KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa00, Módosítva: 2017. február 9.

Kategória:   Hajformázók

"Készíts őrülten dús frizurákat, adj a hajadnak egy őrült, dúsító löketet, rögtön a hajtöveknél. Hihetetlenül tartós drámaian jó tartással."

Ár: 1300 , Eladó: lina1992
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Monocikli

2018. július 17.

Nekem abszolút bevált, szépen megemeli és dúsítja a hajam, 1-2 napig tart is a hatása. Nedves hajra fújom a hajtövekre, úgy szárítom. Azért vigyázni kell vele, mert ha túl sokat fújsz belőle egy helyre, akkor összetapasztjaa tincseket. Én hajszárítás közben átfésülöm a hajam párszor, hogy szétválasszam a szálakat, ha esetleg valahova több termék került. Tény, hogy ragacsos, a kezemen szoktam érezni, de én a terméket amúgy is egy hajhabhoz hasonlítanám folyékony állapotban, így ez engem nem zavar. Ha elfogy, nagy valószínűséggel újra fogom venni.

Monocikli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

annaerdei

2018. július 12.

Sajnos nem valt be:( valtozast nem eszleltem a hajamon, hajmosas utan nedves hajamra fujtam es ugy szaritottam meg de semmi. Illetve amit nagyon utaltam h ilyen ragacsos reteget hagyott maga utan. Fuj. Ugyh par ora mulva ujra hajat mostam....kuka ez a spray.

annaerdei
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Wikca

2018. június 28.

Vékonyszálú enyhén hullámos hajamat szépen megemeli. Nekem bevált!

Wikca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Vékonyszálú enyhén hullámos hajamat szépen megemeli. Nekem bevált!

sugarcane

2018. június 13.

Ragadós, kellemetlen lötty. Ha egy kicsit is megszalad a kezem a használatakor, betonkemény tincseket eredményez.
Hajtőemelő képessége zéró, és csúszóssá teszi a hajat.
Soha többé nem venném újra.

sugarcane
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Hajtőemelő képessége zéró, és csúszóssá teszi a hajat.
Soha többé nem venném újra.

balazskrisztii

2018. május 26.

Az idei év egyik legnagyobb felfedezése. Nagyon egyszerű használni, néhány fújás, szárítás és kész. Nap végéig tart a hatása. Csillagos hatos

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

asztromélia

2018. április 18.

En szeretem. Tenyleg mukodik, betartja amit iger. Szaritas elott fujok belole es kefe nelkul, csak az ujjaimmal igazgatva megszaritom. Latvanyos a hatasa, a hajam egyaltalan nem lapul a fejemre.

A hajhab valtozatot is probaltam de ezt joval egyszerubb hasznalni, nem ragadnak ossze a hajszalak mint egy hab eseten.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Moszatka

2018. február 6.

Vékonyszálú, hosszú hajam van, ami folyamatosan lapos volt, de mióta ezt a terméket használom, sokkal dúsabb, nagyon jól megemeli a hajtöveket, és ez a hatás nálam 2-3 napig is tart, tehát kibírja a következő hajmosásig. Nagyon elégedett vagyok vele.

Moszatka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Hibiszkusz

2018. január 21.

Eddig ez a legjobb termék dúsítás terén. Még az én semmi babahajamból is képes valami volument kihozni. Elég lassan fogy, de újra veszem ha egyszer a végére érek.

Hibiszkusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

ildiii13

2017. november 13.

Közvetlenül szárítás után valóban hozza a kívánt hatást, viszont nálam ez nem tartós, 1-2 óra múlva újra lelapul a hajam. Ezt a flakont elhasználom, meglátjuk mire jutok vele, ha tartósabb eredményt is el tudok érni, biztosan újraveszem.

ildiii13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

matanee

2017. november 11.

A Glamour napokon vettem kuponnal, gondoltam kipróbálom, mert épp leskelődtem egy ilyen termék után. Látok némi változást tőle, de nem estem hasra a hatásától. Ettől függetlenül használom minden hajmosás után, kellemes az illata és könnyű felvinni, csak nem szabad sokat használni belőle, mert fura lesz a textúrája a hajnak tőle.

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Hidratálók: Lactic Acid, PEG-12, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.