KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: PannaP, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Hajformázók

"Készíts őrülten dús frizurákat a got2b volumania hajformázó hajlakkal és adj hajadnak őrült dúsító löketet a hajtövektől egészen a hajvégekig. A hajlakk drámaian jó tartással biztosít dús hatást a hajnak anélkül, hogy elnehezítené azt."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Encssy

2018. július 16.

A rózsaszín nagy kedvencem volt, gondoltam ez is olyan jó lesz majd, az elején nagyon nem szerettem mert ha kézzel igazítottam a hajamon olyan ragasztó szerű réteg maradt a kezemen, undi. Az illatát se igazán szeretem, egy idő után olyannak éreztem mint a pálinka :D Dúsítást nem próbáltam vele, copfozásnál a babahajak rendezéséhez használom leginkább meg néha göndörítéshez. Ha túlzásba esik az ember hajlamos összetapasztani a hajat meg fehér réteg is marad, de ez tényleg csak ha többet visz fel az ember lánya mint kéne.
És ennyi negatív után elmesélem miért nem adhatok rá mást csak 5 csillagot. Szigetre göndörítettem hajat, 14 óra buli, sátras rock koncerttel, jól beizzadt hajjal, 8 óra alvással, majd kifésültem és még mindig gyönyörű hullámok voltak a hajamba. Próbáltam utána sokféle lakkot mindig a legerősebbet, de egyik se tart így.

Encssy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

bettiii

2018. április 17.

Egynek elmegy, van ennél jobb és rosszabb hajlakk is. Dúsabb nem lett tőle a hajam, bár elég jó tartást ad neki. Kicsit összeragad tőle a frizurám és nehezen kifésülhető, ezért nem vált be túlzottan.

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.