KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   €8   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kitsyke, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   €8
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Hajfestékek

Pasztell hajszínező spray, mely 3 hajmosásig tartós.

Kitsyke

2018. június 17.

kiprobaltam, nagyon szep szine van... csak kevesbe vizes hajra erdemes felvinni, mert hs tul vizes ugy nem lesz szep szine.. nalam egy hajmossal kijott.. piciket szarit..

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.