KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   366 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Kategória:   Hajápolók

Egy perc hatóidő után regenerálja a száraz, erősen sérült hajat.

Jrsmn

2016. január 14.

Nekem bevált, néha veszek belőle, ha szükségét érzem. Csak a hajvégekre szoktam használni, mert tényleg eléggé zsírosít, de a hajvégeken tökéletes nekem. Festés után pedig egyenesen áldás :)
-1* a zsírosodás miatt

Jrsmn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

-1* a zsírosodás miatt

Oraculum

2014. március 6.

Zsírosít és drága is, semmi sem történik.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Zsírosít és drága is, semmi sem történik.

annapanni

2012. augusztus 21.

nem tapasztaltam nagy különbséget a tégelyes pakolás és eközött az utazóméretű között. lusta voltam véleményezni eddig, igazából pénzkidobásnak tartom. mindössze 20ml, két kicsi áráért kapok egy normális balzsamot.

annapanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

kazlas

2012. augusztus 21.

Mindig szőkítés után használtam, mosáskor 2 ilyen kis tubussal nyomtam rá, rajta hagytam igazából 10 percet. Ki tudtam fésülni és nem fájt a fejbőröm, kapott egy kis védelmet lehet. Olyan érzés volt, mintha bevonat lenne a fejbőrömön. Ilyenkor segített valamennyit.

kazlas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol