KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Barabell, Módosítva: 2016. április 7.

Kategória:   Hajápolók

Vékonyszálú, erőtlen, sérült hajra

Folyékony Tengeri Kollagént és folyékony Keratin Komplex- szet tartalmazó formulája regenerálja a hajat túlterhelés nélkül. Az azonnali kifésülhetőségért&dúsításért.

Lolychan

2018. január 21.

Ettől is száll a hajam, mint a feketétől. :/ Hajmosás után szoktam fújni a hajamra, a hajtőt kihagyva. Szárítás után veszem észre, hogy könnyíti a kifésülést, vizes hajon annyira nem. :/ Ugyanúgy zsírosít sajnos, mint a balzsamok többsége. :/

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

ssz

2018. január 18.

Nem vettem észre dúsító hatását, ettől függetlenül a fésülesben sokat segít, nem zsírosít, vizes és száraz hajra is használom, ha friss illatot szeretnek a hajamnak.

ssz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

nitacica

2017. november 26.

Dúsítani nem dúsít de ez a balzsam mentett meg attól, hogy Aranyhaj helyett Nagy gubanc legyek. :D Szalagavató után mikor a sok hajlakktól össze ragadt a hajam különösen jól szuperált. Megy az 5 csillag.

nitacica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

norc

2017. augusztus 6.

Alapból nagyon nehezen kezelhető, kifésülhetetlen hajam van, viszont ez a balzsam ezt remekül orvosolja! Dúsítást nem tapasztalok, de rendszeresen használom "fésűbarát" funkciója végett!

norc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Petrence

2017. június 17.

Nem nehezíti el a hajam, nem zsírosít, könnyen fésülhetővé teszi és kellemes illatúvá varázsolja. Dúsító hatást nem nagyon vettem észre, de ettől eltekintve nekem tetszik. Van, hogy csak finom illatú hajat szeretnék és száraz hajon használom.

Petrence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

pannababo

2017. június 15.

Amit elvártam :hidratlás, balzsam-érzés, elnehezítés és zsírosodás nélkül, illetve tiszta finom illat
Vanilia- kúkusz (édes ) illata van, nagyon tetszik, nem szárít , nem zsírosít, a kedvesem is megdicsérte,nem csak mosott hajon használom. Ha hosszútávon sem szárít ( amit a sor végén álló alkohol miatt remélek) akkor újraveszem :) , eddig nagyon bevált!

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Fabi95

2017. május 3.

Jelenleh őt használom, nagyon nem vettem észre hogy dúsítana, de ki tudom fésülni a hajamat.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

zsuzsu92

2017. február 24.

A legjobb illatú gliss kur <3 hatásra olyan mint a többi, én nagyon szeretem, minden nap használom, könnyen kifésülhető és puha tőle a hajam.

zsuzsu92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

gkm6

2016. december 13.

Hatalmas kedvenc, évek óta használom megszakításokkal, nehogy túlságosan is hozzászokjon a hajam. A szünetekben vagy áttérek más ilyesmi jellegű termékekre, vagy megpróblom egy ideig teljesen mellőzni a hajsprayket, de előbb-utóbb mindig visszatérek hozzá, ennél jobbat még sosem találtam. Tökéletesen kifésülhetővé teszi hajmosás után a hajam, és erőssé, regenerálttá is varázsolja. Én a dúsitást is tapasztalom, ad egyfajta tartást a hajkoronának. Nekem nagyon-nagyon szeretem, csak ajánlani tudom.

gkm6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

mekhrba

2016. november 16.

Sokáig használtam ezt a terméket, az elején nagyon szerettem, könnyen ki tudtam fésülni a hajamat a használata után, puhább is lett tőle. Az illata nagyon kellemes, nekem nagyon tetszik, dúsító hatását én sem vettem észre. Pár hónapja abbahagytam a használatát, mivel gyorsabban zsírosodott tőle az amúgy is zsírosodásra hajlamos hajam, így többet nem veszem újra.

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.