Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szet tartalmazó formulája regenerálja a száraz, extrémen sérült hajat. A kevesebb töredezett hajért.

Gliss Kur Ultimate Repair Csomag
Ár: 2200 , Eladó: cincur
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten szinte bárhol megoldható, de szivesen postázom is! :)
sandyh

2019. február 14.

Nagyon szeretem a Gliss Kur termékeket és végre hozzá is hozzájutottam. Az illata mennyei. Mindenkinek tetszik a családban. A hajamon is sokáig érezni. Mivel szőkítve volt a hajam sokszor igaz ammóniamentes festékkel így gondoltam beszerzem mivel kifogytam a pakolásokból. Még csak 2x használtam így bővebb véleményt még nem tudok alkotni, de ígéretes. A hajamat puhává tette. Remélem a hajvégeimre is jó hatással lesz. Kíváncsi vagyok a keratin hatására.
Update : Unom.. Az illata se tetszik már. És hosszú távon az én hajvégeimet nem regenerálta. Kicsit többet vártam tőle.
Adok neki még egy esélyt mert szeretném szeretni.

sandyh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

Adok neki még egy esélyt mert szeretném szeretni.

Livi87

2019. január 16.

Használata után selymes tapintású lesz a hajam,könnyen kifésülhető,nem nehezíti el,viszont hiába viszem fel csak a hosszra azért hamarabb zsírosodik.Ennek ellenére meg vagyok vele elégedve mert utána kevésbé lesz szöszös a hajam.

Livi87
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

anii99

2018. december 4.

Maximálisan elégedett vagyok vele! Glamour napokon szereztem be, így az ára nagyon megérte 700ft-ért kettőt is vettem belőle,ezt és a fehér tesóját. Leszőkítettem a hajam,ami ugye minden hajat megvisel,így extra ápolást is igényel. Picit szárazabb és töredezett volt a festés óta, de ezzel a hajmaszkkal +ricinus olaj és jojoba olaj használatával egyetemben mára ugyan olyan selymes és puha a hajam mint a szőkítés előtt :) Az illata nagyon finom,szeretem, heti 2x, hajmosás előtt használom a hajhosszamra felvéve és egy 15-20 perig hagyom rajta. Szárítás után még bekenem egy szintén gliss kur hajápoló olajjal, így a hatás maximális! Biztos hogy sokáig a polcaim lakója lesz.

anii99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

LevaCafa

2018. november 24.

Semmi extra. Olyan mint egy átlagos balzsam. Ha 10-20 percet a hajamon hagyom akkor talán fél -egy napot kellemes puha marad. Picit zsirosítja a fejbőrt, de ez elnézhető.

LevaCafa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Katisza89

2018. november 4.

Drogérias hajápolok közul nekem ez vált be a legjobban. Használata után a hajam puha, konnyen kezelheto. Az illata nekem nagyon bejon. Hozza azt, ami ennyi pénzért elvárhato.

Katisza89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

whitemerci

2018. október 16.

Én sem vagyok tőle elájulva. Régebben is Gliss Kur termékeket használtam, majd a fodrászom ajánlásával kezdtem el a Schwarzkopf Professional termékeket használni, de a magasabb árat leszámítva semmi különbséget nem véltem felfedezni hosszabb távon, így visszatértem ismét a Gliss Kur-hoz. Maga a pakolás állaga, kellemes, krémes, szépen elosztható, jól fésülhető, én viszonylag sokáig szoktam a hajvégeken hagyni (a fejtetőre soha nem rakom, mert nekem elnehezíti, lelapítja az amúgy is nagyon vékonyszálú és kevés hajamat, és még rendkívüli módon zsírosít is), de különösebb változást nem tapasztaltam, ha magától hagyom megszáradni a hajam, ugyanolyan borzasztó sprőd, cirokseprű szörnyűséges kinézete lesz, mintha nem használtam volna semmit. Igazság szerint kenhetek én rá bármit, ha nem a megfelelő fodrász technikával szárítom meg a hajamat, akkor ugyanolyan kezelhetetlen, szörnyűséges, Puli kutya jól megrágta és megtépte frizurám lesz :(. Szörnyűséges genetika!!!!!

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

dorisz93

2018. augusztus 26.

Nálam közepes teljesítményt nyújt, volt már jobb pakolásom is, ami puhábbá tette a hajamat, viszonyítási alappal inkább ahhoz mérem. Az illata nem rossz, viszont kicsit már zavaróan gejl.

dorisz93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Az illatával nem vagyok kibékülve viszont nagyon jól ápol. Szép fényes lett tőle a hajam. Csak egy idő utám elveszti a hatását:(
De érdemes később visszatérni hozzá.

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

De érdemes később visszatérni hozzá.

Hecate

2018. április 28.

Kedveltem az állagát, illatát, csomagolását. Kellemes volt használni, de nagy hatását nem tapasztaltam a töredezett hajvégek ellen, így nem vettem meg újra.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

zsazsix

2018. április 27.

egyelőre egyszer használtam eddig a sampon párjával együtt, de eddig nagyon igéretes. A hajam nagy része szőkítve van és azóta csak a hajmosás napján szokott puha és selymes lenni, utána éjjel úgy összekócolódik, hogy reggel seprű száraz lesz. Viszont ezzel a termékkel még másnap is szép puha volt a hajam, kiváncsi vagyok, hogy több használat után, hogy muzsikál.

zsazsix
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol