KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Grebeka, Módosítva: 2017. május 1.

Kategória:   Samponok

"Ébreszd fel hajad a friss & tiszta érzetért!  A got2b Fresh it Up extra friss szárazsampon azonnal tisztítja és felfrissíti a hajat, hosszantartó, kacér, citrus illattal, fehér maradványok nélkül."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

EdinaJ13

2017. november 7.

Egyik legjobb szárazsampon amit eddig találtam, pedig már kipróbáltam jónéhányat. Kellemes illata van, leginkább az Avon Far Away parfümjére hasonlít nekem. Nem hagy foltokat a sötétbarna hajamon és könnyen eloszlik, sokszor újravevős :)

EdinaJ13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

olefin94

2017. október 15.

Nagyon megszerettem! Nem viszket tőle a fejbőröm, nem hagy fehér poros kinézetet maga után, imádom az illatát! Akár két nappal is kitolhatom a hajmosást. Eddig Batiste-os használtam, de néhány flakon után elkezdett tőle viszketni a fejbőröm, akkor váltottam got2b-re, és biztos újar fogom venni, plusz kipróbálom a kék csomagolásút is.

olefin94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Amy16

2017. szeptember 13.

Eddig negyed ennyiért vettem szárazsampont, de ha megnézem, mit tud ez ahhoz képest, akkor simán megéri az árát!
Ugyanis valóban igaz, amit eddig leírtak már előttem:
- ebből kevés fújás is bőven elég
- nem nehezíti el a hajat
- tömötté, dús kinézetűvé teszi
- nem hagy fehér foltot
- az illata isteni, olyan, mint egy virágos parfüm
- nekem ez már zsinórban a 2. nap, hogy kitolom vele a hajmosást, de szerintem még a holnapot is bevállalhatom vele

Glamour napokon jól betárazok belőle, de amúgy is újravenném.

Amy16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Ugyanis valóban igaz, amit eddig leírtak már előttem:
- ebből kevés fújás is bőven elég
- nem nehezíti el a hajat
- tömötté, dús kinézetűvé teszi
- nem hagy fehér foltot
- az illata isteni, olyan, mint egy virágos parfüm

Glamour napokon jól betárazok belőle, de amúgy is újravenném.

shaddix

2017. augusztus 26.

nekem tökéletes, az illata is nagyon jó. 1-2 nappal simán el lehet tolni a hajmosást, biztos megint újraveszem, ha elfogy.

shaddix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Sziluuun

2017. augusztus 10.

Eddig nekem ez a favorit a száraz samponok közül.
Nagyon jó a szórófeje, így egy fújással kicsit meg is emeli a hajat. Az illatát imádom, és nem marad fehér a hajam tőle. Utána a hajam nem zsírosodik, sem nem szárad ki. Egyértelműen újra vevős. :D

Sziluuun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Eddig nekem ez a favorit a száraz samponok közül.

Reka98

2017. július 17.

A leírás egy kicsit sem hazudik SEMMIBEN. Emberek, ez fantasztikus! Soha nem próbáltam ennél jobb száraz sampont. Teljesen megéri.

Reka98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

kesha420

2017. június 8.

Szerintem egy teljesen átlagos szárazsampon, ami teszi a dolgát, eltünteti a zsírosságot és 1 nappal simán el lehet vele tolni a hajmosást. Joy napokon féláron vettem és nem bántam meg. Nem tud se többet, se kevesebbet, mint a Batiste, a vörös hajamban nem maradnak fehér foltok tőle, az illatától nem fulladok meg a fürdőszobában, szóval összességében meg vagyok vele elégedve.

kesha420
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Zsan31

2017. június 7.

Egy hatalmas NAGY 0!!!
Gondoltam kipróbálom, de kár volt! Semmi friss érzet nincs a használata után, és kb. fél óra után kegyetlenül néz ki az ember haja! Nemhogy friss érzetet nem nyújt, de a citrus illatot is keresni kell. SŐT, fehér maradványok is vannak, ami lehet egy szőke hajban nem észrevehető, de egy feketében... Nagyon sok kell belőle, hogy bármilyen eredményt is elérj vele! Kb. 3 használat után kifogyott (és nincs köze ahhoz, hogy a fenekemig ér a hajam, mert csak a tövekre használtam). Szerencsére kuponnal vettem, így annyira nem szomorított el. Egy biztos, hogy soha nem veszem újra! A design tetszik egyedül, ezért kap 1 csillagot...másban nem jeleskedik! :/
A Batiste Original a legeslegeslegjobb számomra, imádom!

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Egy hatalmas NAGY 0!!!
A Batiste Original a legeslegeslegjobb számomra, imádom!

Julii

2017. június 1.

Nekem sajnos nem vált be! Teljesen áron vásároltam, ez az elsö szárazsamponom, de valószínüleg többet nem fogok ilyet vàsàrolni. Rengeteget kell fújni belöle egy használatkor, pedig csak a frufrum tövébe kellene, de borzasztó gyorsan fogy, drága, és pár óra mulva ugyanugy néz ki a hajam, mint a használata elött.. Az illata nem rossz, ezért kap 2 csillagot...

Julii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citronellol, Citral
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol