KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackbird, Módosítva: 2016. május 25.

Kategória:   Hajformázók

Hajgöndörítő gél. Erős göndörítő hatás+rugalmasság  a vékonyszálú és normál tincseknek+puha tapintás. 3-erős kontroll. Professzionális fodrásztermék.

tonic

2018. október 14.

Óvatosan, mértékkel kell használni,nehogy túl sok legyen, de amúgy teljesen jól teszi a dolgát, rugalmas szép tincsek lesznek.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 14.

pbiankoc

2018. július 9.

Nem rossz, de leginkább csak azért használom, mert sehol nem lehet már beszerezni a Taft göndör hajra készült habját. Ezzel a zselével elég nehéz dolgozni, ha sokat teszek a hajamra, ragacsos marad, összeállt hatása lesz, ha keveset, másnapra olyan, mintha nem is használtam volna. Ha nagy nehezen eltalálom a megfelelő mennyiséget, akkor egész jó lesz az eredmény, viszont cserébe ezerrel kell hajápolózni, mert ez a termék iszonyatosan szárítja az amúgy is töredezésre hajlamos, göndör hajamat. Bele se merek gondolni, mi lenne, ha vállig érő helyett megint hosszú hajam lenne...

pbiankoc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

murczinodett

2018. június 5.

Kipróbáltam, mert youtube videókban láttam, hogy zselével formázzák a göndör hajat vagyis a Devacurl márka zseléjével, de mivel azt nagyon neház beszerezni, megvettem ezt. Ha sokat kenek a hajamra nem lesz szép, ha keveset akkor úgy ki tudok hozni belőle szép göndör tincseket, de nem bírtam nyomozni és addig kerestem, míg találtam egy oldalt, ahol lehet kapni Devacurl termékeket és rendeltem, most várom, hogy megérkezzen.

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

kissenikor

2018. január 8.

Imadom! A legjobb, amit eddigi eletem soran barmikor is probaltam. Viszont ami fontos, hogy a leirasnak megfeleloen kell hasznalni (tehat nedves/torolkozoszaraz hajon es diffuzoros hajszaritoval megszaritva a hajat), mert szaraz hajon nem mukodik. Feltem, hogy sima zseles hatasu, de szuper es keves is eleg belole. En mar fel eve hasznalom kozephosszu, gondor hajamon minden hajmosas utan es meg legalabb a fele megvan. Kb 2 napig nagyon jol tart, nem ragad ossze, nem kemenyek a tincsek.

kissenikor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Blackbird

2016. május 25.

Száraz,kócos göndör bubim van,kell a rugalmasság.És ez megadja.Az állaga gél,teljesen átlátszó,az illata nem tolakodó,kifejezetten kedvelem.Pumpával adagolható,pont elég mennyiséget ad ki.Vizes hajra viszem fel,és gyúrom át vele a tincseim,utána már csak a diffúzort eresztem rá,és kész is vagyok.Könnyed,lágy tapintású marad a hajam,viszont erősen rugalmas,nap végére sem nyúlik meg.Könnyen formázható vele a haj,nem csinál természetellenes hullámokat.Amire vigyázni kell vele,az annyi,hogy ha túladagolom,akkor merevvé válnak a fürtök,az meg nem szép.Utazáshoz nem feltétlenül praktikus,mert meglehetősen súlyos az üvege,viszont a pumpa biztonságosan zárható,nem folyik szanaszét belőle az anyag.
Kifejezetten jó választás volt,nem kell a stilyng termék után még hajolajat használnom,hogy rugalmas és lágy legyen a végeredmény.Ahogy fogy,abból úgy tűnik,hogy legalább fél évre elegendő a mennyiség egy fülig érő bubihoz,rengeteg hajjal.

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.