KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Grebeka, Módosítva: 2017. május 1.

Kategória:   Samponok

"Ébreszd fel hajad a friss & tiszta érzetért!  A got2b Fresh it Up extra friss szárazsampon azonnal tisztítja és felfrissíti a hajat, hosszantartó, kacér, citrus illattal, fehér maradványok nélkül."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Reka98

2017. július 17.

A leírás egy kicsit sem hazudik SEMMIBEN. Emberek, ez fantasztikus! Soha nem próbáltam ennél jobb száraz sampont. Teljesen megéri.

Reka98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

kesha420

2017. június 8.

Szerintem egy teljesen átlagos szárazsampon, ami teszi a dolgát, eltünteti a zsírosságot és 1 nappal simán el lehet vele tolni a hajmosást. Joy napokon féláron vettem és nem bántam meg. Nem tud se többet, se kevesebbet, mint a Batiste, a vörös hajamban nem maradnak fehér foltok tőle, az illatától nem fulladok meg a fürdőszobában, szóval összességében meg vagyok vele elégedve.

kesha420
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Zsan31

2017. június 7.

Egy hatalmas NAGY 0!!!
Gondoltam kipróbálom, de kár volt! Semmi friss érzet nincs a használata után, és kb. fél óra után kegyetlenül néz ki az ember haja! Nemhogy friss érzetet nem nyújt, de a citrus illatot is keresni kell. SŐT, fehér maradványok is vannak, ami lehet egy szőke hajban nem észrevehető, de egy feketében... Nagyon sok kell belőle, hogy bármilyen eredményt is elérj vele! Kb. 3 használat után kifogyott (és nincs köze ahhoz, hogy a fenekemig ér a hajam, mert csak a tövekre használtam). Szerencsére kuponnal vettem, így annyira nem szomorított el. Egy biztos, hogy soha nem veszem újra! A design tetszik egyedül, ezért kap 1 csillagot...másban nem jeleskedik! :/
A Batiste Original a legeslegeslegjobb számomra, imádom!

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Egy hatalmas NAGY 0!!!
A Batiste Original a legeslegeslegjobb számomra, imádom!

Julii

2017. június 1.

Nekem sajnos nem vált be! Teljesen áron vásároltam, ez az elsö szárazsamponom, de valószínüleg többet nem fogok ilyet vàsàrolni. Rengeteget kell fújni belöle egy használatkor, pedig csak a frufrum tövébe kellene, de borzasztó gyorsan fogy, drága, és pár óra mulva ugyanugy néz ki a hajam, mint a használata elött.. Az illata nem rossz, ezért kap 2 csillagot...

Julii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citronellol, Citral
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol