KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Ancsuh, az összetevőket feltöltötte: Pinky, Módosítva: 2013. június 28.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ultimate Oil Elixir tápláló kifésülő spary, igénybevett, szalmaszerű hajra.Tápláló Olaj Elixírrel (Argán Olaj) & Folyékony Keratin Komplexszel biztosít intenzív ápolást és erősíti a hajszerkezetet. A kevesebb töredezett hajért.

Egi

2018. augusztus 10.

Teljesen jó. Az illata tökéletes, erősen hidratál, puhít, azonnali kifésülhetőség. Mindig vizesre fújtam eddig, a könnyebb kifésülhetőség miatt. Nem használom minden hajmosáskor. Elpuhítja a hajat, lágyabb lesz, szárazon is. De gondolom a többi termékük is. Eddig csak egyfélét használtam ezen kívül...a narancssárgát...de ez jobb.
Megvan egy éve és még negyedig van :)

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Megvan egy éve és még negyedig van :)

nita99kasler

2018. március 21.

Már a 3. flakont használom belőle, pedig egy nagyon sokáig kitart még az én fenékig érő hajamnál is. :) leginkább a hajszárítás utáni első fésülködés előtt fújom a hajamra, így sokkal-sokkal könnyeben tudom kifésülni a hajam, mint nélküle. Nem használom minden nap, csak ha látom, hogy a hajamat megviselte az éjszaka... :D nagyon finom az illata is!:)

nita99kasler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

zsebibaba

2016. augusztus 15.

Nekem nagyon bevált. Szép selymes lesz a haj tőle, könnyen fésülhető, és valóban megakadályozza a szálkásodást. Külön balzsamot sem használok, hajmosás után jó alaposan befújom a hajam, törölközőbe tekerem, és 5-10 perc után szárítom. Nagyon jó termék, baráti áron, és valóban azt kaptam amit vártam tőle. Csak ajánlani tudom.

zsebibaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

aranypáva

2015. december 31.

Semmiben nem különbözik a többi kifésülő sprayüktől. Hozza a Gliss Kur-hoz illő minőséget. Nagyon szeretem!

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Pinky

2013. október 18.

az első használatnál teljesen meg vagyok elégedve. a hajam egy részéről leszívattam a festéket, és picit nehezebb volt vizesen kifésülni, és szárazon is picit durvábbnak érződik a hajam, mint az egészséges (nem szivatott) részen. miutan befújtam ezzel, a szárazabb rész is finom selymes és puha lett, nem érződik különbség. azért majd még próbálgatom, vizes hajra is, és írok egy update-et. :)

UPDATE: vizes hajra használva is nagyon jól működik. a következő hajmosásig szép a hajam. és mintha már nem lenne gond kifésülni vizesen, pedig balzsam nélkül mostam hajat. továbbra is jó vételnek gondolom. :)

UPDATE 2: így 4 hónap használat után azt veszem észre, hogy csak kifésüléskor segít, és a többi észlelt hatás nem túl erőteljes. nem tudom, hogy hogy történhet meg. :)

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.