KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esther, Módosítva: 2014. március 18.

Kategória:   Hajformázók

Fényt és tartást ad a hajnak, anélkül,hogy elnehezítené azt.

little.shana

2017. február 25.

Kellemes az illata, nem zsírosítja, nehezíti el a hajam, könnyen kifésülhető, a tartása viszont nem a legerősebb. Elégedett vagyok vele, de nem a kedvencem.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

theo

2016. november 4.

Ez a legjobb, amit valaha használtam!!! Tartós és nem lesz olyan elnehezült, ragadós érzésem több napnyi használat után, és akár ki is fésülhető és olyan, mintha nem is használtam volna semmit a hajam. És az illata is nagyon jó, nem túl erős de az is tartós!! Mondjuk sosem adott fényt a hajamnak.
upd.: nyáron valamiért nem találtam sehol, most végül ráleltem Müllerben és a lényeg az, hogy valamit megváltoztattak rajta úgy érzem, mert egy használat után, már olyan összetapadt, elnehezült érzetű a hajam és már nem lehet kifésülni. :(

theo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

0808

2015. december 31.

Csillog, jól tart, épp annyira, hogy nem lesz tőle művi, nehézkes a hajam! Nem vagyok nagy hajlakk párti de ezzel jóban vagyunk!

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

wifey

2015. november 13.

Ez a legjobb hajlakk, amit valaha próbáltam. Nagyon fényes lesz tőle a hajam, betonbiztosan tart, de nem ragad, és szuper az illata.

wifey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

alexandra95

2015. július 8.

Nem szeretem a hajlakkokat,részben azért,mert összecsomósodik és ragacsos lesz a hajam,azontúl pedig képes lelapulni és semmi tartása sincs.
A szükség viszont nagy úr és amellett örömmel konstatáltam azt is,hogy erre a lakkra javarészt nem vonatkoznak a leírtak.
Ha kell,mindig ezt használom,szerintem az illata is jó. :)

alexandra95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Ha kell,mindig ezt használom,szerintem az illata is jó. :)

rocknrose

2015. március 18.

Ma jártam a dm-ben, amikor a leértékelt cuccok polcánál rátaláltam erre. Úgyis épp kifogyott az előző hajlakkom, mondom jó lesz ez. De mielőtt betettem volna a kosaramba, biztosra mentem. Mobil elő, kremmania.hu és már kerestem is rá a termékre. Ez a 3 vélemény elég volt ahhoz, hogy úgy döntsek, megveszem. :) Tapasztalatot majd használat után írok, de az illata tetszik egyenlőre.

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

kvitta.girl

2014. december 4.

Előttem szólókkal egyetértve nagyon szuper ez a lakk. Eddig taftot használtam, de néha gyengusznak minősült ezért váltottam erre, és ez több napig megtartja a hatását. Tupírozás után szoktam befújni és még másnap is tartása van a hajamnak, és ami még jó benne hogy ha már hajmosás előtt állok, nem hogy elnehezítené, inkább felfrissíti a frizurát. Tartása kicsit kemény, ezt sokan nem szeretik, én igen mert tudom hogy tart a frizurám. Fényt én nem vettem észre de nem is azért vettem.

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

melinda25

2014. október 25.

Az illata nagyon kellemes, nem lesz pár hét után hányingerem tőle... fényt ad a hajnak, pont annyit hogy ne tűnjön műnek... nem ragacsos tőle a hajam...

melinda25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

zsanee84

2014. április 15.

teljesen meg vagyok vele elégedve,mert nem csak szépen csillog tőle a hajam,hanem tart is:)bár nem szuper tartós,de én még olyat nem találtam...
és az illata is kellemes

zsanee84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

és az illata is kellemes

Antioxidánsok: Triethyl Citrate