KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Grebeka, Módosítva: 2017. május 1.

Kategória:   Samponok

"Ébreszd fel hajad a friss & tiszta érzetért!  A got2b Fresh it Up extra friss szárazsampon azonnal tisztítja és felfrissíti a hajat, hosszantartó, kacér, citrus illattal, fehér maradványok nélkül."

Leander

2018. április 13.

Nem rossz, de szerintem nem akkora durranás, messze nem a legjobb szárazsampon, amit valaha használtam. Jobban teljesít, mint a Got2be másfajta szárazsamponjai, de pl. a Syoss és a Batiste szárazsamponjai jobbak abból a szempontból, hogy tényleg eltüntetik a zsírosodást. Ennek mondjuk kellemesebb az illata. Hatékonyság szempontjából azonban nem 100%-os, de elfogadható termék, nagyon finom, friss illattal.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Niobe28

2018. április 12.

Én a száraz samponokat azért használom, hogy 1-1 napot nyerjek a hajmosást illetően. Ezelőtt a száraz sampon előtt batiste samponokat használtam, mielőtt erre rá nem akadtam. Az illata valami szuper, annyira friss, kellemes. Én mondjuk már másnap nem érzem, de ugye nem is ez a cél. Nagyon jól teszi a dolgát, a fehér púderszerű réteg nagyon jól eltávolítható a hajról, hajtövekről. Ezért is győzött a Batiste-vel szemben, mert azt én sokkal kevésbé tudtam eltávolítani, sokszor át kellett fésülnöm a hajam. Ezzel a száraz samponnal akár 2-3 nap is nyerhető a köv. hajmosásáig. Nekem egyenlőre a száraz samponok közül ez az első számú.

Niobe28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

brbara

2018. február 12.

Az egyik legjobb-ha nem a legjobb szárazsampon amit használtok. Sajnos hipergyorsan zsírosodik a vékonyszálú hajam és a sok mosástól jól el is töredezett a hajvégem, ja és persze nehezen is kezelhető:D másnapra már katasztrófa, de ez a szsampon segít átvészelni a második és néha még a harmadik napot is. Szerintem kellemes az illata, nagyon szépen leszedhető a sötétbarna hajamról is, sokáig tart a hatása és mintha kissé dús hatást is eredményezni, imádni való.

brbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

neywyw

2017. december 31.

Imádom. Középszőke hosszú hajam van, gyönyörűen felfrissíti. Kicsit ki szoktam csak rázni, így nem marad látható fehér por a hajamban. Amivel megnyert, az az illata, én nagyon szeretem. Egy-két napot simán ki lehet vele húzni hajmosás nélkül.

neywyw
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

KittyLady

2017. december 19.

Ez a szárazsampon maga a csoda. Remek az illata, és az eredményével is abszolút megvagyok elégedve.

KittyLady
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Ewee

2017. december 1.

Imádom:) nem viszket tőle a fejem. A fehér por elmúlik egy idő után.
Az illata kellemes. Teszi a dolgát.

Ewee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Imádom:) nem viszket tőle a fejem. A fehér por elmúlik egy idő után.
Az illata kellemes. Teszi a dolgát.

EdinaJ13

2017. november 7.

Egyik legjobb szárazsampon amit eddig találtam, pedig már kipróbáltam jónéhányat. Kellemes illata van, leginkább az Avon Far Away parfümjére hasonlít nekem. Nem hagy foltokat a sötétbarna hajamon és könnyen eloszlik, sokszor újravevős :)

EdinaJ13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

olefin94

2017. október 15.

Nagyon megszerettem! Nem viszket tőle a fejbőröm, nem hagy fehér poros kinézetet maga után, imádom az illatát! Akár két nappal is kitolhatom a hajmosást. Eddig Batiste-os használtam, de néhány flakon után elkezdett tőle viszketni a fejbőröm, akkor váltottam got2b-re, és biztos újar fogom venni, plusz kipróbálom a kék csomagolásút is.

olefin94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

shaddix

2017. augusztus 26.

nekem tökéletes, az illata is nagyon jó. 1-2 nappal simán el lehet tolni a hajmosást, biztos megint újraveszem, ha elfogy.

shaddix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Sziluuun

2017. augusztus 10.

Eddig nekem ez a favorit a száraz samponok közül.
Nagyon jó a szórófeje, így egy fújással kicsit meg is emeli a hajat. Az illatát imádom, és nem marad fehér a hajam tőle. Utána a hajam nem zsírosodik, sem nem szárad ki. Egyértelműen újra vevős. :D

Sziluuun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Eddig nekem ez a favorit a száraz samponok közül.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citronellol, Citral
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol