KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: TheB, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kategória:   Hajformázók

"Ha készen állsz arra, hogy fenomenális légy, használd ezt a hajformázót. A got2b phenoMENal egyenletesen és könnyen szétoszlatható a hajon, miközben hosszantartó tartás nyújt, és nem szárítja a hajat. A rendezett és természetes tapintású hajért."

TheB

2017. augusztus 10.

Az illata az számomra valami fenomenális! Minősègre ès használhatóságra is nekem tökèletes! Jó termèk, jó áron!

TheB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.