KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2365 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Hajápolók

Hajtőemelő spray tartás nélküli, vékonyszálú hajra.

A magas-technológiájú Lipid+Kollagén komplexet & a dús hatást növelő molekulákat tartalmazó könnyed formula a hajtövektől kezdve emeli meg a hajat. Dúsabb haj hajszárító használatával, a kezeletlen hajhoz képest és rugalmasság.

tamara428

2018. május 6.

Egy éve vettem, és alig hiányzik belőle. Annyira ragacsos, hogy utáltam használni. Az én hajtöveimet nagyon nehezen emelte meg (bár elég hosszú hajam van) és kényelmetlen volt a viselete. Odaadtam anyukámnak, akinek rövidebb haja van, de valamiért ő sem használta el.

tamara428
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Lina14

2017. január 21.

lehet, hogy csak én vagyok így vele, de nekem túl ragacsos, és ugyan volume-ot ad, de nem merem mozgatni a fejem, mert félek az emberek azt hiszik paróka van rajtam, mert nagyon összetapasztja a hajam.

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2017. január 8.

Hajmosás után félig nedves hajtőre használtam és beszárítottam, egész jól dúsít és tartást ad a hajnak!
Szeretem és újra fogom venni.

kovacskat56
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 8.

Szeretem és újra fogom venni.

stock14

2016. december 12.

Jó! Tetszik.Eddig a hd lifestyle hajtőemelőjét használtam amit nagyon szerettem csak sajnos macerás beszerezni mert ritkán találok fodrászkellékesben úgy hogy gondoltam kipróbálom a kicsikét elvégre szeretem a gliss kur termékeket szóval adok neki egy esélyt. Közel hasonló hatása van mint az előző hajtőemelőmnek viszont könnyebben be tudom szerezni. Persze ez sem tökéletes mert egy icipicit ragacsos az érzete ha sokat fújok belőle és természetesen csodát sem kell tőle várni. Nekem éppen annyira teljesít hogy nem engedi le lapulni a hajamat néhány óra után ami nekem már bőven megfelel mert nélküle lelapul és vállalhatatlan a vékony szálú hajam 1-2 órával szárítás után. Szóval részemről teszi a dolgát.

stock14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Amrita

2016. november 4.

Nagyon béna, vékonyszálú, tökegyenes, lelapulós a hajam és ez a valami tényleg megemeli a hajtövet. Hajszárítóval kell használni és a hatása pont 2 napig tart, alvással mindennel együtt. Kicsit olyan, mintha cukros vizet fújnék a hajtövemre (ami inkább csak megérzés, mert még soha nem fújtam cukros vizet a hajamra :)
A hajvégekre nem szabad belőle fújni (ha valakinek esetleg az jutna eszébe, hogy teljes hajra fixálóként használja), mert úgy vettem észre, hogy kicsit összeragadnak tőle a hajszálak. De amúgy nem vészes, a barátom elég háklis rá, hogy bele tudjon túrni a hajamba és ne akadjon meg vagy legyen ragadós vagy akármilyen a keze (szóval pl. hajlakkot nem használhatok) és ezt észre sem vette. A funkcióját betölti, az illata kellemes, csak az árát sokallom.

Amrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.