KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: algoritmus, az összetevőket feltöltötte: Dobin, Módosítva: 2016. december 12.

Kategória:   Hajfestékek

Könnyen, hajkárosodás nélkül használható színező pasztell árnyalatokban, szőke hajra. Akár 3 hajmosásig is tart.

4 színben kapható

Schwarzkopf Live Pastel Spray Hamvas
Ár: 600Ft , Eladó: muffinmonsuta
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: előreutalás, utánvét
Schwarzkopf Live Pastel Spray Candy Cotton
Ár: 750 Ft (+ postaköltség) , Eladó: ViKimi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AgnesJ

2017. augusztus 7.

A pink árnyalatot vettem meg. A színe egész jó lett, de iszonyatosan kiszárította a hajam :(

AgnesJ
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

luluka92

2017. július 18.

A rózsaszínt vettem meg. Nem spray, hanem pumpás adagolója van. Semmi nem látszott belőle a hajamon, cserében ragad, szárít és fog.

luluka92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Manitabarbara

2017. június 12.

Update: Hiába próbáltam ki, nagy mennyiségben pár napon belül hólyagos lett a hátam és a fülem. A fülem különösen nagyon csúnya.Lehet, ez csak egyéni probléma, de mindenképpen érdemes odafigyelni,hogy ha másnak is érzékenyebb a bőre az átlagosnál.Most már biztos,hogy nem fogom ezt a fajtát újra venni. Ha csak ennyivel "megúsztam",akkor egy próbát megért. Első hajmosás után szerencsére ( az én esetemben) kijött. Ez sajnos nálam nem lett kedvenc Schwarzkopf termék.

A cotton candy árnyalatra esett a választásom. Igazából nagyon találó a szín neve,mert száradás után pont úgy ragadt a hajam,mintha vattacukor lenne :) Elsőre nem tetszett a végeredmény,mert alig volt valami színe,pedig szőke a hajam. Nyilván nem vártam pont ugyanolyan színt,mint ami a dobozon van, de egy kicsivel lehetett volna rózsaszínesebb a hajam. Úgy döntöttem,hogy adok neki még egy esélyt, ezért újra kezdtem a festést. Végül ráfújtam egy teljes flakonnal ( derékig érő hajam van). Ezután nagyon szép rose gold színű lett a hajam,amit imádok. Viszont nem hiszem,hogy újra fogom venni. Nagyon száraz lett a hajam és még fésülködésnél is megfogja a kezem. Inkább maradok a Colorista-nál. Lehet,hogy drágább,de szerintem jobban megéri,hogy szép legyen a hajam.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

sweetmedusa

2017. május 29.

Nos aki ettől a festéktől olyan frizurát vár mint a képen, az mondjon le róla, mert ahelyett hogy valami szép babakékes/pasztelles/instagramfilteres színű hajat kapnánk úgy fogunk kinézni, mint az idős nénik akik túltolták a hamvasító sampont.:D De ha valakinek ez is megfelel, inkább vegye meg a Kallos hamvasító löttyét ami nincs kerek 300 Ft, tegye át egy pumpás flakonba és fújja azt a hajára inkább, mert tán még annyira nem is szárít, mint ez.(Igen, én kipróbáltam régebben, ugyan ez volt az eredmény.:)) A hajam vége inkább hasonlított egy használt fogkefére. 1 mosást bírt, szép ezüstös színt hagyott maga után egyébként. Ha lenne belőle valami szép szín, lehet azt megvenném újra, mert ez a kék szerintem amúgy sem igazán mutat szépen a melegebb árnyalatú szőkéken.

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Orsyna

2017. május 26.

Nekem van egy eladó pink színben.Olcsóbban megválnék tőle. Egyszer fújtam egy tincset de mivel barnás így nem látszik rajta nagyon.amúgy ez inkább élénk pirosas pink nem pasztel...

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Vadkuku

2017. május 12.

A barackos árnyalatot próbáltam meg a mézszőke hajamon. Pont olyan színű a hajam, mint a doboz hátulján a sötétebbik hajminta. Nem pasztel narancs lett a hajam, hanem vörös. Végülis, tetszett, nem is szárította ki a hajam, de az első hajmosásnál lejött a hajamról az egész. Végülis, az van a dobozon, hogy 1-3 hajmosásig bírja, az 1 megvolt, de nem bántam volna ha kibír még egyet, ezért mínusz egy csillag. A másik csillag levonás a használata miatt jár: jó ez a pumpás spray doboz, de nem ártott volna ha a festék kicsit viszkózusabb, mert így csöpög mindenhová.

Vadkuku
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.

valexaa

2017. április 23.

Balayage szőkés-barna hajam van, hajmosás után, a fél flakon ráfújása után sem láttam semmit. Legközelebb a száraz hajamra fújtam, és azt szárítottam meg, semmi. Javítsatok ki ha valamit rosszul csináltam, de nekem semmi nem látszik a hajamon, mérgesen vágtam a kukába a pici megmaradt lötyit.

valexaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

egetoerika

2017. április 9.

A barackot használom. Nekem bevált. Igaz, kb 2-3 centis a hajam. Biztos vagyok benne, hogy hosszabb hajnál nem olyan egyszerű vele dolgozni vele. Én simán ráfújom, majd kézzel bedörzsölöm, eloszlatom. Néha egy - egy tincsre még fújok, így ott felerősödik a szín. Mindezt kesztyű nélkül teszem, a bőrről simán lemosható (arcomról is). Azt nem tudom mennyire szárít, mert én szárítás előtt mindig teszek rá olajat. Kb 2-3 mosásig van színe, persze folyamatosan halványul. Nyáron a rózsaszínű van tervben. Nekem nincs bajom vele, talán a felvitel nehézsége az, ami miatt levonok.

egetoerika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

vikeral

2017. március 6.

Ezust hajamat szerettem volna vele kicsit metalositani, a kepen eleg szepnek tunt a kek es gondoltam kiprobalom. Eloszor hajpakolassal kevertem el, hogy csak arnyalja a hajamat, de ez nem hatott. Vegul hajmosas utan fujdostam vele. Hat meg kell mondjam, ez nem baby blue. Alapvetoen a festek ami jott belole kekes-lila, ami mondjuk nekem nem volt gond, mert a hamvasitom is ilyen szinu. Viszont nehez vele dolgozni, alig latom, hogy hova ment, hova nem, foltos lett az egesz, es ahogy szaritottam, egyre jobban vesztett a rafujt szinbol. Most pasztel lilas ahol befogta, egyebkent szep friss ezustos lett a hajam, de szerintem az inkabb a sajat hamvasitomnak koszonheto. Orultem volna, ha kicsit kekes arnyalatu a hajam, mivel ezt a lilat egy hosszabb ideig fenthagyott hamvasito is megoldja, egyenletesen..
Raadasul alig tudtam hajat szaritani, nem akart megszaradni, sprod, szaraz, szetallo lett tole a hajam.

vikeral
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Tardie

2017. március 3.

Sajnos iszonyatosan szárítja a hajat!!! Száradás után és másnap konkrétan nem mertem megfésülni a hajam, először olajos balzsamot kellett ráfújnom, hogy egyáltalán maradjon hajam fésülködés után. Nem tudom melyik összetevőnek köszönhető ez a nemkívánatos végeredmény. Valakinek van ötlete? Mert legközelebb szeretném elkerülni...

Tardie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm