KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Hajformázók

Simaság és hidratálás, könnyebb kifésülhetőség és természetes ragyogás – ezt nyújtja a hosszú haj számára a Got2b #OhMyNude Selymes Érintés kifésülést könnyítő spray. Az elképesztően könnyed formula könnyed kontrollt és rugalmas textúrát nyújt természetes, de mégis hosszan tartó tartással.

Ár: 800 Ft , Eladó: Zsuzsi216
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Szentkirályszabadja (Veszprém), fizetés: Banki utalás után Foxpost. Személyes átvétel is lehetséges.
Ár: 900 Ft , Eladó: berkiszilvia
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, postázás, futár

jkrisztie2

2018. augusztus 1.

A Gliss Kur fújós balzsamok közül a Silk Glosst egyszerűen imadtam. Na ez pont az, csak a neve más. Illata, színe , állaga is olyan mint régen a Silk Gloss volt. Könnyen kifésülhető, puha , finom, illatos a hajam.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

felicity94

2018. július 19.

Szuper termék :) pont ilyet kerestem. Hosszú, vastag szálú, dús és göndör a hajam, szóval kb kezelhetetlen az egész. ez a kis kellemes édeskés illatú permet selymessé, fényessé és ápolttá varázsolja a hajam, anélkül, hogy nehéz, zsíros érzetet keltene. imádom :)) persze használok mellé hajvégápoló olajat, mert ez önmagában kevés lenne az én hajamnak. a kifésülést abszolút könnyíti, szépen siklik a kefe a hajamban. mindenképpen újravevős :)

felicity94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Neira87

2018. július 16.

IMÁDOM! Csupa nagy betűvel. Mióta használom, a hajam nem ismeri a gubanc szót. :) Jó-jó, használok rá mindenféle olajat és balzsamot hajmosás előtt, közben, után, de még így sem volt egyszerű a szárítás és a hajbontás. Viszont mióta ezt is beiktattam csak úgy siklik benne a fésű. Pixiboxban volt benne, magamtól nem biztos megvettem volna, mert nem hiszek annyira az ilyen termékekben. De ez megvett kilóra. :)

Neira87
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Makk Zsuzsó

2018. július 2.

Tökéletes! Akkor használom, amikor nincs időm vagy lusta vagyok balzsamozni/pakolásozni. Decens illata van, nem nehezíti el a hajam, nagyon finoman porlaszt, azonnal ki tudom fésülni a hajam. Szárítás után pedig lágy esésű, könnyed, csillogó lesz. Nekem ennél nem is kell több.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

citozin

2018. június 26.

Azt hiszem, egy termek eltuneset nem sajnaltam annyira, mint a Gliss Kur Silk Gloss csapatot.. Az egyik tagjat visszakaptam! 😍 Ugyanaz az illat, szin, allag, hatas, imadom! Szerintem rgy 5 flakonnal betarazok belole.

citozin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

CeCeDrake

2018. május 2.

Update: minden reggel fújok belőle a hajamra egy keveset. Fényes, puha a hajam tőle, nagyon megszerettem ezt a terméket. Egyáltalán nem nehezíti el, nem zsírosítja.

Mintha Gliss Kur lenne, szerintem semmiben nem különbözik azoktól, csak az illata más, sokkal barátságosabb.
Szuper termék, nem nehezíti el a hosszú hajat, de mégis ápol, természetes hatású fényes hajzatot eredményez.
Tetszik az illata.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Tetszik az illata.

tinyblackpaw

2018. április 25.

Meglepett, hogy szinte alig érződik az illata, nincs túlparfümözve mint a Gliss Kur-os társai. Mivel elég könnyen gubancolódik a hajam így szükség van kifésülést segítő permetekre és mivel eléggé fakó is tud lenni kell egy kis extra fény. Nagyon puha, fényes és könnyen kezelhető hajat lehet vele elérni akár első használattal. Nem szárítja a hajat, nem tapasztja össze, nem lapítja le, nagyon szép lesz a végeredmény és egyszerűen imádom! Minden hajmosás után befújom vele a hajam :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Abycat

2018. február 27.

Mióta megvettem minden reggel fújok belőle a hajamra, és nagyon fényessé varázsolja, imádom! Nem mellesleg ez a szép csomagolás nagyon jól néz ki a fürdőszobámban :)

Abycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.