enyhülést, de ez nem is funkciója, így nem róható fel neki. Pluszban nem zsírosít.
Egyperces hatóidőt ír, én 2-3 percet hagyom magamon, tökéletes így is. Felvitele könnyű, kimosni könnyű. Illata is finom. A keratin (pláne háromszorosan) pedig az én erősen roncsolt hajamnak igazi megváltó. A Pantene Instant Repair samponnal használom, balzsamot nem használok, csak ezt (3-4 naponta mosok hajat).
A teljes termékcsaládot nem próbáltam, mert jelenleg megvan a bevált hajápolási rutinom.

Gingerian01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

lbaby

2017. május 23.

Csalódtam vele kapcsolatban, szerintem bármelyik gliss kur pakolás jobb ennél. Az egész fekete termékcsalád szárította a hajamat :( A hajam lelapul a használata után, főleg ha a samponját is használom mellé. :( Nem szeretném újravenni.

lbaby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Minkili

2017. április 1.

Iszonyat rossz! Kimoshatatlan! Ragad.
A haj lelapul . Az illata jó de semmi több

Minkili
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 1.

Iszonyat rossz! Kimoshatatlan! Ragad.
A haj lelapul . Az illata jó de semmi több

Kinga79

2017. január 27.

Nekem nagyon bejött. Évekkel korábban utálta a hajam a Glisskur termékeket, nagyon durván száraz lett a hajam, az illata sem jött be. Ez legalább 12-13 évvel ezelőtt volt.
Karácsony előtt álltam sorban a Rossmannban és sok sok mini kiszerelésű termék beszökött a kosárkámba, köztük egy ilyen is. Az a kis tubus két alkalomra volt elég. Az illatát imádom, bár nem érződik sokáig.Tényleg szuper, nem láthatóak a töredezések. Pantene párti vagyok, most egy 2 in 1 sampont használok, utána fekete Glisskur 2 perc majd Pantene hajápoló olaj utána szárítom. elégedett vagyok az eredménnyel.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

oklaudia

2017. január 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá, nem kellett volna. Semmi pluszt nem nyújt, heti 2x használom, elég sokáig is van a hajamon. Nem veszem újra.

oklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

csokibeka

2017. január 20.

Elhasználtam egy dobozkával a samponjával együtt, de nem lett a kedvencem. A l'oreal termékek jobban bejöttek az én vékonyszálú hajamnak. Elnehezítette a hajamat, bár tény, hogy puhább lett tőle, de hamarabb is zsírosodott és másnap már nyoma sem volt a puhaságnak, bár szinte minden pakolással így járok. Összességében meg voltam vele elégedve, de nem venném újra.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol