KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: algoritmus, az összetevőket feltöltötte: Dobin, Módosítva: 2016. december 12.

Kategória:   Hajfestékek

Könnyen, hajkárosodás nélkül használható színező pasztell árnyalatokban, szőke hajra. Akár 3 hajmosásig is tart.

4 színben kapható

algoritmus

2016. december 4.

Világos árnyalatú szőkített hajamra vittem fel az utasításnak megfelelően: hajmosás és balzsamozás után a törölközőszáraz hajra fújtam a mellékelt kesztyűk segítségével. Inkább hátráltattak, mert aki próbálta a tarkóját egy csúszkáló zacskóval a kezén összefújkodni, az tudja miről beszélek.
Kifésültem, majd hagytam megszáradni. Az ápoló összetevők a száradás után sem mutatták magukat.
A végeredmény: enyhán kékes-lilás árnyalatúvá vált a hajam többsége. Sajnos nem sikerült egyenletesen eloszlatni a terméket, pedig nagyon igyekeztem. Ellenben sprődde, szárazzá varázsolta a hajam, a kemény munkával elért puhaságnak, csillogásnak nyoma sincs.
A termék csomagolása olcsó kicsit, a spray pumpás feje egy határozottabb nyomásra leesik.
A termék közepesen, de határozottan fog.

Még van belőle rendesen, így legközelebb szerintem hajmosás előtti nap benedvesített hajra fogom használni, és meglátjuk, mi lesz.

algoritmus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

A termék közepesen, de határozottan fog.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

B3-vitamin, mely többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre biztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm