Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml + 2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. november 13.

Kiszerelés:   50 ml + 2 x 15 ml
Kategória:   Hajfestékek

Féltartós hajszínező beépített vibráló pigmentekkel a merész, élénk színekért vagy lágy pasztell árnyalatokért.

Ennie86

2019. február 4.

A képen látható ezüstöt próbáltam ki fullra leszőkített hajon. Nos... sajnos az eredmény meg se közelíti a dobozon lévőt. Adott neki egy kevéske ezüstös csillogást. Egyébként inkább olyan, mint egy hamvasító. Tetszik az ezüstös beütés, de annak jobban örültem volna, ha a teljes hajam olyan lett volna, mint a modellnek a dobozon. (Szép álom :D) Viszont puha és csillogó lett a balzsamjától. Egynek jó volt kipróbálni.

Up: 1 hajmosás után lőttek a szürkés árnyalatnak... Egynek se volt jó ennyi pénzért. :(

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

kelly7dy

2019. február 4.

Csak is jót tudok mondani róla és ez nálam nagyon ritka! 😜 A képen làtható ezüst színezőt használom bézs szőkés árnyalatú hajamra és fantasztikus! Hajmosás után összekeverek egy diónyi mennyiséget hajbalzsammal és bekenem a teljes hajam vele. 20 percet hagyom rajta és gyönyörű szürkés-ezüstös színe lesz. Nagy előnye, hogy egyáltalán nem károsítja a hajat. Ellenben a Syoss platina színező krémjével...
Érdekesség: A DM-ben szoktam venni, de múltkor akciós volt a Müllerben. Ugyanazt a termélet vettem mindkét helyen mègis a Müllerben vásároltnak halványabb kék színe volt mint a Dm-ben vett terméknek. Ebbe a mai napig belefutok, van, hogy halványabb kék a krém és van sötét kék is. Nekem bevállt! 🙂

kelly7dy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Thedoroo

2018. december 10.

A 94-es, purple punk színt próbáltam ki és azt kell mondjam, hogy nagyon meg vagyok elégedve vele. A szín teljes mértékben ugyan olyan lett, mint amit a dobozon lát az ember, egyszerűen imádom. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Thedoroo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

nyusza93

2018. november 28.

A 97-es Hableány zöldet próbáltam, és nagyon szép, kicsit türkizes beütésű sötétzöld lett. Elsőre kicsit ijesztő, hogy a krém kinyomva tengerkék színű, de ettől még zöld az eredmény :). És nagyon sima, ápolt lett tőle a hajam.

nyusza93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. november 1.

Az electric blue árnyalatot próbáltam ki és nagyon bejött. Szupertartós és gyönyörű, vibráló színe van. Remélem az ezüst is ilyen szuper lesz.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 1.

Hidratálók: PEG-8

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.