KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajfestékek

Egy hajmosással eltávolítható hajszínező spray. Azonnali színeredményt nyújt, ragadós hajérzet nélkül. Az intenzív hatásért és finom árnyalatokért a hajszínezőt 10 cm távolságból, több rövidebb fújással kell használni. Azonnal szárad, a precíz spray applikátornak köszönhetően egyszerű használni.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kingaus

2017. október 19.

Nekem nagyon bejött! :) Végre egy hajszínező spray, ami látszik az én sötétebb hajamon is! Így én is belekóstolhattam a fesztiválos frizurák életérzésébe most az őszi színekkel! :) Plusz ellentétben a legtöbb ilyen színes spray-vel sokkal kevésbé marad ragadós a hajérzetem a használata után!

kingaus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Színezékek: Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.