Schwarzkopf

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2018. november 29.

Kategória:   Hajápolók

Az Express-Repair Regeneráló Hajbalzsam ápoló regeneráló-szérummal és antistatikus hatással regenerálja a hajszálak felületét és védi azt a téli káros hatásoktól.

Brazilparty

2019. január 31.

Nekem azért használ, kevésbé statikus a hajam, de cserébe eléggé elnehezíti. Az illata kellemes

Brazilparty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

doratarr95

2019. január 28.

Gondoltam ha mar teli kiadas, biztos jobb lesz a tobbinel... hat nem.
Csak ugy hasznalom hogy hajnosas utan arganolajat es hair bombot (kallos) rakok a hajamra, ezt pedig csak szarazon amikor reggelente megfesulom a hajamat, hogy ne szalljon. Amugy semmire sem jo, az illata sem lett nagy durranas. Szerintem ez volt az utolso probalkozasom a gliss kur-ral.

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Gondoltam ha mar teli kiadas, biztos jobb lesz a tobbinel... hat nem.

iloveyoued

2019. január 24.

Nem rossz, de a többi tesója sokkal jobb :( gondoltam jobban ápol mivel tél stb.. de semmi :(

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

PaNel95

2019. január 10.

Alap hatásában ugyanazt tudja, mint bármelyik másik fújós balzsama a Gliss Kurnak, csak az illata más.
Viszont nekem is simán száll a hajam sapka levételkor vagy szűkebb nyakú felső esetén, illetve nekem kicsit elnehezítette a hajam akkor is, amikor nem is hordtam sapkát.

UD: Nagyon nem használom szívesen... A hajam hajszárítás közben is iszonyatosan elektromos és még nedves fésűvel megfésülve is száll utána mindenfelé. Teljesen értelmetlen!

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Csutak

2018. december 20.

Az antistatikus hatásból egy szó sem igaz. :D Ugyanúgy száll tőle a hajam hajszárítás után, mintha be sem fújkáltam volna vele. Semmiféle pluszt nem ad, csak az illatát és a hajam kifésülhetőségét. Elhasználom, ami még van a tubusban, de újra biztosan nem veszem.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Inezke

2018. december 20.

Nem dobtam el tőle az agyam.. illata jó, puha lesz tőle a hajam, de ugyanakkor nekem jobban zsírosodott tőle.

Inezke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Panni21

2018. december 14.

Hatásban ugyanolyan, mint az összes többi, de az illatát tekintve ez most elég felejthetőre sikerült. A csomagolás szép.

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!