KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 10.

Kategória:   Hajápolók

Hajregeneráló balzsam erőtlen, megviselt hajra. A formulában lévő 3-Féle Protein beépül a hajszerkezet sérült részeibe és segít a haj teljes hosszának azonnali megerősítésében.

500 Ft-Gliss Kur Ultimate Resist Express Repair Hajregeneráló Balzsam
Ár: 500 , Eladó: Dodicsenko
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: postai úton vagy Foxpost

tditti1991

2018. szeptember 5.

Én is úgy vagyok vele, mint sokan mások, hogy nem balzsamként pontozom, hanem mint kifésülést segítő hajregenerálót, úgy viszont teszi a dolgát. Már napi rutin, hogy reggel, este és minden hasmosás után ezzel fújom be a hajam, mert puhábbá és fényesebbé teszi a hajamat, az illatáról nem is beszélve. Többet is kipróbáltam ezek közül, mindegyikről ezt tudom elmondani.
A szőkített, leégett vagy kiszáradt hajjal nem fog csodát tenni és nem egy nélkülözhetetlen termék, de mégis már kb. 4. dobozt használtam el.

tditti1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Patricica11

2018. augusztus 15.

A Total Repair változatát sokkal sokkal jobban szeretem. Az összetevői és az itteni kevés, de jó vélemények miatt gondoltam hogy megér egy próbát, ugyanakkor maradandó élményt nem adott. Arra gondolok ezalatt, hogy a kifésülésben segít, de ellentétben a már említett termékkel itt nem érzem azt, hogy fényesebb vagy puhább lenne a hajam tőle, se azonnal, se hosszú távon. Az illata csodás ezt nem vitatom :)

Patricica11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Susie0011

2018. május 21.

Ó annyira imádom az illatát, mikor ezzel fújom be a hajamat mindenki dicséri.
És szerintem használ is.

Susie0011
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Ó annyira imádom az illatát, mikor ezzel fújom be a hajamat mindenki dicséri.
És szerintem használ is.

karagass

2018. április 18.

Valóban segít abban, hogy a haj fényesebb és egészségesebb legyen (bár lehet, hogy csak felületi kezelést ad).

karagass
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

FannyR

2018. március 29.

Egy csoda az illata!:)
A hajam szőkítve van, és sajnos katasztrofális állapotba került. Természetesem nem ez az egy termék hozta rendbe (az hosszú hónapok kemény munkája - ami meg folyamatban van), de amióta használom ezt a permetet, sokkal fényesebb, erősebb, puhább és selymesebb lett a hajam.
A nagy kiszerelésének köszönhetően sokáig elég. Ha nem vigyázunk vele, valóban zsíros hatást kelthet.
Abszolút újravevős!!

FannyR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Egy csoda az illata!:)
Abszolút újravevős!!

eperturmix

2018. március 25.

Az anyukámnál mindig van gliss kur,valahogy neki bejön,nekem annyira nem,zsírosít csak,de ezt kipróbáltam és juhuujj de jó illata van,már csak ezért érdemes lenne fújkàlni.Mint egy parfüm de tényleg,két nap után is érzem.Kifésülhető tőle a hajam,nagy Wow hatás nincs,de valami pluszt azért szerettem volna.
Egy nappal hamarabb zsírosodik ettől is a fejem,de nagyon gondolkodok,hogy magamnak is beszerzem,ez az illat,áhh..nagyon jó!

Levonok két csillagot,már nem érzem azt a kevés hatékonyságot se,tehát az illatát,pedig nem megszokás,hajszárítás után nagyon halvány,másnapra semmi.Két nap után meg már felesleges is lenne,mert tocsog a zsírban az egész,pedig csak samponnal használom,nincs balzsam vagy pakolás.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Beya93

2018. március 16.

Könnyen kifésülhető, puha és jó illatú lesz tőle a hajam, viszont csak az aljára tudom használni, és ott is csak óvatosan mert zsírosít...így csak 4*. Messziről szigorúan 1 fújással csak tök jól le tudom lapítani a kiálló babahaj antennákat :)

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

zsofi207

2018. március 4.

SOS-ban használtam párszor párom anyukájánál, meglepően jól teljesített. Nem vártam sokat, de mégis szép puha és fényes lett a hajam. Azóta vettem magamnak is, kicsit nagy a szórása és nem csak a hajam, még a padló is káprázatos lesz tőle! :-)

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

vanesszam

2018. február 20.

Szép fényes lett tőle a hajam. Száraz és vizes hajra is egyaránt ajánlom, mert nem zsírosít és nem nehezíti el a hajat. Csodára nem kell számítani, de télen jót tesz az elektromos össze-vissza szálló hajnak!

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Frufru88

2018. január 21.

A könnyen gubancolódó hajamnak megváltást hozott ez a spray, pedig szkeptikus voltam a Gliss Kur termékekkel kapcsolatban, mivel régebben okoztak már csalódást. Gondoltam teszek egy próbát az új termékkel, főként itteni vélemények alapján és pozitív csalódást okozott szerencsére. Az illata kellemes, nem hagy ragacsos érzést maga után. Pár fújás elegendő a kifésüléshez. A hajam szépen csillog tőle, árban is korrekt. Nálam tuti befutó lett.

Frufru88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!