KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: PannaP, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Hajformázók

"Készíts őrülten dús frizurákat a got2b volumania hajformázó hajlakkal és adj hajadnak őrült dúsító löketet a hajtövektől egészen a hajvégekig. A hajlakk drámaian jó tartással biztosít dús hatást a hajnak anélkül, hogy elnehezítené azt."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bettiii

2018. április 17.

Egynek elmegy, van ennél jobb és rosszabb hajlakk is. Dúsabb nem lett tőle a hajam, bár elég jó tartást ad neki. Kicsit összeragad tőle a frizurám és nehezen kifésülhető, ezért nem vált be túlzottan.

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.