KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: KataaBabaa, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Hajformázók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zoraje

2017. július 30.

A Schwarzkopf helyèben bevonnám a termèket és próbálnám minél előbb elfelejteni, hogy valaha is létezett. Ha van szörnyű kozmetikai termék ezen a világon, akkor ez az. A hajamat kiszárította és olyan gubancos lett, hogy negyed flakonnyi Gliss kur kellett a kifèsülèshez. Nem beszélve arról, hogy meg sem közelítette a hullámos frizurát az, ahogy a hajam kinèzett. Kócos, száraz szalmakazal lett a fejemen. Nem fogom elajándèkozni, még az ellenségemnek sem :D

Zoraje
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

pilleriin

2017. július 17.

Az oké, hogy az amúgy is hullámos hajam hullámos tőle, de ha nem vigyázok, olyan mintha cukros vízzel direkt összeállítottam volna csimbókos, kemény és ragacsos tincsekbe. Ajjaj, ez miért is kerül ennyibe?

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Vikcsy

2017. május 7.

Szeretem mikor kicsit hullámos fürtök vannak a hajamban, ezért is vettem meg, hátha ezzel jobban elősegítem. Ezzel ellentétben, 1 forintot nem ér! Bárhogy próbaltam nem akarta az igazságot. Lehet az én hajjammal van valami probléma. 😐
Gondoltam neki adom valakinek aki tényleg használná és nem csak a szekrényemen porosodik, de mintha a lánytársaimat is taszítaná magától ez spray. 😁

Vikcsy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 14.

Nekem egyáltalán nem hullámosított, ehelyett szárazzá tette a hajamat, keménnyé, kócossá, alig tudtam kifésülni.
Teljes pénzkidobás, soha többet...

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 14.

Teljes pénzkidobás, soha többet...

goracka

2017. február 14.

A szög egyenes hajam még a sütött loknikat is kidobja, de a tengerparton valahogy mégis hullámos egy kissé. Ezen felbuzdulva vettem meg a terméket, sajnos nagyot csalódtam. A sós oldat mumifikálta a hajam, élettelen és száraz lett, mintha egy ördögszekeret viselnék a fejemen, csak nem ugrál tova jelentőségteljesen a horizonton túlra (szerencsére).

goracka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Alma07

2016. október 20.

ragad kemény csúnya végeredmény.....

Alma07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

ragad kemény csúnya végeredmény.....

Nyuszoka

2016. augusztus 21.

Még régebben próbálkoztam vele, de nagyon nem vált be. Alapból picit hullámos hajam van, mégsem sikerült rendezett hullámokat produkálnom vele. Ha hajmosás után befújtam vele a még nedves hajam, akkor semmit nem használt, csak akkor látszott valami eredmény ha száraz hajra fújtam belőle és utána összefogtam kontyba vagy befontam amíg meg nem száradt, de azok sem szép hullámok voltak. Tényleg ecet szaga van amit én még száradás után is éreztem halványan. Sajnos nagyon összetapasztja a hajat és még ragacsos is lesz tőle.

Nyuszoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Lolita

2016. augusztus 2.

Borzasztó. Semmivel nem csinál többet (sőt, valójában kevesebbet), mintha sima vízzel formáznám a hajam, valami hullámos-egyenes közti átmenetet eredményez. Összeragadt, kemény érzetű haj lett a végeredmény, pedig nem is használtam sokat belőle. Mellesleg az illata is kellemetlen. Két csillag, mert valamit azért csinál, de abban sincs sok köszönet.

Lolita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

balatonka

2016. május 17.

Gyárilag egyenes a hajam, amit utálok, így kontyban alszom, ami ezzel a kis sprayvel egész nap remekül tart. Kicsit szárítja a hajam, de tekintve hogy sós, nem meglepő.

balatonka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

brethalia

2016. május 17.

Abszolút 5*, teljesen megfelelt az elvárásaimnak!

Már az illatán is érezni, hogy sós, tiszta tengerpart érzés. :) Ha nem szárítom meg a hajam, akkor a hullámos és az egyenes között lesz valahol a kócossággal rokonságban félúton, de pár fújás, és rögtön elmozdul a hullámosság irányába.
Önmagában nem tesz csodát, inkább azoknak segít, akik rendezettnek szeretnék látni a hullámos hajukat, vagy a hajformázást egészítenék ki vele. Ami nekem bevált, az az, hogy estére (vagy napközben) befonom az enyhén vizes hajamat (esetleg ekkor ráfújok belőle párat), amikor pedig indulás előtt kibontom a fonatot, még befújom vele - így szép hullámos lesz.

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

Abszolút 5*, teljesen megfelelt az elvárásaimnak!

Hidratálók: PEG-8, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.